Bundesliga. Niemieckie media po meczu Bayern - Eintracht. "Lewandowski wciąż bezbłędny"

Bayern Monachium pokonał 5:2 Eintracht Frankfurt i utrzymał swoją przewagę nad Borussią Dortmund. Na listę strzelców ponownie wpisał się Robert Lewandowski. Polak trafił 27. raz w obecnym sezonie, a jego występ nie umknął uwadze niemieckich mediów.

Waldemar Ossowski

Druga wygrana Bayernu, "Lewy" goni rekord Gerda Muellera

Pandemia koronawirusa nie wybiła z rytmu piłkarzy Bayernu Monachium. Bawarczycy po zwycięstwie z Unionem Berlin w poprzedniej kolejce, tym razem pewnie ograli Eintracht Frankfurt, choć chwila rozluźnienia w drugiej połowie mogła ich sporo kosztować. Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców tuż po przerwie.

Przy stanie meczu 3:0 czujność gospodarzy została uśpiona i rywale za sprawą Martina Hintereggera szybko zdobyli dwie bramki. Wówczas losy meczu mogły się odwrócić. Ostatecznie skończyło się jednak na 5:2.

Jak występ Bawarczyków oceniły niemieckie media? Dowiecie się tego na kolejnych kartach.