Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
4:6, 4:6, 2:6 - Gem, set i mecz Maximo Gonzalez!
Skomentuj 0
W turnieju singla pozostaje nam zatem kibicować Agnieszce i Urszuli Radwańskim! Krakowskie siostry do walki o III rundę US Open 2013 przystąpią już w środę. Na relacje ze spotkań z udziałem Polek pragniemy Państwa już teraz serdecznie zaprosić!
Skomentuj 1
Skomentuj 0
Skomentuj 1
Przykry dzień dla polskich kibiców białego sportu. Odpadł Michał Przysiężny...
Skomentuj 0
Wtorkowe spotkanie Polaka z Argentyńczykiem trwało dwie godziny i 15 minut. Nasz reprezentant miał 3 asy, 11 podwójnych błędów, 28 winnerów i aż 53 błędy własne. Argentyńczyk z kolei zanotował 9 asów, 4 podwójne błędy, ponadto skończył 27 piłek, a pomylił się 24 razy.
Skomentuj 0
  • Tak jak przed rokiem, Jerzy Janowicz będąc faworytem, przegrał w I rundzie wielkoszlemowego US Open. Polak nie żegna się jeszcze z Nowym Jorkiem, bowiem przystąpi także do rywalizacji w grze podwójnej!
    Skomentuj 1
    • fulzbych vel omnibus Zgłoś komentarz
      Sukces w tenisie wymaga mrówczej pracy. Pojedyncze zrywy nic tu nie dadzą. ;-)
      4:6, 4:6, 2:5* - Polak wyrzuca forhend w aut i jest piłka meczowa dla rywala!
      Skomentuj 0
      4:6, 4:6, 2:5* - Obroniony break przez zawodnika z Tandil!
      Skomentuj 1
      4:6, 4:6, 2:5* - Podwójny błąd! Break point!
      Skomentuj 0
      4:6, 4:6, 2:5* - Szkoda, Jerzyk miał 30-0, ale dwa kolejne punkty wygrał Argentyńczyk.
      Skomentuj 0
      4:6, 4:6, 2:5* - To już chyba koniec! Maximo Gonzalez po raz drugi przełamał serwis łodzianina i będzie podawał teraz na mecz!
      Skomentuj 1
      *4:6, 4:6, 2:4 - Polak wyrzuca piłkę w aut i przegrywa gema do 15. Gonzalez jest coraz bliżej II rundy US Open.
      Skomentuj 4
      Zobacz więcej komentarzy (1)
      Jeszcze jesteśmy winni Państwu informację z kortu numer 14, gdzie Jarkko Nieminen pokonał 7:5, 7:5, 6:2 Łukasza Kubota
      Skomentuj 1
      4:6, 4:6, 2:3* - Drugi gem na koncie Janowicza, który próbował nawet serwisu granego od dołu! Rośnie frustracja naszego zawodnika.
      Skomentuj 1
      *4:6, 4:6, 1:3 - I gem wygrany do 15 przez Argentyńczyka! Rośnie przewaga zawodnika z Tandil!
      Skomentuj 3
      4:6, 4:6, 1:2* - Polak wyrzucił forhend w aut i stracił serwis! Może być bardzo ciężko odwrócić losy tego spotkania!
      Skomentuj 1
      *4:6, 4:6, 1:1 - Gem wygrany do 30 przez Gonzaleza. Świetny slajs Argentyńczyka kończy tę część seta.
      Skomentuj 2
        Nie ma co liczyć na cud. JJ będzie spadał w rankingu, aż nie przemyśli sobie pewnych spraw.;-)
        • tomasf33 Zgłoś komentarz
          przełamanie dla Gonzaleza,2-1... Niedobrze
          4:6, 4:6, 1:0* - Nasz reprezentant w końcu utrzymał serwis!
          Skomentuj 1
          • wąż Zgłoś komentarz
            Nawet początku nie oglądałem pierwszych dwóch setów,bo myślałem, że zwycięstwo pewne a tu taka niespodzianka .Dawaj Jerzy :)
            *4:6, 4:6, 0:0 - I jeszcze jeden break point obroniony przez łodzianina! Tym razem serwisem!
            Skomentuj 0
            *4:6, 4:6, 0:0 - Słaby początek. Janowicz pakuje skrót w siatkę, ale broni break pointa winnerem z bekhendu po krosie.
            Skomentuj 0
            *4:6, 4:6 - Gem i set Maximo Gonzalez! Polak wyrzucił bekhend w aut!
            Skomentuj 3
            • stanzuk Zgłoś komentarz
              I tak postęp,w ubiegłym roku była kompromitacja z tysięcznym w rankingu,a ten jest tylko 270.
              • panda25 Zgłoś komentarz
                Rzeczywiście, chyba problem z kręgosłupem, ale w nieco innym wydaniu. Na dalszą wspinaczkę po drabince (ATP) potrzebuje wsparcia psychologicznego...
                  ech Jerzy nie wykorzystał 2 okazji na przełamanie 5:4..
                  4:6, 4:5* - Pierwsza obroniona kapitalnym wolejem!
                  Skomentuj 1
                    Janowicz pokazuje po raz kolejny, że jest niestabilny i w ostatnim czasie jego gra nie daje podstaw do zbytniego optymizmu. Przestał grać a zaczął serwować robiąc mase podwójnych i nie
                    Czytaj całość
                    ma pomysłu na swoją grę.
