Polska sztafeta z awansem do finału! Igrzyska olimpijskie Tokio 2020 NA ŻYWO

autor:
Jakub Fordon
autor:
Małgorzata Boluk

Sensacyjna informacja z bieżni! Polak Michał Rozmys w finale olimpijskim biegu na 1500 metrów. Jury pozytywnie rozpatrzyło protest Polaka, który w biegu eliminacyjnym stracił but nie ze swojej winy!

Skomentuj 0

Dziękujemy Państwu za kolejny dzień rywalizacji i zapraszamy na kolejną sesję olimpijską dziś w nocy, z czwartku na piątek.

Skomentuj 0

Zakończyła się rywalizacja piłkarzy ręcznych, Dania pokonała Hiszpanię 27:23

Skomentuj 0

Zakończył się siatkarski Finał, Francja po raz pierwszy w historii zagra w olimpijskim finale po wygranej z Argentyną 3:0

Skomentuj 0

Trwa półfinałowe starcie piłkarzy ręcznych, Dania prowadzi z Hiszpanią 23:22

Skomentuj 0

8:7 w trzecim secie meczu półfinałowego prowadzą Francuzi. W meczu Trójkolorowi prowadzą już 2:0

Skomentuj 0
  • Coraz bliżej awansu do finału są siatkarze reprezentacji Francji. Pogromcy Polaków prowadzą już 2:0 z Argentyną

Skomentuj 0

Francuzi w finale koszykarskiego turnieju, po wygranej 90:89 ze Słowenią. Słoweńcy o brąz zagrają z Australią, Trójkolorowi z USA o złoto

Skomentuj 0

Polacy na dziś kończą swoje występy, ale my jeszcze przez kilkadziesiąt minut będziemy państwa informować co dzieje się na olimpijskich arenach.

Skomentuj 0

Paweł Wiesiołek kończy na 12. pozycji rywalizację w dziesięcioboju

Skomentuj 0

Ostatnia prosta w wyścigu na 1500 metrów, Paweł Wiesiołek kończy na 4. pozycji

Skomentuj 0

Na bieżni pojawia się Paweł Wiesiołek w ostatniej konkurencji dziesięcioboju. Za moment start w biegu na 1500 metrów

Skomentuj 0

Adrianna Sułek plasuje się wrywalizacji siedmioboju na 16. pozycji

Skomentuj 0

Słoweńcy rzucili się w pogoń i w koszykarskiej rywalizacji z Francją przegrywaja już tylko 73:78

Skomentuj 0

Niestety na ostatnich metrach Polka przegrywa z Węgierką Kriszan. Nasza zawodniczka kończy wyścig na 800 metrów na 2. pozycji z rekordem życiowym i czasem 2.07,92 sek

Skomentuj 0

Rozpoczeła swój wyścig Adrianna Sułek w biegu na 800 metrów siedmioboju. Polka na początku jest na trzeciej pozycji

Skomentuj 0

W rywalizacji koszykarzy Słowenia przegrywa z Francją po trzech kwartach 59:71. Stawką tego meczu jest finał olimpijski. Tam już czekają Amerykanie, którzy jak pamiętamy, w fazie grupowej przegrali z Francją

Skomentuj 0

Przypominamy raz jeszcze dobre wieści w sprawie Michał Rozmysa

Skomentuj 0

Steven Gardiner (Bahama) wygrywa finałowy wyścig na 400 metrów

Skomentuj 0

Amerykanka jednak nie zdołała pobić własnego rekordu, mimo to może cieszyć się ze złotego medalu. A za moment finałowy wyścig na 400 metrów mężczyzn.

Skomentuj 0

Amerykanka jednak nie rezygnuje, atakuje rekord życiowy na 5,01 m

Skomentuj 0

Wszystko jasne, złotą medalistką w skoku o tyczce po raz trzeci w karierze Amerykanka Katie Nageotte

Skomentuj 0

Holly Bradshaw żegna się z rywalizacją na etapie 4,9 m. Brytyjka zdobywa jednak brązowy medal olimpijski

Skomentuj 0

No i doczekaliśmy się, 4,9 m pokonane przez Amerykankę Nageotte

Skomentuj 0

Reprezentantka ROC Anzhelika Sidorova nie pokonuje poprzeczki na 4,90 m. Wygląda na to, że kto pierwszy pokona tę wysokość, zdobędzie złoty medal

