Ostatnia kolejka fazy zasadniczej T-Mobile Ekstraklasy NA ŻYWO!

Relację prowadzi : autor:
Michał Piegza
Wyniki 30. kolejki T-Mobile Ekstraklasy: Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 0:3 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1:0 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:0 KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:3 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 1:0 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:1 Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:3
Skomentuj 1
Przedstawiając terminarz siedmiu kolejek fazy finałowej kończymy relację na żywo.
Skomentuj 0
Sobotnie wydarzenia w T-Mobile Ekstraklasie w pigułce.
Skomentuj 0
W pierwszej ósemce pozostały zespoły Górnika Zabrze i Lechii Gdańsk. W grupie spadkowej zagrają Jagiellonia Białystok i Cracovia Kraków.
Skomentuj 0
Bekim Balaj trafił w słupek bramki gości!
Skomentuj 0
Na 3:0 dla Ruchu trafił Kuświk.
Skomentuj 0
  • Łukasz Surma podwyższył prowadzenie Ruchu w Bydgoszczy.
    Skomentuj 1
    Dani Quintana doprowadził do wyrównania w Białymstoku. Jadze do awansu do grupy mistrzowskiej brakuje już tylko jednego gola! Do końca meczu pozostało 6 minut.
    Skomentuj 2
    W Lubinie Zagłębie zmniejsza straty. Do bramki Kuciaka trafił Miłosz Przybecki.
    Skomentuj 1
    Wszystkie zespoły walczące o prawo gry w grupie mistrzowskiej aktualnie... przegrywają swoje mecze.
    Skomentuj 0
    Maciej Korzym wyprowadził Koronę na prowadzenie! Pierwsza ósemka oddala się od Cracovii.
    Skomentuj 2
    Łukasz Garguła nie wykorzystał rzutu karnego! Pomocnik Wisły uderzył obok słupka.
    Skomentuj 0
    Na pół godziny przed końcem spotkań tak wyglądają wyniki meczów: Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 0:1 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0:0 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:0 KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:3 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 1:0 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0:1 Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:3.
    Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)
    W Krakowie urazu doznał Arkadiusz Głowacki. Sytuacja nie wyglądała zbyt dobrze. Kontuzja kolana może być poważna.
    Skomentuj 0
    W 55. minucie Marco Paixao wyprowadził Śląsk Wrocław na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    Bartosz Iwan nie trafił w bramkę z rzutu karnego!
    Skomentuj 1
    Kasper Hamalainen w Zabrzu podwyższył prowadzenie Lecha na 3:0.
    Skomentuj 4
    Marcin Robak strzelił 20. gola w sezonie. Pogoń prowadzi z Widzewem 1:0.
    Skomentuj 0
    Rozpoczęło się ostatnie 45 minut fazy zasadniczej.
    Skomentuj 2
    Z drużyn walczących o grupę mistrzowską przegrywają Górnik i Jagiellonia. Jednak zabrzanie wciąż mogą być pewnymi gry w pierwszej ósemce. Jeśli swoje spotkania wygrają Cracovia i Lechia, wówczas Górnik znajdzie się w grupie spadkowej.
    Skomentuj 0
    W pierwszej połowie kibice zobaczyli 8 bramek, wszystkie były dziełem piłkarzy gości.
    Skomentuj 0
    Na wszystkich stadionach trwają już przerwy: Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 0:1 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0:0 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0:0 KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:3 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 0:0 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0:1 Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2.
    Skomentuj 2
    • semen66 Zgłoś komentarz
      Górnik jest słaby i tylko dzięki temu co jest grane choć bardzo na to zasługuje - nie bedzie walczył o utrzymanie... Pora skończyć z marzeniami z "czasów' Nawałki bo ekipa się
      Czytaj całość
      posypała i nawet Adam by niewiele zrobił....
        Są niespodzianki ciekawe co dalej...
        Gol dla Piasta w Białymstoku. Autorem Mateusz Matras.
        Skomentuj 2
        Legia podwyższyła prowadzenie po golu Helio Pinto.
        Skomentuj 0
        W Bydgoszczy Ruch prowadzi 1:0 po golu Bartłomieja Babiarza.
        Skomentuj 4
        Górnik przegrywa, ale wciąż może cieszyć się miejscem w grupie mistrzowskiej, bo Lechia i Cracovia remisują swoje mecze.
        Skomentuj 2
        Drugi cios Lecha! Kasper Hamalainen podwyższył na 2:0!
        Skomentuj 2
        • Damian Łidżet Bęben Zgłoś komentarz
          Nie zarzucałem ci błędu, tylko korespondentowi sportowychfaktów :D To oni mieli błąd i napisali "Podbeskidzie wygrało", dopiero po chwili zmienili na "wygrywa".
          • niktxxx Zgłoś komentarz
            Damian Łidżet - Oczywiście miało być prowadzenie, anie "zwycięstwo"
            Bramka w Zabrzu. Łukasz Teodorczyk wykorzystał fatalny błąd obrony Górnika i Lech prowadzi 1:0.
            Skomentuj 3
            Pół godziny meczów za nami. Gole padły jak na razie tylko w Lubinie, gdzie Legia prowadzi 2:0 i Krakowie, gdzie Podbeskidzie wygrywa.
            Skomentuj 3
            Michał Miśkiewicz został nowym rekordzistą ekstraklasy. Jego gol samobójczy jest najszybszym trafieniem w ostatnich latach w najwyższej klasie rozgrywkowej. Bramka padła w 11 sekundzie.
            Skomentuj 2
            W Lubinie sędzia wyrzucił z boiska Bartosza Rymaniaka i podyktował rzut karny dla Legii. Z "jedenastki" na 2:0 trafił Ivica Vrdoljak.
            Skomentuj 0
            Na wszystkich stadionach za nami dziesięć minut meczów. Kibice obejrzeli jak na razie dwa gole. Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 0:0 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0:0 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0:0 KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:1 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 0:0 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0:0 Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:0.
            Skomentuj 7
            Zobacz więcej komentarzy (4)
            Jak na razie w ósemce bez zmian. W przypadku remisów znajdą się w niej m.in. Górnik i Lechia. Cracovia i Jagiellonia będą musiały grać o utrzymanie.
            Skomentuj 0
            W Lubinie gola zdobyła Legia. Do siatki trafił Orlando Sa.
            Skomentuj 0
            I już mamy gola! Wisła przegrywa z Podbeskidziem 0:1, a gola samobójczego zdobył... Michał Miśkiewicz.
            Skomentuj 0
            Mecze na wszystkich stadionach zostały rozpoczęte!
            Skomentuj 0
            Przypominamy, że o miejsce w ósemce walczą Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk, Cracovia Kraków i Jagiellonia Białystok. A wolne są tylko dwa miejsca. Kto Waszym zdaniem znajdzie się w grupie mistrzowskiej?
            Skomentuj 2
            Skomentuj 0
            Do rozpoczęcia meczów pozostało jeszcze kilkanaście minut. O co walczą niektóre zespoły można przeczytać w poniższym tekście.