PlusLiga: Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Joanna Siekierka
Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:3 (17:25, 15:25, 20:25) Podobnie jak drugiego seta, mecz kończy ze środka Karol Kłos.
Skomentuj 0
Dziękujemy za śledzenie tego meczu z portalem SportoweFakty.pl i zapraszamy na nasze kolejne relacje, a także portale społecznościowe. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
Bydgoszczanie tylko w ostatnim secie nawiązali równą walkę z PGE Skrą Bełchatów, jednak proste błędy nie pozwoliły gospodarzom rozwinąć skrzydeł. Przyjezdni skrzętnie wykorzystywali wszystkie mankamenty Transferu, wywożąc z Bydgoszczy pewne trzy punkty.
Skomentuj 0
Skomentuj 0
0:2 (19:24) Pewny atak ze środka z drugiej linii Facundo Conte daje bełchatowianom pierwszą piłkę meczową.
Skomentuj 0
0:2 (19:22) Nieczyste uderzenie Samuela Tui. Punkt dla gospodarzy.
Skomentuj 0
  • 0:2 (18:22) Decyzja o autowym ataku Clarka podtrzymana po wideo weryfikacji.
    Skomentuj 0
    0:2 (18:20) Wlazły zablokowany przez Jurkiewicza.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:20) Carson Clark atakuje daleko w aut. Mnożą się proste błędy bydgoszczan.
    Skomentuj 1
    0:2 (16:19) Błąd zaniechania po stronie gospodarzy. Lekko przebita piłka wpada w boisko. Drugi czas dla gospodarzy.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:17) Równo ustawiony blok bełchatowian, przez który nie przebija się Wika.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:16) Blok punktowy bełchatowian na Clarku. Trener Marian Kardas prosi o czas.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:15) Po przerwie technicznej pewnie atakuje Wlazły.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:14) Skuteczność Carsona Clarka rośnie. Popisał się kolejnym udanym atakiem. Czyżby dziesięciominutowa przerwa podziałała mobilizująca na drużynę gospodarzy?
    Skomentuj 0
    0:2 (15:14) Clark obija blok rywali. Trwa bardzo wyrównana walka.
    Skomentuj 0
    0:2 (14:14) Wika ustrzelony przez Mariusza Wlazłego.
    Skomentuj 0
    0:2 (14:13) Pewny atak Wlazłego z prawego skrzydła.
    Skomentuj 0
    0:2 (14:12) Kłos zagrywa w siatkę.
    Skomentuj 0
    0:2 (13:11) Carson Clark skutecznie w kontrataku.
    Skomentuj 0
    0:2 (11:11) Nieporozumienie w drużynie gospodarzy daje gościom 11 punkt.
    Skomentuj 0
    0:2 (10:10) Straty bełchatowian odrobione po punktowym bloku na Clarku.
    Skomentuj 0
    0:2 (10:8) Zmiana decyzji sędziego po wideo weryfikacji. Punkt dla bydgoszczan po błędzie dotknięcia siatki.
    Skomentuj 0
    0:2 (9:8) Kolejny błąd na zagrywce gospodarzy, tym razem Wieczorka.
    Skomentuj 0
    0:2 (8:7) Tuia czujnie kończy przechodzącą piłkę.
    Skomentuj 0
    0:2 (8:6) Wika serwuje w aut.
    Skomentuj 0
    0:2 (8:5) Widowiskowy atak Walińskiego daje bydgoszczanom trzypunktowe prowadzenia na pierwszą przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    0:2 (7:5) Akcja zostanie powtórzona.
    Skomentuj 0
    0:2 (7:5) Trwa wideo weryfikacja. Pierwotnie sędzia odgwizdał cztery odbicia po stronie gospodarzy.
    Skomentuj 0
    0:2 (7:5) Pierwsze dwupunktowe prowadzenie Transferu. Po raz kolejny Marcin Wika w roli głównej.
    Skomentuj 0
    0:2 (6:5) Wika skutecznie z prawego ataku.
    Skomentuj 0
    0:2 (5:4) Błąd w przyjęciu Pawła Zatorskiego.
    Skomentuj 0
    0:2 (3:4) Wika zablokowany - zamknięta prosta przez Wlazłego.
    Skomentuj 0
    0:2 (3:3) Mariusz Wlazły skutecznie na pojedynczym bloku.
    Skomentuj 0
    0:2 (3:2) Clark kończy atak, wybijając piłkę po prostej.
    Skomentuj 0
    0:2 (2:1) Prowadzenie Transferu po udanym ataku Marcina Wiki.
    Skomentuj 0
    0:2 (1:1) Szybka odpowiedź Wojciecha Jurkiewicza ze środka.