Skomentuj 0

Katerina Stefanidi (Grecja) nie poradziła sobie z wysokością i kończy rywalizację na czwartej pozycji

Skomentuj 0

A więc cała czwórka kandydatek do medalu nie poradziła sobie z tyczką na wysokości 4,90 m. Zrzuciły zarówno Brytyjka jak i Amerykanka. Wszystkie zawodniczki mają aktualnie po jednym strąceniu

Skomentuj 0

Rosjanka i Brytyjka pokonują wysokość 485 cm. Holly Bradshaw awansuje na drugą pozycję

Skomentuj 0

Brytyjka Bradshaw również pokonuje wysokość 4,80 m. Fantastyczny konkurs w skoku o tyczce

Skomentuj 0

Trwa rywalizacja w skoku o tyczce kobiet. Na czele reprezentantka ROC Anzhelika Sidorova z wynikiem 4,80. Tuż za nią z identycznym wynikiem Amerykanka Nageotte.

Skomentuj 0

Przed nami dzisiaj jeszcze dwa starty Polaków, w siedmioboju bieg na 800 metrów (finał) z Adrianną Sułek oraz w dziesięcioboju, bieg na 1500 metrów z Pawłem Wiesiołkiem

Skomentuj 0

- Przyjechałem z drobną kontuzją łydki. USG nie wykazało urazu, była blizna, która mogła powodować dyskomfort. Dałem z siebie wszystko i mimo że byłem na silnych lekach przeciwbólowych nie mogłem biec - powiedział tuż po biegu Marcin Lewandowski.

Skomentuj 0

Informacje dnia to wygrana Polek w eliminacjach w swojej grupie z czasem 3:23.09! W sobotę zobaczymy je w biegu finałowym!

W finale wyścigu na 1500 metrów niestety nie zobaczymy Polaków. W eliminacjach Marcin Lewandowski zszedł z bieżni w trakcie wyścigu z powodu problemów zdrowotnych, z kolei Marcin Rozmys w zamieszaniu na początku wyscigu stracił buta i niestety nie był w stanie nawiazać walki z rywalami. Szkoda, wielka szkoda naszych zawodników.

Skomentuj 0

Niestety, nasz zawodnik kończy rywalizację na ostatniej pozycji. Nie będzie Polaka w finale wyścigu na 1500 metrów

Skomentuj 0

Niestety Polak stracił buta i traci kolejną pozycję. Pech, olbrzymi pech Polaków w wyścigach na 1500 metrów

Skomentuj 0

Tymczasem nietypowa sytuacja, bowiem Michał Rozmysa stracił gdzieś w zamieszaniu po starcie buta. To nie jest dobra wiadomość dla naszego zawodnika, ale poczekajmy, może jednak...

Skomentuj 0

Wystartował ten bieg przed momentem, Polak na początku gdzieś w środku stawki

Skomentuj 0

Przypomnijmy, że Polacy wciąż mają szansę na medal olimpijski w biegu na 1500 metrów, bowiem w kolejnej eliminacji pobiegnie Michał Rozmys

Skomentuj 0

Holly Bradshaw pokonuje poprzeczkę na wysokości 4,70 m w drugiej próbie

Skomentuj 0

Informacje dnia to wygrywana Polek w eliminacjach w swojej grupie z czasem 3:23.09! W sobotę zobaczymy je w biegu finałowym!

W finale niestety nie zobaczymy Marcina Lewandowskiego, który zszedł z bieżni w trakcie wyścigu. Problemy zdrowotne przeważyły.

Skomentuj 0

Niestety, koniec wyścigu Marcina Lewandowskiego. Polak opuścił bieżnię z powodu urazu, prawdopodobnie skurcz łydki

Skomentuj 2

Wystartował wyścig eliminacyjny na 1500 metrów z naszym reprezentantem Marcinem Lewandowskim. Trzymajmy kciuki!

