WGP: Rosja - Polska na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Pawłowski
3:2 (25:21, 22:25, 29:27, 28:30, 15:13) Niestety potwierdziło się powiedzenie "do trzech razy sztuka". Rosjanki zwycięsko kończą całe spotkanie
Skomentuj 0
Fenomenalny mecz Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty. Przyjmująca naszego zespołu zdobyła aż 41 punktów!
Skomentuj 4
  • Użytkownik zablokowany Zgłoś komentarz
    Moim zdaniem po tym meczu można mówić nie tylko o iskierce, ale płomieniu nadziei na lepsze czasy. Jeżeli wróci ABK, ABW i KGA, do tego Okuniewska i inne obrażone gwiazdki, będą
    Czytaj całość
    chciały pracować z Makowskim, to mamy spore szanse nawiązać do czasów złotek.
    • tomasf33 Zgłoś komentarz
      szkoda,Polki przegrały po walce,było inaczej niż w meczu z Amerykankami.Brawa dla Kasi :)
      • panda25 Zgłoś komentarz
        Brawo, Kasiu!
        Zobacz więcej komentarzy (1)
        2:2 (25:21, 22:25, 29:27, 28:30, 14:13) Biało-czerwone nadal walczą!
        Skomentuj 0
        2:2 (25:21, 22:25, 29:27, 28:30, 14:12) Polki nadal walczą
        Skomentuj 0
        2:2 (25:21, 22:25, 29:27, 28:30, 14:11) Pierwsza piłka meczowa dla Rosji
        Skomentuj 0
        2:2 (25:21, 22:25, 29:27, 28:30, 13:10) Podopieczne Jurija Mariczewa utrzymują bezpieczny dystans
        Skomentuj 0
        2:2 (25:21, 22:25, 29:27, 28:30, 8:7) Przepraszamy za kłopoty techniczne. W hali w Campinas polskie siatkarki w dalszym ciągu walczą punkt za punkt. Niestety pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu Rosjanek
        Skomentuj 0
        2:2 (25:21, 22:25, 29:27, 28:30, 2:2) Szczęśliwie Katarzyna Skowrońska-Dolata
        Skomentuj 0
        2:2 (25:21, 22:25, 29:27, 28:30, 2:0) Początek tiebreaka niestety dla Rosjanek
        Skomentuj 0
        Katarzyna Skowrońska-Dolata ma na swoim koncie już 34 punkty!
        Skomentuj 0
        2:2 (25:21, 22:25, 29:27, 28:30) Trwa teatr jednej aktorki! Katarzyna Skowrońska-Dolata atakuje dwukrotnie. W drugiej próbie skutecznie obija ręce rywalek i mamy tiebreak!
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 28:29) Milena Radecka blokuje Pasynkową!
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 28:27) Aleksandra Pasynkowa daje piłkę meczową Rosjankom
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 26:27) Ponownie Katarzyna Skowrońska-Dolata
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 26:26) Skutecznie atakuje Obmoczajewa
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 25:26) Katarzyna Skowrońska-Dolata skutecznie z szóstej strefy
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 24:25) Maja Tokarska i Joanna Kaczor popisują się skutecznym blokiem! Piłka setowa dla Polek
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 24:24) Karolina Różycka nie kończy ataku, ale Rosjanki plasują w aut
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 23:23) Skutecznie Joanna Kaczor!
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 22:22) Dobra zagrywka Mileny Radeckiej. Polki skutecznie atakują z przechodzącej piłki
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 22:21) Skuteczny atak z prawego skrzydła Katarzyny Koniecznej
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 22:20) Przepraszamy za chwilowe kłopoty techniczne. Biało-czerwone powracają na parkiet po przerwie na żądanie Piotra Makowskiego
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 17:17) Wiktoria Czaplina przebija się przez potrójny blok Polek
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 16:16) Natalia Małych atakuje w pół siatki
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 16:14) Natalia Małych zdobywa kolejny punkt dla Rosjanek. Moment dekoncentracji w naszym zespole
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 11:12) Czerwona kartka dla Aleksandry Pasenkowej za niesportowe zachowanie
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 11:11) Zablokowane Joanna Kaczor i Maja Tokarska. Rosjanki odrabiają straty
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 8:10) Tym razem dwie punktowe zagrywki Anny Matienko. Czas dla Piotra Makowskiego
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 5:10) Dwie punktowe zagrywki Joanny Kaczor! Czas dla Jurija Mariczewa
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 5:8) "Skowronek" tradycyjnie nie zawodzi w ataku. Wspaniały mecz tej siatkarki, oby to zaowocowało doprowadzeniem chociażby do tiebreaka
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 4:6) Trudna do zatrzymania dla Rosjanek jest dzisiaj Katarzyna Skowrońska-Dolata
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27, 2:4) Katarzyna Skowrońska-Dolata kontynuuje swój dobry występ i zdobywa kolejny punkt
        Skomentuj 0
        Problemy z oświetleniem zostały zażegnane. Oba zespoły powoli przygotowują się do powrotu na plac gry
        Skomentuj 0
        Zespoły powoli wznawiają rozgrzewkę
        Skomentuj 0
        Powoli rozświetlają się reflektory w brazylijskiej hali. Do rozpoczęcia meczu jeszcze około kilkunastu minut.
