WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
)

Już wiemy, kto wystąpi podczas 51. Super Bowl. To będzie gigantyczne show!

Do kolejnego finału Super Bowl zostało jeszcze sporo czasu, ale jedna z największych zagadek została wyjaśniona. Kibice poznali gwiazdę, która dla nich zaśpiewa w przerwie.
Robert Czykiel
Robert Czykiel

Super Bowl to jedno z największych wydarzeń sportowych na świecie. Finał amerykańskiej ligi NFL zawsze przyciąga uwagę milionów kibiców. Trudno się dziwić, bo to nie tylko emocjonujący mecz futbolu amerykańskiego, ale także wielkie show.

Co roku imprezę otwiera gwiazda, która wykonuje hymn Stanów Zjednoczonych. Natomiast w przerwie spotkania odbywa się koncert z udziałem muzycznych idoli. Wiemy już, kto wystąpi w przyszłym roku.

Lady Gaga zdradziła na Instagramie, że to ona będzie gwiazdą w przerwie 51. Super Bowl, który odbędzie się na stadionie w Houston. Można zatem oczekiwać wielkiego widowiska w wykonaniu słynnej wokalistki. Co ciekawe, Lady Gaga wzięła udział już w tegorocznym Super Bowl, odśpiewała wówczas amerykański hymn.

Dla muzyków udział w tej imprezie jest bardzo prestiżowym wydarzeniem. Zdarzało się, że gwiazdy płaciły za to, aby móc zaśpiewać podczas Super Bowl. Organizatorzy jednak zdradzili, że Lady Gaga ani nie zapłaci za występ, ani też nic za niego nie dostanie.

Na kolejnych stronach zobaczycie, jakie inne gwiazdy występowały w poprzednich latach w przerwie meczu o mistrzostwo ligi NFL.

Czy lubisz futbol amerykański?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.