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Nasze reprezentantki nie czuły się zagrożone nawet przez chwilę

Skomentuj 0

Lekkoatletyka: Obsada finału sztafet 4x400 metrów kobiet już w całości. Zmierzą się w nim reprezentacje Polski, Kuby, Belgii, USA, Jamajki, Wielkiej Brytanii, Holandii i Kanady

Skomentuj 0

Paweł Wiesiołek w swojej ostatniej próbie rzucił 51.60 metra i zajmuje ostatnią pozycję w swojej grupie

Skomentuj 0

Lekkoatletyka: Pewny awans z drugiego półfinału zapewniły sobie Amerykanki, Jamajki oraz Brytyjki. Czas wyścigu był lepszy, 3:20.86.

Skomentuj 0

Lekkoatletyka: Oprócz Polek, do finału awansowały Kubanki oraz Belgijki. Rozpoczął się już drugi półfinał

Skomentuj 0

Paweł Wiesiołek spalił drugą próbę

Skomentuj 0

Piłka wodna: Australijki po rzutach karnych pokonały Kanadyjki 14:12 i powalczą z Holenderkami o 5. miejsce. Reprezentantki Kanady spotkają się jeszcze z Chinkami w meczu o 7. pozycję

Skomentuj 0

Zapasy: Rywalką Roksany Zasiny w walce repasażowej będzie Joseph Emilienne Essome Tiako z Kamerunu. Pojedynek zaplanowano na około 4:00 czasu polskiego

Skomentuj 0

Lekkoatletyka: A już o 13:00 w półfinale na 1500 metrów zobaczymy Marcina Lewandowskiego! Zaraz po nim wystąpi Michał Rozmys

Skomentuj 0

Lekkoatletyka: Polki wygrywają eliminacje w swojej grupie z czasem 3:23.09! W sobotę zobaczymy je w biegu finałowym!

Skomentuj 4
    • chlopek Zgłoś komentarz
      mnie pracodawca za takie jaja zwolniłby z pracy
      • Kri100 Zgłoś komentarz
        @SzPan: raczej brak medalu, złoto wcale nie jest gwarantowane nikomu.
        • handballliker Zgłoś komentarz
          @SzPan: hahah a USA i Jamajka to się położą i będą klaskać w rytm zenka martyniuka i zespołu pieśni i tańca
          Zobacz więcej komentarzy (1)

Lekkoatletyka: Spora przewaga naszych reprezentantek po trzeciej zmianie!

Skomentuj 0

Lekkoatletyka: Po drugiej zmianie Polki dalej na czele!

Skomentuj 0

Lekkoatletyka: Polki po pierwszej zmianie na prowadzeniu!

Skomentuj 0

Zapasy: Mayu Mukaida wygrała swoją walkę w półfinale przez co Roksana Zasina powalczy jutro w repasażach

Skomentuj 0

Lekkoatletyka: Bieg eliminacyjny Polek już za chwilę!

Skomentuj 0

Lekkoatletyka: A już za chwilę Paweł Wiesiołek w akcji. Tym razem czeka go rzut oszczepem

Skomentuj 0

Czy Polki awansują do finału?

Skomentuj 0

A już za 25 minut wyścig eliminacyjny rozpocznie Polska sztafeta kobiet 4x400 m w składzie Iga Baumgart-Witan, Anna Kiełbasińska, Justyna Święty-ErseticMałgorzata Hołub-Kowalik

Skomentuj 2

Piłka nożna kobiet: Po świetnym spotkaniu, w którym padło aż siedem goli Amerykanki pokonały 4:3 Australijki i zdobyły brązowy medal igrzysk olimpijskich

Skomentuj 0

Piłka nożna kobiet: W pierwszej minucie doliczonego czasu gry bramkę kontaktową zdobywa Emily Gielnik. Czy Australijki są w stanie doprowadzić jeszcze do remisu?!

Skomentuj 0

Wielobój: Uzupełniając, złoty medal zgarnął Matthew Walls, srebro przypadło Campbellowi Stewartowi, a brąz padł łupem Elia Vivianiego

Skomentuj 0

Wielobój: Sajnok ostatecznie finiszuje na 16. pozycji

Skomentuj 0

Piłka nożna kobiet: Dobiega końca spotkanie Australijek z Amerykankami, po dwóch szybkich golach tuż po przerwie zrobiło się dosyć spokojnie. Końcowy triumf Amerykanek jest już niemal pewny

Skomentuj 0

Ile złotych medali w sportach drużynowych zdobędą reprezentanci Francji?