        Skomentuj 0
        Obiekt w Campinas aktualnie bardziej przypomina dyskotekę niż arenę zmagań najlepszych drużyn świata - światła wyłączone, muzyka gra.
        Skomentuj 0
        Po trzech setach, punktacja w polskim zespole przedstawia się następująco: Skowrońska-Dolata (25), Różycka (9), Kaczor (8), Efimienko (8), Radecka (3), Sieczka (1), Kąkolewska (9)
        Skomentuj 0
        W oczekiwaniu na wznowienie meczu, zapraszamy do przeczytania relacji z zakończonego przed kilkoma godzinami meczu Brazylia - USA.
        Skomentuj 0
        Tymczasem w Campinas gospodarze mają problemy z oświetleniem, w związku z czym, przerwa najprawdopodobniej nieco się przedłuży.
        Skomentuj 0
        W oczekiwaniu na rozpoczęcie drugiej partii, sympatyków siatkówki zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie możecie wyrazić swoją opinię na temat gry biało czerwonych.  Jeżeli jeszcze nie zdążyliście polubić naszego profilu, koniecznie zróbcie to już teraz. Mamy coś także dla fanów Twittera. Tam również jesteśmy obecni!
        Skomentuj 0
        2:1 (25:21, 22:25, 29:27) Niestety przegrywamy trzeciego seta. Katarzyna Skowrońska-Dolata tym razem powstrzymana przez blok rywalek
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 27:27) Trwa wojna nerwów. Polki bronią kolejnego setballa
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 26:26) Skuteczny blok Zuzanny Efimienko!
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 25:25) Tym razem Karolina Różycka przedłuża nasze nadzieje na sukces w trzecim secie
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 24:24) Joanna Kaczor! Polki pozostają w grze
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 23:23) Znakomita zagrywka Mileny Radeckiej i mamy remis!
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 23:22) Agnieszka Kąkolewska skutecznie atakuje ze środka
        Skomentuj 0
        O przerwę prosi trener Jurij Mariczew
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 22:21) Szaleje w ataku Katarzyna Skowrońska-Dolata!
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 21:19) Dwie kolejne akcje dla biało-czerwonych.
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 20:17) Dwukrotnie skutecznie atakuje Katarzyna Skowrońska-Dolata
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 19:15) Fatalnie po przerwie na żądanie trenera reprezentacji Rosji serwuje Ewelina Sieczka
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 18:15) Ewelina Sieczka po raz pierwszy pojawia się na boisku i od razu popisuje się punktową zagrywką
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 18:13) Karolina Różycka próbowała po ostrym skosie, jednak atakuje w aut. Czas dla polskiego szkoleniowca
        Skomentuj 0
        W polu serwisowym Wiktoria Czaplina
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 16:12) Polki nie radzą sobie z przyjęciem zagrywki, co skrupulatnie wykorzystują rywalki
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 13:11) Nie kończy ataku Joanna Kaczor, ale sytuację ratuje polski blok
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 11:10) Rozkręca się Katarzyna Skowrońska-Dolata, która ma na swoim koncie już 15 punktów!
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 10:9) Ponownie Skowrońska radzi sobie z blokiem rywalek
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 8:7) Potężny atak z szóstej strefy Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 8:6) Kolejne dwie akcje dla Sbornej. Pierwsza przerwa techniczna
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 6:6) Szalała w obronie Milena Radecka wyprowadzając z równowagi Rosjanki, które w czwartym podejściu pomyliły się w ataku
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 5:4) Duet  Joanna Kaczor - Agnieszka Kąkolewska popisuje się skutecznym blokiem
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 5:2) Czas dla Piotra Makowskiego
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 4:2) Rosjanki w trzecim podejściu skutecznie kończą akcję ze środka
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25, 1:1) Trzecia partia rozpoczęta
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        1:1 (25:21, 22:25) Katarzyna Skowrońska-Dolata kończy drugiego seta. W Campinas po dwóch partiach mamy remis
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 22:24) Autowy atak Katarzyny Skowrońskiej. Przerwa dla Piotra Makowskiego
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 20:24) Potrójny blok Polek zatrzymuje Rosjanki. Cztery piłki setowe dla naszego zespołu!