    Skomentuj 0
    0:2 (0:1) Od prowadzenia ponownie zaczynają goście.
    Skomentuj 0
    Czy siatkarzom Transferu Bydgoszcz uda się odmienić obraz tego spotkanie? Odpowiedź poznamy już za chwilę.
    Skomentuj 0
    Najskuteczniejszym w ataku w drużynie gości jest Samuel Tuia, który zdobył już w tym elemencie 8 punktów, natomiast po stronie gospodarzy najlepiej radzi sobie Marcin Wika atakujący ze 56-procentową skutecznością.
    Skomentuj 0
    Siatkarze Skry kroczą pewnie po kolejne ligowe zwycięstwo. Transfer nie jest w stanie w ogóle nawiązać walki, popełnia łatwe błędy zarówno w przyjęciu, jak i w polu zagrywki.
    Skomentuj 0
    Przed nami dziesięciominutowa przerwa.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:2 (17:25, 15:25) Drugiego seta kończy Karol Kłos. PGE Skra Bełchatów prowadzi już w tym spotkaniu 2:0.
    Skomentuj 0
    0:1 (14:24) Punktowy blok bełchatowian daje piłkę setową.
    Skomentuj 0
    0:1 (14:23) Na boisku pojawia się Tomasz Wieczorek w miejsce Nowakowskiego.
    Skomentuj 0
    0:1 (14:22) As serwisowy Tui. Yasser Portuondo w miejsce Walińskiego.
    Skomentuj 0
    0:1 (14:21) Problemy Transferu w przyjęciu zagrywki wykorzystane przez Mariusza Wlazłego. Czas dla Marian Kardas.
    Skomentuj 0
    0:1 (14:19) Bełchatowianom nie udało się podbić ataku Marcina Wiki.
    Skomentuj 0
    0:1 (13:19) Kolejny błąd bydgoszczan w ataku.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:18) Wika skutecznie na podwójnym bloku.
    Skomentuj 0
    0:1 (11:18) Daniel Pliński pewnie ze środka.
    Skomentuj 0
    0:1 (10:17) Długą akcję wygrywają bełchatowianie. Tui obija blok rywali.
    Skomentuj 0
    0:1 (10:16) Dynamiczny atak Walińskiego.
    Skomentuj 0
    0:1 (9:16) Carson Clark również popełnia błąd w polu zagrywki.
    Skomentuj 0
    0:1 (9:15) Samuel Tuia serwuje w aut.
    Skomentuj 0
    0:1 (8:14) Kolejny skuteczny blok PGE Skry Bełchatów.
    Skomentuj 0
    0:1 (8:13) Clark zablokowany na prawym skrzydle.
    Skomentuj 0
    0:1 (8:12) Czas dla Mariana Kardasa.
    Skomentuj 0
    0:1 (8:11) Tuia po raz kolejny atakuje z drugiej linii na czystej siatce.
    Skomentuj 0
    0:1 (8:10) Clark atakuje ponad blokiem Tui.
    Skomentuj 0
    0:1 (7:9) Karol Kłos pewnie ze środka. Znakomite rozegranie piłki.
    Skomentuj 0
    0:1 (7:8) Tym samym odpłacił się Carson Clark.
    Skomentuj 0
    0:1 (6:8) Sprytna kiwka na blok Samuela Tui.
    Skomentuj 0
    0:1 (6:7) Carson Clark obija blok rywali.
    Skomentuj 0
    0:1 (5:7) Błąd Jurkiewicza na zagrywce.
    Skomentuj 0
    0:1 (4:6) Wyczyszczona siatka dla Samuela Tui.
    Skomentuj 0
    0:1 (3:4) As serwisowy Karola Kłosa między dwóch zawodników.
    Skomentuj 0
    0:1 (3:3) Duży aut Clarka na zagrywce.
    Skomentuj 0
    0:1 (2:2) Widowiskowy atak Wojciecha Jurkiewicza ze środka.
    Skomentuj 0
    0:1 (1:2) Tuia kończy z lewego skrzydła.
    Skomentuj 0
    0:1 (1:0) Udany początek Walińskiego.
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Zespół Mariana Kardasa nie zaczął najlepiej tego meczu. W końcówce udało im się nadrobić kilka punktów, jednak to nie wystarczyło, aby odmienić losy tego seta, którego wyraźnie wygrali bełchatowianie.
    Skomentuj 0
    Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:1 (17:25) Marcin Wika myli się w polu zagrywki. Skra obejmuje prowadzenie 1:0.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:24) Wlazły zablokowany przez Clarka.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:24) Bydgoszczanie odrabiają straty po błędzie rywali.