Skomentuj 0

Świetnie układają się sporty drużynowe dla Francuzów

Skomentuj 0
          Skomentuj 0

Piłka ręczna mężczyzn: W drugim półfinale Hiszpanie zmierzą się z Duńczykami

Skomentuj 0

Piłka ręczna mężczyzn: Niespodzianki nie było, Francuzi wygrali 27:23 z Egiptem i awansowali do finału igrzysk olimpijskich. Świetny mecz zaliczył bramkarz trójkolorowych

Skomentuj 0

Dobrze radzi sobie Polak

Skomentuj 0

Kolarstwo torowe: Sajnok jest aktualnie na 14. lokacie w klasyfikacji i może powalczyć jedynie o lepszą pozycję. Już za chwilę ostatni wyścig punktowy

Skomentuj 0

Czy Australijki są w stanie doprowadzić przynajmniej do remisu?

Skomentuj 0

Piłka nożna kobiet: Australijki nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa, dosłownie po trzech minutach gola zdobywa Caitlin Foord

Skomentuj 0
          Skomentuj 0

Piłka nożna kobiet: Rozpoczęła się druga połowa meczu o trzecie miejsce, a Amerykanki szybko powiększają przewagę. Drugi gol autorstwa Carli Lloyd, a w całym spotkaniu 4:1

Skomentuj 0

Chód na 20 km: Massimo Stano zdobył złoty medal olimpijski, podium uzupełniła dwójka Japończycy: Koki Ikeda oraz Toshikazu Yamanishi

Skomentuj 0

Finał w karate bez zaskoczeń

Skomentuj 0

Piłka nożna kobiet: Po pierwszej połowie Amerykanki prowadzą 3:1 i są blisko zdobycia brązowego medalu igrzysk olimpijskich

Skomentuj 0

Piłka nożna kobiet: Amerykanki w doliczonym czasie pierwszej połowy podwyższają prowadzenie. Carli Lloyd zdobyła trzecią bramkę

Skomentuj 0

Piłka ręczna mężczyzn: Po pierwszej połowie w bardzo wyrównanym starciu Francuzi remisują z reprezentacją Egiptu 13:13

Skomentuj 0

Kolarstwo torowe: Sajnok odpadł w trzecim wyścigu i nie ma już szans na walkę o medale

Skomentuj 0

Piłka nożna kobiet: Bardzo ofensywny futbol prezentują obie reprezentacje. 21 minuta, a po raz drugi na liście strzelców melduje się Megan Rapinoe. Amerykanki prowadzą 2:1

Skomentuj 0

Piłka nożna kobiet: 17 minuta gry za nami, a na tablicy świetlnej mamy już remis. Samantha Kerr wyrównuje stan gry

Skomentuj 0

Dobry występ w szermierce odrobił słaby początek

Skomentuj 0

Piłka nożna kobiet: W 8 minucie Megan Rapinoe wyprowadza Amerykanki na prowadzenie

Skomentuj 0
          Skomentuj 0

Trzy kraje podczas igrzysk w Tokio zdobyły swoje pierwsze medale w historii

Skomentuj 0

Piłka nożna kobiet: Za chwilę rozpoczynamy mecz o brązowy medal, w którym zmierzą się Amerykanki z Australijkami

Skomentuj 0

Kolarstwo torowe: Szymon Sajnok zajął 9. pozycję w wyścigu na tempo, dzięki czemu zdobył 21 punktów. W generalnej klasyfikacji awansował na 12. miejsce

Skomentuj 0

Piłka wodna: Zakończył się pierwszy półfinał, w którym Amerykanki pokonały Rosyjski Komitet Olimpijski 15:11. Drugi półfinał zaplanowano na 12:50, zmierzą się w nim Hiszpanki z Węgierkami

Skomentuj 0

Niewiele dzieje się aktualnie w Tokio, dlatego zachęcamy do udziału w naszej zabawie

Skomentuj 0

Poznaliśmy rozstrzygnięcia w pchnięciu kulą

Skomentuj 0

Lekkoatletyka: Za niecałe dziesięć minut rozpoczyna się chód na 20 km, w którym zobaczymy Łukasza Niedziałka

