Emigranci: Ostatnie przetarcie przed reprezentacją

Maciej Kmita

Maciej Rybus (Terek Grozny)

W piątkowym meczu 7. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Uralem Jekaterynburg (3:3) błysnął Maciej Rybus. Polski skrzydłowy Tereka Grozny zdobył swojego pierwszego gola w sezonie 2015/2016 i zanotował premierową asystę.

Po 16 minutach spotkaniach Terek przegrywał już 0:2, ale w 22. minucie gry kontaktowego gola zdobył właśnie Rybus, który pokonał bramkarza rywali uderzeniem prawą nogą po dośrodkowaniu Olega Iwanowa. W 39. minucie było już 2:2, a do bramki Uralu trafił znany z gry w Lechii Gdańsk i Lechu Poznań Zaur Sadajew.