4:1 - Thiago Alcantara 55'

5:1 - Iago Aspas 74'

6:1 - Isco 75'

Skomentuj 0

Na koniec dnia Hiszpania zdemolowała Argentynę 6:1. Wynik idzie w świat, w Ameryce Południowej czerwony alarm po laniu.

Skomentuj 0

6:1! Tak wygląda na kwadrans przed końcem wynik meczu Hiszpanii z Argentyną. W jedenastce Albicelestes byli Rojo, Otamendi, Mascherano, Banega czy Higuain. Nie przystoi.

Skomentuj 0

Nigeria nie była równie sprytna w meczu z Serbami jak w spotkaniu z Polakami. Ekipa z Afryki została pokonana 0:2, a dwa gole w tym pojedynku zdobył Aleksandar Mitrović.

Skomentuj 0

Anglia na remis 1:1 w szlagierze z Włochami. Wyspiarze niepocieszeni, ponieważ stracili gola w ostatnich minutach regulaminowego czasu.

Skomentuj 0

Kolumbia zremisowała bezbramkowo z Australią, a Nigerii nie poszło z Serbami równie dobrze jak z Polakami. Ekipa z Afryki została pokonana 0:2.

Skomentuj 0
  • Włosi przełamali swoją niemoc strzelecką. Co prawda z rzutu karnego, ale zawsze, Lorenzo Insigne trafił do bramki Anglików i jest 1:1.

Skomentuj 0

Świetne przyspieszenie Hiszpanii. Dwa gole i wynik 4:1 to już policzek dla Argentyny.

Skomentuj 0

Belgia zasłużenie pokonała 4:0 Arabię Saudyjską, a Brazylia dała po nosie mistrzom świata. W pojedynku Canarinhos z Niemcami 1:0.

Skomentuj 0

Piotr Zieliński elegancim uderzeniem zza pola karnego dał Polakom zwycięstwo 3:2 z Koreą Południową!

Skomentuj 0

Przed drugą połową Argentyna ma jednego gola do odrobienia. Po 45 minutach przegrywa 1:2 z Hiszpanią.

Skomentuj 0

Polacy już nie prowadzą z Koreą Południową. Azjaci zmienili wynik 0:2 na 2:2! Ekspresowy pościg na Stadionie Śląskim.

Skomentuj 0

Kwadrans nadziei Niemców na wyrównanie w pojedynku z Canarinhos. Najlepsza drużyna eliminacji w strefie CONMEBOL prowadzi 1:0.

Skomentuj 0

Belgia dorzuciła Arabii Saudyjskiej jeszcze dwie bramki i prowadzi 4:0. Z kolei Rumunia zwyciężyła 1:0 ze Szwedami.

Skomentuj 0

Suną ataki Niemców, ale Brazylia jak prowadziła 1:0, tak prowadzi, więc zmienia Joachim Loew.

Skomentuj 0

Argentyna wraca do walki o pozytywny wynik w pojedynku z Hiszpanią. Gola kontaktowego na 1:2 strzelił Nicolas Otamendi.

Skomentuj 0

Senegal zagrał na zero do zera z Bośniakami. Również Kolumbia nie kwapi się do zdobycia gola w pojedynku z Australijczykami. Strzelała natomiast Polska.

Skomentuj 0

Obrazki z pierwszej połowy europejskiego szlagieru. Anglia prowadzi 1:0 z Włochami.

Skomentuj 0

Dwa kwadranse, dwa gole. Idzie jak burza Hiszpania, która dzięki trafieniu Isco wyszła na prowadzenie 2:0 z Argentyną.

Skomentuj 0

Mają do odrabiać Włosi w drugiej połowie. Na razie 0:1 w konfrontacji z Anglikami, a ekipa z Półwyspu Apenińskiego ponownie bez gola.

Skomentuj 0

Ani reprezentacja Danii, ani Chile trafiła do bramki przeciwnika. Bezbramkowo w pojedynku niedawnego z następnym rywalem Biało-Czerwonych.

Skomentuj 0

Niemcy spróbują odrobić gola straty do Brazylijczyków tak samo jak do Hiszpanów w poprzednim meczu towarzyskim. Niebawem druga połowa.

Skomentuj 0

Nie wykorzystali swojej szansy na gola Włosi, więc zrobił to po przeciwnej stronie boiska Jamie Vardy. W jednym z najciekawszych meczów Anglicy na prowadzeniu 1:0.

Skomentuj 0

Gol i asysta Kamila Grosickiego w meczu z Koreańczykami. Do przerwy Polska prowadzi 2:0!

Skomentuj 0

Gabriel Jesus był w odpowiednim miejscu i czasie, żeby dobić uderzenie Williana i Brazylijczycy prowadzą 1:0 w potyczce z Niemcami.

Skomentuj 0

Hiszpania odpowiada takim ustawieniem!

Skomentuj 0

Na tych jedenastu szczęśliwców stawia Jorge Sampaoli w meczu z Hiszpanami.