Skomentuj 0
          Skomentuj 0

Boks, waga piórkowa mężczyzn: Reprezentant Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego Albert Batyrgaziev pokonał Amerykana Duke Ragana 3:2 w walce o złoty medal olimpijski

Skomentuj 2

A tymczasem Patryk Dobek dobrze bawi się na swoich socialach

Skomentuj 0
          Skomentuj 0

Kiedy Brazylijczycy nastawiali się na kolejnego seta, Rosjanie wrócili do gry i ostatecznie przechylili szalę na swoją stronę

Skomentuj 0

Wielobój: Zawodnicy rozegrali już 1/4 wieloboju w kolarstwie torowym. Sajnok uplasował się na 14. miejscu

Skomentuj 0

Anna Maliszewska odrobiła słaby początek

Skomentuj 0

Fabrice Zango przejdzie do historii

Skomentuj 0

Kolarstwo torowe: Już niedługo start rywalizacji, w której zobaczymy Szymona Sajnoka

Skomentuj 0

Odpaść z igrzysk nie przegrywając z rywalką to ogromny ból

Skomentuj 1
          • seba44 Zgłoś komentarz
            kto odpadł, zapaśniczka, przecież ją japonka zmuciła 12:2 a dopiero później symulowała kontuzję nasza reprezentantka :)

Chyba nikt nie wyobrażał sobie finału siatkówki bez Brazylijczyków

Skomentuj 0

Siedmiobój: Coraz słabiej radzi sobie Adrianna Sułek. Polka spadła na 20. pozycję w klasyfikacji generalnej po sześciu z siedmiu konkurencji

Skomentuj 0
            Skomentuj 0

Anna Maliszewska walczy w pięcioboju

Skomentuj 0

Siatkówka: Rosyjski Komitet Olimpijski w finale igrzysk olimpijskich! W czwartym secie pokonali Brazylijczyków 25:23, a całe spotkanie wygrali 3:1. Drugi półfinał o godzinie 14:00, w którym Francja zmierzy się z Argentyną

Skomentuj 1
            Skomentuj 0

Koszykówka: Amerykanie pewnie pokonali Australijczyków 97:78 i awansowali do finału igrzysk olimpijskich

Skomentuj 0

Polka nie może zaliczyć czwartkowego poranka do udanych.

Skomentuj 0

Siatkówka. Rosja odwróciła losy trzeciej odsłony pojedynku i prowadzi w setach dwa do jednego!

Skomentuj 0

Koszykówka. Dominacja USA w trzech kwarcie starcia z Australią i prowadzenie 54 do 45.

Skomentuj 0
            Skomentuj 0

Siatkówka.  Trwa trzeci set meczu Brazylia - ROC. Tym razem lepiej radzą sobie Canarinhos, którzy prowadzą 17 do 12.

Skomentuj 0

Zobacz, co przespałeś. Zapraszamy do lektury, podsumowującej występy Polaków!

Skomentuj 1

Jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników świata w pięcioboju nowoczesnym.

Skomentuj 0

Koszykówka. USA po pierwszej połowie przegrywa z Australią 42 do 45.

Skomentuj 0
            Skomentuj 0

ROC wygrywa drugą partię meczu z Canarinhos 25 do 21.

Skomentuj 4

Dalej nie milkną głosy po porażce z Francją. Czy szkoleniowiec siatkarzy powinien odejść?

Skomentuj 0

Wracamy do siatkówki. Pierwszą partię wygrała Brazylia, a w drugiej lepiej radzi sobie ROC. 15 do 8 dla rosyjskich siatkarzy.

Skomentuj 0

A później musiała niestety uznać wyższość Mayu Mukaidy. Co gorsza - Polka opuściła matę, utykając. Jeśli Japonka dotrze do finału, Roksana Zasina będzie miała szansę na udział w repasażach, które zaplanowano na piątek.

Skomentuj 0

Dla fanów gier zespołowych mamy także mecz USA - Australia w koszykówce mężczyzn. Po pierwszej kwarcie lepsi Australijczycy, którzy wygrywają 24 do 18.

Skomentuj 0

Pierwszy set dla Canarinhos! Brazylijczycy przeważają w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Przykładowo w bloku mamy 4 do 0 dla graczy z Kraju Kawy.

