Zagraniczne media po zwycięstwie Polaków nad Francją: "Sfrustrowani Francuzi", "Epicki powrót Polaków!"

Krzysztof Sędzicki
sport.fr

"Sport.fr": Sfrustrowani Francuzi

"Reprezentacja Francji została pokonana przez reprezentację Polski 3:2 w niedzielnym meczu drugiego dnia turnieju ostatniej szansy w Tokio. Francuzów w trzecim secie zgubiła frustracja, uskrzydlając tym samym podopiecznych Stephane'a Antigi, którzy wygrali zarówno tę, jak i dwie kolejne partie.

Les Bleus w sobotę pokonali Chiny, a we wtorek zmierzą się z Iranem. Muszą zakończyć turniej w pierwszej trójce, by zapewnić sobie bilet do Rio. Jest to zadanie absolutnie wykonalne" - ocenił francuski portal.