Bundesliga. Media po hicie w Niemczech. "Brutalny Bayern, Borussia upokorzona"

"Borussia zlikwidowana i upokorzona", "Bayern brutalny". Niemieckie media rozpływają się nad grą mistrza Niemiec. Nie zabrakło również pochwał dla Roberta Lewandowskiego.

Igor Kubiak
Igor Kubiak

"Bild": "Brutalny Bayern. Dortmund upokorzony w hicie. Czy to przełom w walce o tytuł?"

Bayern Monachium nie dał żadnych szans Borussii Dortmund i wygrał w niemieckim klasyku 5:0. "Jeśli to było spotkanie dwóch najlepszych niemieckich klubów, to dobranoc Bundesligo!" - ubolewa "Bild", podkreślając, że goście byli tylko cieniem mistrzów kraju. "Takie zwycięstwo pozwoli zachować posadę trenerowi Niko Kovacowi" - zapewnia znany niemiecki magazyn.

"Nieomylny snajper". Włoskie media zachwycone Krzysztofem Piątkiem po meczu z Juventustem - CZYTAJ WIĘCEJ