Skomentuj 0

Co słychać siatkarzy? Brazylia na finiszu pierwszego seta prowadzi z ROC 23 do 16!

Skomentuj 0

Dziesięciobój. Nieudana trzecia próba Pawła Wiesiołka w skoku o tyczce. Wysokość 4,90 m niezaliczona.

Skomentuj 0
            Skomentuj 0

Zapasy do 53 kg. Na razie mamy remis po dwa.

Skomentuj 0

Zapasy do 53 kg. Roksana Zasina zaczęła walkę z faworyzowaną Japonką.

Skomentuj 0

Dziesięciobój. Paweł Wiesiołek zalicza skok o tyczce. Wysokość 4,60 m.

Skomentuj 0

Już za chwilę półfinałowy pojedynek siatkarzy - Rosjanie zmierzą się z Brazylią.

Skomentuj 0

Lisa Carrington nie dała się pokonać w finale K1 500 metrów w igrzyskach olimpijskich Tokio 2020.

Skomentuj 0

Zapasy do 53 kg. Roksana Zasina o półfinał IO 2020 w Tokio zawalczy z Japonką - Mayu Mukaidą. Polka nie jest faworytką pojedynku, ale kto powiedział, że to zawsze faworyci wygrywają? Trzymamy kciuki!

Skomentuj 1

Finał pchnięcia kulą na wysokim poziomie.

Skomentuj 2
            • kolasiński Zgłoś komentarz
              ta olimpiada to wielka ściema 80% medali już po kilku dniach zdobyli reprezentaci chin japoni stanów zjedoczonych i rosji konkretnie rosyjski komitet olimpijski w najbardziej prestiżowych
              Czytaj całość
              dyscyplinach pozostale dyscypliny mniej prestiżowe zostały dla innych krajów głównie polski ze względu na znacznie mniejszy prestiż i bardzo duże ryzyko utraty zdrowia przyklad tej włodarczyk która doznaje ciąglych kontuzj ale dalej pcha kosztem swojego zdrowia aby to osiągnąc bierze srodki dopingowe bo inaczej nie mogła by działać zresztą jak powiedział kolarz amstrong

Amerykanin sensacyjnie przegrał złoto z reprezentantem Jamajki.

Skomentuj 0

Zapasy do 74 kg. Kamil Rybicki bez szans w starciu z Egipcjaninem. Przeciwnik wygrywa pojedynek sześć do jednego.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Zawodnik z Egiptu prowadzi już pięć do jednego. Czekamy na zwrot akcji, choć będzie arcytrudno...

Skomentuj 0

Zapasy do 74 kg. Teraz na macie jest Kamil Rybicki, który rywalizuje Amr Redą Ramadanem Hussen z Egiptu.

Skomentuj 0

Roksana Zasina wygrała walkę i zapewniła sobie ćwierćfinał!

Skomentuj 0

Na razie w pojedynku Polka prowadzi trzy do jednego.

Skomentuj 0

Zapasy do 53 kg. Konieczna przerwa. Kazaszce leci krew z nosa.

Skomentuj 0
              Skomentuj 0

Zapasy do 53 kg. Roksana Zasina zaczęła walkę z Tatianą Achmetową (Kazachstan).

Skomentuj 0

Zabrakło niewiele!

Skomentuj 0

Kajakarstwo C1. Dorota Borowska otarła się o podium i zajęła ostatecznie czwarte miejsce. Do brązu brakowało tylko 0.082! Auć!

Skomentuj 0

Wyruszyły kajakarki! Finał z udziałem Doroty Borowskiej!

Skomentuj 0

Co nas czeka w kolejnych minutach? Zapasy i walki Roksany Zasiny oraz Kamila  Rybickiego, a także finał kajakarstwa C1 na 200 m z udziałem Doroty Borowskiej.

Skomentuj 0

Dziesięciobój. Paweł Wiesiołek po siedmiu konkurencjach zajmuje dziesiątą lokatę.

Skomentuj 0

Skomentuj 0
              Skomentuj 0

Skomentuj 0

Tak jest! Tym razem się udało! Wysokość 1,93 cm spokojnie zaliczona.

Skomentuj 0

Skok wzwyż. Kamila Lićwinko strąciła poprzeczkę na wysokości 1,93 m. Czekamy na drugie podejście.