Skomentuj 0

Co prawda w 32. minucie, a nie w 12. minucie, ale bramka Polaków jest faktem.

Skomentuj 0

Bezbramkowy kwadrans w europejskim szlagierze Anglików z Włochami.

Skomentuj 0

Pojedynek na nieskuteczność Duńczyków z Chilijczykami. Kto go przerwie?

Skomentuj 0

Nie trzeba było długo czekać na trafienie Belgów. Romelu Lukaku zatańczył między obrońcami, ostatecznie schował się za nimi i oddał uderzenie na 1:0 w pojedynku z Arabią Saudyjską.

Skomentuj 0

Już ponad kwadrans walczą Niemcy z Brazylijczykami. Dotychczas bezbramkowo w starciu kandydatów do wygrania mundialu.

Skomentuj 0

Piłka poszła w ruch w hitowym starciu Niemców z Brazylijczykami.

Skomentuj 0

Koniec pojedynku Szwajcarii z Panamą. Oj, postrzelali Helweci do stanu 6:0.

Skomentuj 0

Wybrańcy selekcjonera Australii na mecz z Kolumbijczykami.

Skomentuj 0

Sporo dzieje się w meczu Danii z Chile, a jednak bezbramkowo. La Roja trafili w słupek i w poprzeczkę, sąsiad Niemców również miał trzy świetne szanse, jednak nie przechytrzył bramkarza z Ameryki Południowej.

Skomentuj 0

Reprezentacja Polski powróciła na Stadion Śląski. Rozpoczyna się jej pojedynek z Koreą Południową!

Skomentuj 0

Po przebojowym występie na tle Francuzów reprezentację Kolumbii czeka spotkania z Australijczykami.

Skomentuj 0

Ostatnie szlify i przygotowania. Niebawem pierwszy gwizdek.

Skomentuj 0

Ustawienie Canarinhos na pojedynek z Niemcami. Początek za nieco ponad kwadrans.

Skomentuj 0

Szwajcaria dorzuciła Panamie piątego gola. Posypali się Los Canaleros w Lucernie.

Skomentuj 0

Klasyczne stroje czekają na Azzurrich. Italia zmierzy się z Anglikami.

Skomentuj 0

Może tak ponownie 7:1? Niemcy przed meczem towarzyskim z Brazylijczykami.

Skomentuj 0

Szwajcaria urządziła sobie demolkę 4:0 w pierwszej połowie meczu z mundialowym kopciuszkiem Panamą. Skuteczność do pozazdroszczenia.

Skomentuj 0

Z kolei tymczasowy selekcjoner Włochów postawił na tych zawodników.

Skomentuj 0

Jedenastka Anglików na mecz z wielkimi nieobecnymi mundialu Włochami.

Skomentuj 0

Iran wygrał z Algierią 2:1 dzięki przebojowemu startowi. Po 19 minutach miał dwa gole przewagi i to wystarczyło do zwycięstwa.

Skomentuj 0

Coraz bliżej pojedynek La Roja z również gustującymi w czerwonych koszulkach Duńczykami.

Skomentuj 0

Na przystawkę Francuzi pokonali Rosjan 3:1. Nie powiało optymizmem w Rosji w marcu, choć trzeba pamiętać, że rywali miała z wysokiej półki.

Skomentuj 0

Kylian Mbappe Lottin tak ładnie zakręcił defensorem reprezentacji Rosji, że jej bramkarz nie chciał robić przykrości młodzianowi i przepuścił piłkę między nogami do bramki. 3:1 dla Francji.

Skomentuj 0

Sadio Mane obejrzał poprzedni mecz reprezentacji swojego kraju z ławki rezerwowych. Dziś Senegalczycy zmierzą się z Bośniakami.

Skomentuj 0

Rosja strzeliła gola w marcu. Jego autorem najlepszy snajper zespołu Fiodor Smołow. Tymczasem Francja chyba ma ochotę ponownie stracić dwubramkową zaliczkę. Zrobiło się 2:1 dla Trójkolorowych.

Skomentuj 0

Niemcy nie próżnują. Po zderzeniu z Hiszpanami spotkają się z Brazylijczykami.

Skomentuj 0

Paul Pogba podwoił przewagę Francuzów na 2:0.

PEŁNA RELACJA LIVE --->

Skomentuj 0

Między zwycięstwem ze Szwedami i czerwcową wizytą w Polsce reprezentacja Chile zagra w mocno przemeblowanym składzie z Danią. Początek o godzinie 20.

Skomentuj 0

Kylian Mbappe Lottin dał Francuzom prowadzenie. Drużyna Stanisława Czerczesowa w opałach podobnie jak w poprzednim pojedynku z Brazylią.

Skomentuj 0

Francuzi mierzą się z Rosjanami. Trafienie do ich bramki jest na razie trudniejsze niż w pierwszej połowie meczu z Kolumbią. Wciąż jest bezbramkowo.