Żelazny rezerwowy przypomniał się Azotom Puławy. Siódemka 25. kolejki PGNiG Superligi

Robert Orzechowski, po części z powodu kontuzji, przesiedział dwa lata na ławce Azotów Puławy. Przeciwko byłemu klubowi rzucił siedem goli, pomógł MMTS-owi Kwidzyn odnieść zwycięstwo i trafił do siódemki kolejki wybranej razem z dziennikarzami "nc+".

Marcin Górczyński

Bramkarz: Adam Malcher (KPR Gwardia Opole)

Bohater hitu kolejki. Reprezentacyjny bramkarz przez 60 minut nie zszedł poniżej wysokiego poziomu. Przed przerwą pomógł wypracować prowadzenie 15:10, a w drugiej części zatrzymał rozpędzających się Górników, którzy zwietrzyli szansę na odrobienie strat. W sumie odbił 16 piłek (na 38 rzutów, 42 proc. skuteczności). Gwardia wygrała 26:23 i jest o krok od czwartego miejsca po rundzie zasadniczej.

Czy Robert Orzechowski sprawdza się w MMTS-ie?