Tai Woffinden Rezerwa taktyczna za Tomasz Jędrzejak
2
Tobiasz Musielak Rezerwa zwykła za Grzegorz Zengota
0

Najlepiej ze startu wyjechał Piotr Pawlicki. Za jego plecami podążali wrocławianie, którzy próbowali go dogonić. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem wrocławian 47:43, a więc dziś 3 punkty jadą do Leszna.

Bieg 13
29
5 : 1
31
Troy Batchelor Rezerwa taktyczna za Zbigniew Suchecki
3

Gospodarze uciekli rywalom ze startu i pewnie zwyciężyli.

Bieg 12
24
1 : 5
30
Patryk Dolny Rezerwa zwykła za Patryk Malitowski
1

Nierówny start. Bieg przerwany. W powtórce bracia Pawliccy już na dojeździe do pierwszego łuku nie dali gospodarzom najmniejszych szans. Leszczynianie wygrali z ogromną przewagą.

Bieg 11
23
5 : 1
25

Gospodarze dobrze ze startu i równie szybko w pierwszym łuku. Troy Batchelor z Peterem Ljungiem starali się jechać parą, ale zadania nie ułatwiał im Fredrik Lindgren. Szwed gonił zawzięcie swojego rodaka.

Bieg 10
18
4 : 2
24

Od startu prowadził Tobiasz Musielak, ale w drugim łuku pierwszego okrążenia wyprzedził go zdecydowanym atakiem Tomasz Jędrzejak. Juniora leszczyńskiej Unii nękał atakami Tai Woffinden, ale bezskutecznie. Przerwa.

Bieg 9
14
1 : 5
22

W pierwszym łuku upadł Zbigniew Suchecki. Wyścig przerwany. Zawodnik Betard Sparty Wrocław wstał o własnych siłach. Powtórka w pełnej obsadzie. Schemat podobny do ostatnich biegów. Dobrze wystartowali wrocławianie, ale w pierwszym łuku lepiej zachowali się zawodnicy Fogo Unii Leszno.

Bieg 8
13
1 : 5
17
Tobiasz Musielak Rezerwa zwykła za Mikkel Michelsen
2

Dobrze ze startu gospodarze, ale w pierwszym łuku ponownie lepiej pojechali goście. Ponownie na torze nie za wiele się działo. Pewne podwójne zwycięstwo Fogo Unii Leszno.

Bieg 7
12
3 : 3
12

Na podwójne prowadzenie po starcie wyszli gospodarze, ale bardzo sprytnie w pierwszym łuku zachował się Kenneth Bjerre, który przy krawężniku pomknął do przodu. Peter Ljung nękał atakami Duńczyka, ale bezskutecznie. Kosmetyka toru.

Bieg 6
9
3 : 3
9
Patryk Dolny Rezerwa taktyczna za Patryk Malitowski
0

W pierwszym łuku do krawężnika przyciął Troy Batchelor i wysunął się przed Fredrika Lindgrena. Niewiele walki, spore odległości między zawodnikami.

Bieg 3
6
3 : 3
6

Ze startu najlepiej wyjechał Fredrik Lindgren. Na wyjeździe z pierwszego łuku starał się przed niego wcisnąć Tomasz Jędrzejak, jednak Szwed był szybszy. Jest już informacja, że Patryk Dolny jest zdolny do kontynuowania zawodów.

Bieg 1
3
3 : 3
3

We Wrocławiu jest bezchmurnie i bardzo ciepło - ok. 26 stopni Celsjusza. Na trybunach pojawiają się pierwsi kibice, którzy powoli zapełniają Stadion Olimpijski. W drużynie leszczyńskiej Damiana Balińskiego zastąpi Mikkel Michelsen. Ze strony leszczyńskiej na próbie toru pojawili się Mikkel Michelsen i Fredrik Lindgren. Wrocławianie desygnowali natomiast Tomasza Jędrzejaka i Troya Batchelora. Niebawem rozpocznie się prezentacja. Na trybunach zasiadło około 3 tysiąca fanów, w tym liczna grupa kibiców z Leszna. Rozpoczęła się prezentacja. Zawody zostaną rozegrane wg I zestawu. Pierwszy mecz tych ekip zakończył się zwycięstwem Betard Sparty Wrocław 47:43. Zawodnicy wyjechali na tor do pierwszego wyścigu. Z czwartego pola całą stawkę zakładał Peter Ljung. Przemysław Pawlicki nie dawał jednak za wygraną i wysunął się przed Szweda. Na ostatnim okrążeniu bieg został jednak przerwany z powodu kuriozalnej sytuacji na torze we Wrocławiu. W czasie biegu przebiegał po nim jeden z gracowych, który chciał zabrać z niego łyżwę, która spadła z buta jednego z zawodników. W powtórce ponownie prowadzenie po starcie objął Przemysław Pawlicki. Za jego plecami do mety dojechali wrocławianie.

Bieg 2

Koszmarny karambol! Na tor upadł Patryk Dolny a wprost w niego wjechał Patryk Malitowski. Obaj leżą na torze. Na prostej startowej Patryk Dolny zderzył się z Piotrem Pawlickim. Dolny wstał z toru i wraca do parku maszyn. Na torze wciąż leży Malitowski. W zdarzeniu ucierpiał też Piotr Pawlicki. Jego noga jest opatrywana w parku maszyn. Na torze pojawiła się karetka, ale na szczęście Patryk Malitowski wraca do parku maszyn o własnych siłach. Zawodnicy wyjechali już do powtórki. Patryk Malitowski jest niezdolny do jazdy w tym wyścigu.

Bieg 4

W taśmę wjechał Patryk Dolny. W powtórce leszczynianie nie dali szans Troyowi Batchelorowi, który próbował coś wskórać, jednak bezskutecznie. Patryk Malitowski natomiast został zabrany do szpitala na badania. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 5

Równy start Taia Woffindena i Przemysława Pawlickiego. Brytyjczyk był w korzystniejszej sytuacji, ponieważ jechał z pierwszego pola, co wykorzystał w stu procentach i objął prowadzenie. Wyścig układał się remisowo, ale podczas trzeciego okrążenia na trzecim miejscu defekt motocykla zanotował Mikkel Michelsen.

Bieg 15

Fredrik Lindgren przegrał start, ale przyciął do krawężnika i wyjechał na pierwsze miejsce. Dołączył do niego Przemysław Pawlicki i leszczynianie przypieczętowali swoje zdecydowane zwycięstwo w tym meczu.