Emigranci: Polacy znów błysnęli!

Maciej Kmita

Maciej Rybus (Terek Grozny)

Reprezentant Polski wypadł z "11" Tereka i w sobotnim meczu 9. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z FK Ufa (4:1) wszedł do gry w 71. minucie, ale już po 10 minutach zdobył swoją drugą bramkę w sezonie, pokonując golkipera rywali płaskim uderzeniem niemal z zerowego kąta po prostopadłym podaniu Ismaila Aissatiego.

Był to ósmy ligowy występ Rybusa w sezonie 2015/2016. Na dorobek 26-letniego skrzydłowego składają się dwie bramki i jedna asysta.

Zobacz bramkę Macieja Rybusa:

Wkrótce zaprezentujemy pełen raport dotyczący wybrańców Adama Nawałki na październikowe mecze el. Euro 2016 ze Szkocją i Irlandią