Mistrzostwa świata w koszykówce. Chiny - Polska. Skruszony chiński mur. Zobacz oceny reprezentantów Polski

Po świetnym meczu Biało-Czerwoni pokonali gospodarzy imprezy - Chiny (79:76). Zobacz, jakie noty wystawili naszym zawodnikom dziennikarze portalu WP SportoweFakty.

Jakub Artych

Rozgrywający

Łukasz Koszarek - 3
AJ Slaughter - 4,5
Kamil Łączyński - nie grał

Amerykanin z polskim był niczym silnik diesla. Potrzebował jedną kwartę, aby wejść na właściwe tory. Z minuty na minutę A.J. Slaughter grał jednak coraz lepiej, a popis gry dał w trzeciej kwarcie, gdy nękał rywali rzutami z dystansu. Razem z Mateuszem Ponitką poderwał drużynę do walki.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 – rewelacyjni

Czy reprezentacja Polski awansuje do ćwierćfinału mistrzostw świata w Chinach?