Bieg 15
40
3 : 3
50

Davey Watt na dystansie stracił trzecią pozycję na rzecz Sebastiana Ułamka. Australijczyk na mecie był bliski wyprzedzenia swojego rywala. Dawid Lampart odniósł pewne zwycięstwo.

Bieg 14
37
4 : 2
47

Bardzo dobry start Roberta Miśkowiaka, który odniósł pewne zwycięstwo. Norbert Kościuch próbował wyprzedzić Andrieja Kudriaszowa. Grudziądzanie zapewnili sobie punkt bonusowy.

Bieg 13
33
2 : 4
45
Dawid Lampart Rezerwa taktyczna za Andriej Kudriaszow
0

O kolejności na mecie zadecydował start i pierwszy łuk. Davey Watt przez cztery okrążenia próbował atakować Daniela Jeleniewskiego. Grudziądzanie zapewnili sobie triumf w meczu, by zdobyć bonusa potrzebują punktu w dwóch biegach. Przerwa na kosmetykę toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 12
31
4 : 2
41

Świetny start Dawida Lamparta, który odniósł pewną wygraną. Walkę o trzecie miejsce stoczyli Arkadiusz Madej i Marcin Nowak.

Bieg 11
27
2 : 4
39
Davey Watt Rezerwa taktyczna za Cameron Woodward
2

Na pierwszym okrążeniu walkę o pierwsze miejsce stoczyli Sebastian Ułamek i Davey Watt. Ostatecznie zwycięsko wyszedł z niej Polak. Australijczyk do końca nękał atakami zawodnika gości.

Bieg 10
25
5 : 1
35
Robert Miśkowiak Rezerwa taktyczna za Andriej Kudriaszow
2

Tym razem bardzo dobry start gospodarzy, którzy nie oddali prowadzenia do mety. Przerwa na kosmetykę toru.

Sesja SEC Girls w Togliatti (fotorelacja)

Bieg 9
20
3 : 3
34

Sebastian Ułamek najlepiej wyszedł spod taśmy i odniósł pewne zwycięstwo. Cameron Woodward do końca musiał się bronić przed atakami Daniela Jeleniewskiego.

Bieg 8
17
1 : 5
31
Arkadiusz Madej Rezerwa taktyczna za Damian Dąbrowski
0

Bardzo dobry start Norberta Kościucha. Lublinianie na pierwszym łuku wywieźli Rafała Okoniewskiego, ale na przeciwległej prostej zawodnik gości minął dwójkę rywali.

Bieg 7
16
1 : 5
26

Ponownie znakomity start grudziądzan. Davey Watt przez cztery okrążenia atakował Andrieja Karpowa, ale Australijczyk nie był w stanie wyprzedzić reprezentanta Ukrainy. Przerwa na równanie toru.

Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na serwis Speedway.TV!

Bieg 6
15
2 : 4
21

Najlepiej spod taśmy wyszedł Robert Miśkowiak, ale na wyjściu z pierwszego łuku po szerokiej wyprzedził go Daniel Jeleniewski. Zawodnik gości zwyciężył z dużą przewagą.

Bieg 5
13
3 : 3
17

Tym razem moment startowy wygrał Dawid Lampart. Gospodarze jechali na 4:2, ale atakiem przy krawężniku Andrieja Kudriaszowa wyprzedził Norbert Kościuch.

Bieg 4
10
3 : 3
14

Bardzo dobry start Roberta Miśkowiaka. Żużlowca gospodarzy bezskutecznie próbował gonić Patryk Dolny. Przerwa na równanie toru.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 3
7
1 : 5
11

Goście świetnie rozegrali pierwszy łuk i odnieśli pewne zwycięstwo.

Bieg 2
6
2 : 4
6

Świetny start gości, którzy prowadzili podwójnie. Na trzecim okrążeniu Arkadiusz Madej po szerokiej wyprzedził Marcina Nowaka.

Bieg 1
4
4 : 2
2

Świetny start Davey'a Watta. Na kolejnych dwóch miejscach jechali grudziądzanie, ale na drugim łuku atakiem przy krawężniku Cameron Woodward wyprzedził Rafała Okoniewskiego.

godz. 18:58 - Zakończyła się prezentacja.

godz. 18:50 - Rozpoczęła się prezentacja.

godz. 18:40 - Zakończyła się próba toru.

godz. 18:30 - Na próbie toru pojawili się Davey Watt, Cameron Woodward, Sebastian Ułamek i Andriej Karpow.

godz. 18:00 - W Lublinie piękna, upalna pogoda. Składy potwierdzone. W barwach gospodarzy jako gość wystąpi Damian Dąbrowski, a drugim juniorem w zespole z Grudziądza będzie Patryk Dolny.

W pierwszym meczu KMŻ Lublin wygrał w Grudziądzu 46:44

Jak mecz w Lublinie typują eksperci SportoweFakty.pl?