                    4:6, 4:5* - Dwa mocne serwisy i dwie piłki setowe dla tenisisty z Tandil.
                    Skomentuj 0
                    4:6, 4:5* - Niestety, błąd Polaka z bekhendu i Maximo Gonzalez będzie teraz podawał na seta!
                    Skomentuj 0
                    *4:6, 4:4 - Potężny bekhend po krosie łodzianina pozwala mu obronić drugiego break pointa!
                    Skomentuj 1
                    *4:6, 4:4 - Jest przełamanie! Kapitalny winner z forhendu po linii! Jerzy Janowicz odrobił stratę dwóch breaków!
                    Skomentuj 1
                    4:6, 3:4* - Jest szansa! Nasz reprezentant utrzymał serwis i zmniejszył stratę!
                    Skomentuj 1
                    *4:6, 2:4 - Jerzy Janowicz wrócił na kort i zdobył breaka!
                    Skomentuj 2
                      raczej kłopot ze zdrowiem.. bo nawet boi się mocniej uderzyc.
                        Mimo tego, Janowicz gra (niestety) słabo. Może to rzeczywiście jakiś problem zdrowotny, ale jak na razie wszystkie jego atuty poszły w niepamięć.
                        Informacja z kortu numer 14: Łukasz Kubot przegrał w drugiej partii meczu z Jarkko Nieminenem w stosunku 5:7. Fin prowadzi już 2-0 w setach i jest o krok od awansu do dalszej fazy.
                        Skomentuj 0
                        Polak poprosił o przerwę medyczną. Ma problemy z plecami!
                        Skomentuj 3
                        4:6, 1:4* - Polak dostał ostrzeżenie za to, że posłał piłki w trybunę! Po chwili wyrzucił piłkę w aut i stracił serwis!
                        Skomentuj 1
                        *4:6, 1:3 - Gonzalez utrzymał serwis do 40!
                        Skomentuj 0
                        Wieści z kortu numer 4: Julien Benneteau pokonał Michała Przysiężnego 6:4, 5:7, 6:4, 6:4 i głogowianin żegna się z nowojorską imprezą!
                        Skomentuj 0
                        4:6, 1:2* - Nasz tenisista miał dwa break pointy, ale nie był w stanie wykorzystać żadnego z nich!
                        Skomentuj 0
                        Janowicz zdecydował się kontynuować grę!
                        Skomentuj 1
                        Łodzianin poprosił o interwencję medyczną.
                        Skomentuj 0
                        4:6, 1:2* - Polak z trudem utrzymał serwis. Nie wygląda to dobrze...
                        Skomentuj 0
                        Michał Przysiężny gra właśnie IV seta meczu z Julienem Benneteau. Trzecią partię Francuz wygrał 6:4! Z kolei Łukasz Kubot w pierwszej odsłonie uległ 5:7 Jarkko Nieminenowi.
                        Skomentuj 4
                        Jerzy Janowicz przegrał I seta w stosunku 4:6! W drugim Maximo Gonzalez prowadzi już 2:0!
                        Skomentuj 2
                        Przepraszamy Państwa za problemy techniczne.
                        Skomentuj 0
                        *2:2 - Argentyńczyk utrzymał serwis do 30. W ostatniej akcji popisał się świetnym winnerem z forhendu po linii.
                        Skomentuj 0
                        Na korcie numer 4 Michał Przysiężny walczy z Julienem Benneteau! Aktualny wynik to 6:4, 5:7, 4:3 dla Francuza. Łukasz Kubot z kolei, który gra na korcie numer 14, serwuje, aby doprowadzić do tie breaku w pierwszej partii meczu z Jarkko Nieminenem.
                        Skomentuj 0
                        2:1* - Janowicz nie ma żadnych problemów z utrzymaniem własnego podania. Tylko jeden błąd Polaka, przy stanie 40-0, ale po chwili Argentyńczyk wyrzuca piłkę w aut i jest drugi gem na koncie naszego zawodnika.
                        Skomentuj 1
                        *1:1 - Argentyńczyk nie dysponuje zbyt mocnym podaniem, ale jak na typowego Latynosa przystało potrafi nadać piłce różną rotację. Janowicz zagrywa winnera po linii, ale kąśliwy serwis daje Gonzalezowi wyrównanie.
                        Skomentuj 0
                        1:0* - Znakomity początek Polaka! Cztery szybko wygrane punkty, ostatni po świetnym skrócie. Gem wygrany "na sucho" przez łodzianina!
                        Skomentuj 3
                        • basher Zgłoś komentarz
                          ESowi coś się pokręciło, pokazują Petrę i Bundesligę, a nie JJa!
                          • crzyjk Zgłoś komentarz
                            ESP2 pokazało swoje prawdziwe oblicze. "Bundeskopana" ważniejsza od meczu naszego najlepszego tenisisty.. ;xd
                              I zaczynamy! Podaje nasz reprezentant!
                              Skomentuj 1
                              Panowie zakończyli już rozgrzewkę i są gotowi rozpocząć mecz!
                              Skomentuj 0
                              Tenisiści są już na korcie i właśnie rozpoczęli rozgrzewkę! Mamy jeszcze kilka minut do rozpoczęcia spotkania, dlatego zachęcamy do zapoznania się z sylwetką dzisiejszego rywala Polaka!
                              Skomentuj 2
                              Od godz. 18:50 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy wielkoszlemowego US Open 2013 pomiędzy Jerzym Janowiczem a Maximo Gonzalezem.