    Skomentuj 0
    0:0 (15:24) Tuia atakuje w aut.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:24) Piłka setowa dla Skry.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:23) Daniel Pliński serwuje w aut. Koniec podwójnej zmiany w bydgoskiej drużynie.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:23) Janeczek zablokowany przez gości.
    Skomentuj 1
    • Dar3K Zgłoś komentarz
      Jednostronne spotkanie... aż dziw, że Polsat to transmituje. Lepiej byłoby zobaczyć Rzeszów z Gdańskiem czy nawet ZAKSĘ z Effectorem.... nawet Warszawa - JW byłoby ciekawsze.
      0:0 (13:21) Pierwszy skończony atak Bartosza Janeczka.
      Skomentuj 0
      0:0 (12:21) Wlazły skutecznie z prawego skrzydła.
      Skomentuj 0
      0:0 (12:20) Udany atak Walińskiego na pojedynczym bloku.
      Skomentuj 0
      0:0 (11:20) Wika atakuje po bloku rywali.
      Skomentuj 0
      0:0 (10:20) Tym razem Mariusz Wlazły serwuje w aut.
      Skomentuj 0
      0:0 (9:20) Wygrywająca zagrywka Wlazłego.
      Skomentuj 0
      0:0 (9:18) Skuteczny atak Tui. Podwójna zmiana w zespole gospodarzy. Weszli Bartosz Janeczek i Maikel Salas Moreno w miejsce Clarka i Woickiego.
      Skomentuj 0
      0:0 (9:17) Efektowny atak Walińskiego.
      Skomentuj 0
      0:0 (8:17) Niepewne przyjęcie Portuando. W jego miejsce Marcin Waliński.
      Skomentuj 0
      0:0 (8:16) Transfer w dużych tarapatach. Musi koniecznie coś zmienić w swojej grze, aby nawiązać walkę z bełchatowianami.
      Skomentuj 0
      0:0 (8:15) Ponownie skutecznie Wlazły w ataku.
      Skomentuj 0
      0:0 (8:14) Kolejna popsuta zagrywka po stronie Skry.
      Skomentuj 0
      0:0 (7:14) Mariusz Wlazły tym razem skutecznie z lewego skrzydła.
      Skomentuj 0
      0:0 (4:11) Conte skutecznie z lewego skrzydła.
      Skomentuj 0
      0:0 (4:10) Daniel Pliński kończy ze środka.
      Skomentuj 0
      0:0 (4:9) Mariusz Wlazły serwuje w siatkę.
      Skomentuj 0
      0:0 (3:9) Portuando zablokowany przez Plińskiego.
      Skomentuj 0
      0:0 (3:8) W aut serwuje Carson Clark.
      Skomentuj 0
      0:0 (3:7) Bełchatowianie wpadają w siatkę.
      Skomentuj 0
      0:0 (2:7) Czas dla gospodarzy.
      Skomentuj 0
      0:0 (2:6) Skra powiększa przewagę. Ponownie pewnie atakuję Facundo Conte.
      Skomentuj 0
      0:0 (1:2) Autowy atak Mariusza Wlazłego.
      Skomentuj 0
      0:0 (0:1) Długa akcja na początek tego meczu. Zablokowany Jan Nowakowski przez Karola Kłosa.
      Skomentuj 0
      Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów  Wyjściowe szóstki obu zespołów: Transfer: Woicki, Wika, Portuando, Nowakowski, Clark, Jurkiewicz, Bonisławski (libero). Skra: Wlazły, Kłos, Pliński, Tuia, Conte, Uriarte, Zatorski (libero).
      Skomentuj 0
      Trwa prezentacja zawodników, pierwsze szóstki zaraz wybiegną na parkiet.
      Skomentuj 0
      Na trybunach jest około 4000 kibiców.
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Powoli kończy się rozgrzewka. Za chwilę rozpocznie się prezentacja obu zespołów. Na hali mamy coraz więcej widzów.
      Skomentuj 0
      W ubiegłym tygodniu Transfer odniósł pierwsze ligowe zwycięstwo, jednak nadal plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli z czteropunktowym dorobkiem. PGE Skra natomiast zajmuje drugą pozycję z ośmioma zwycięstwami na koncie.
      Skomentuj 1
      Przed rozpoczęciem spotkania, zapraszam do przeczytania zapowiedzi.
      Skomentuj 0
      Witamy serdecznie z bydgoskiej hali "Łuczniczka". Na 14.45 zaplanowany jest początek meczu VIII kolejki PlusLigi między Transferen Bydgoszcz i PGE Skrą Bełchatów.