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 20:23) Skuteczny blok Polek!
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 19:21) Denerwują się Rosjanki. Natalia Obmoczajewa ukarana żółtą kartką
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 19:20) Katarzyna Skowrońska-Dolata obija rosyjski blok. Wkraczamy w decydujący moment seta!
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 18:19) Dobra zagrywka Karoliny Różyckiej, skutecznie na kontrze spisuje się Katarzyna Skowrońska-Dolata
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 17:16) Powtórka sytuacji z poprzedniej partii. Niestety ponownie Rosjanki popisują się serią zdobytych punktów
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 14:16) Podobnie jak w pierwszym secie, Polki schodzą na drugą przerwę techniczną przy dwupunktowym prowadzeniu
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 13:15) Katarzyna Skowrońska-Dolata nie zawodzi w polu zagrywki. To niemal jej znak firmowy na tym turnieju
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 13:13) Niestety tracimy przewagę
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 11:13) Katarzyna Skowrońska-Dolata dobrze radzi sobie z potrójnym blokiem rywalek
        Skomentuj 0
        Czas dla Piotra Makowskiego. Polski szkoleniowiec apeluje o cierpliwość
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 10:12) Znakomita gra w obronie Polek, niestety Katarzyna Skowrońska-Dolata została zablokowana na kontrze
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 8:12) Znakomita zagrywka Zuzanny Efimienko. Powiększamy przewagę
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 8:9) Rosjanki wygrywają przepychankę na siatce
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 6:8) Zuzanna Efimienko bardzo skuteczna dzisiaj w ataku z obiegnięcia
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 4:6) Z trudnej pozycji skutecznie kończy Joanny Kaczor
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 2:5) Kolejny raz punktuje "Skowronek"
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21, 1:3) Początek drugiej partii po myśli Polek, które zdobywają punkt po ataku Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty
        Skomentuj 0
        W pierwszym secie Rosjanki popełniły tylko 3 błędy własne, przy 9 biało-czerwonych
        Skomentuj 0
        W oczekiwaniu na rozpoczęcie drugiej partii, sympatyków siatkówki zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie możecie wyrazić swoją opinię na temat gry biało-czerwonych.  Jeżeli jeszcze nie zdążyliście polubić naszego profilu, koniecznie zróbcie to już teraz. Mamy coś także dla fanów Twittera. Tam również jesteśmy obecni!
        Skomentuj 0
        1:0 (25:21)Skuteczny atak Natalii Gonczarowej z prawego skrzydła kończy pierwszą partię
        Skomentuj 0
        0:0 (22:21) Moment dobrej gry w ataku Karoliny Różyckiej
        Skomentuj 0
        0:0 (20:19) W polu zagrywki w dalszym ciągu Anastasia Szljachowaja
        Skomentuj 0
        0:0 (19:19) Niestety w dalszym ciągu trwa niemoc polskich siatkarek. Druga przerwa dla Piotra Makowskiego
        Skomentuj 0
        Na boisku pojawia się Katarzyna Konieczna
        Skomentuj 0
        0:0 (17:19) Zablokowana Joanna Kaczor
        Skomentuj 0
        0:0 (16:19) Chwila dekoncentracji w polskim zespole. Natychmiast interweniuje Piotr Makowski proszą o przerwę
        Skomentuj 0
        0:0 (14:19) Znakomicie broni Paulina Maj w kontrataku blok obija Karolina Różycka i o czas prosi po raz drugi Jurij Mariczew
        Skomentuj 0
        Jurij Mariczew prosi o przerwę
        Skomentuj 0
        0:0 (14:18) Kolejny raz punktuje Agnieszka Kąkolewska, tym razem skutecznym blokiem
        Skomentuj 0
        0:0 (14:17) Agnieszka Kąkolewska atakuje z przechodzącej i prowadzenie biało-czerwonych wzrasta!
        Skomentuj 0
        0:0 (14:16) Karolina Różycka dokładnie wystawia do Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty i na drugą przerwę techniczną to Polki schodzą w lepszych humorach
        Skomentuj 0
        0:0 (13:15) Skuteczny blok duetu Agnieszka Kąkolewska - Katarzyna Skowrońska-Dolata
        Skomentuj 0
        0:0 (13:14) As serwisowy Mileny Radeckiej powracamy na prowadzenie
        Skomentuj 0
        0:0 (11:11) Od dłuższego czasu Katarzyna Skowrońska-Dolata ma problemy z kończeniem ataku. Tym razem jednak odegrała się na rywalkach skutecznym blokiem
        Skomentuj 0
        0:0 (9:9) Bardzo długą wymianę kończy skutecznie Zuzanna Efimienko
        Skomentuj 0
        0:0 (9:7) Rosjanki skutecznie grają w bloku, obronie i niestety również na kontrze
        Skomentuj 0
        0:0 (8:7) Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu Rosjanek
        Skomentuj 0
        0:0 (7:7) W aut atakuje Karolina Różycka, zablokowana Katarzyna Skowrońska-Dolata i mamy remis
        Skomentuj 0
        0:0 (4:7) Skuteczny blok duetu Joanna Kaczor - Milena Radecka na Tatiania Koszeliewej
        Skomentuj 0
        0:0 (3:5) Trudna zagrywka Victorii Chapliny, ale radzi sobie w ataku ze środka Agnieszka Kąkolewska
        Skomentuj 0
        0:0 (1:3) Zuzanna Efimienko skutecznie atakuje z obiegnięcia
        Skomentuj 0
        0:0 (0:2) Rozpoczynamy dobrą zagrywką
        Skomentuj 0
        Reprezentacja Polski rozpoczyna w takim samym zestawieniu, jak w sobotnim meczu z USA: Radecka, Kaczor, Skowrońska-Dolata, Różycka, Kąkolewska, Efimienko, Maj (libero)
        Skomentuj 0
        Wyjściowa szóstka reprezentacji Rosji: Zariażko, Matienko, Gonczarowa, Czaplina, Koszeliewa, Szliakowaja, Małowa (libero)
        Skomentuj 0
        Rosjanki przed meczem są uśmiechnięte, miejmy nadzieję, że po jego zakończeniu nie będą miały tylu powodów do zadowolenia.
        Skomentuj 0
        Oba zespoły powróciły już na boisko, aby wysłuchać hymnów narodowych.
        Skomentuj 0
        Na parkiecie hali w Campinas dobiegła końca rozgrzewka
        Skomentuj 0
        W oczekiwaniu na rozpoczęcie meczu, sympatyków siatkówki zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie możecie wyrazić swoją opinię na temat gry biało-czerwonych. Jeżeli jeszcze nie zdążyliście polubić naszego profilu, koniecznie zróbcie to już teraz. Mamy coś także dla fanów Twittera. Tam również jesteśmy obecni!
        Skomentuj 0
        W innym meczu grupy A, Brazylia pokonała USA 3:1 i z kompletem zwycięstw zajęła pierwsze miejsce na turnieju w Campinas.
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        W składzie Rosji na turniej w Campinas zabrakło Jekateriny Gamowej, która po wielu latach zdecydowała się zakończyć reprezentacyjną karierę. Trener Jurij Mariczew nie będzie mógł skorzystać także z usług kontuzjowanych Jekateriny Orłowej i Swietłany Kruczkowej. Wielkich gwiazd jednak nie brakuje.
        Skomentuj 0
        Polki w cyklu World Grand Prix spotykały się z Rosjankami pięciokrotnie. Tylko jedno ze spotkań zakończyło się wygraną biało-czerwonych. 17 sierpnia 2007 w Osace nasze siatkarki pokonały Sborną 3:0 (25:21, 25:19, 28:26).
        Skomentuj 0
        W oczekiwaniu na ten mecz, sympatyków siatkówki zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie możecie wyrazić swoją opinię na temat gry biało-czerwonych. Jeżeli jeszcze nie zdążyliście polubić naszego profilu, koniecznie zróbcie to już teraz. Mamy coś także dla fanów Twittera. Tam również jesteśmy obecni!
        Skomentuj 0
        Reprezentacja Polski  o godz. 17:30 rozegra trzecie i zarazem ostatnie spotkanie na turnieju w Campinas. Rywalkami biało-czerwonych bedą Rosjanki, które podobnie jak nasz zespół przegrały oba swoje mecze.