Polki przypieczętowały awans. Oceniamy Biało-Czerwone za zwycięstwo z Niemkami

Reprezentacja Polski pokonała 3:2 Niemki w ostatnim meczu II fazy MŚ siatkarek. Tym samym Biało-Czerwone przypieczętowały awans do ćwierćfinału. Sprawdź, jak oceniliśmy nasze zawodniczki za to zwycięstwo.

Jakub Fordon

Rozgrywające:

Joanna Wołosz - 4*
Katarzyna Wenerska - bez oceny

Nie było wybitnie, ale co najważniejsze dobrze. Nasza rozgrywająca miewała mocniejsze i słabsze momenty, ale więcej było tych lepszych. Ponownie świetnie wykorzystywała środkowe, które wyjątkiem Witkowskiej atakowały na poziomie 70 proc. Wołosz zdobyła trzy punkty, w tym raz blokiem.

* - oceny w skali 1-6

Ćwierćfinał jest nasz! Wiemy, z kim zagramy w fazie pucharowej

Czy Maria Stenzel to MVP meczu z Niemkami?

Polub Siatkówkę na Facebooku
Komentarze (6)
  • kareta Zgłoś komentarz
    Stysiak ładuje w blok w taki sposób , że piłka wraca na naszą połowę i tracimy punkt. Miała piłkę meczową w czwartym secie i też tak atakowała , że została zablokowana i
    Czytaj całość
    przegraliśmy tego seta. Ona jeszcze dużo musi się nauczyć aby była dobrą zawodniczką.
    • Kazimierz Wieński Zgłoś komentarz
      Kiedy wreszcie Stysiak nauczy się atakować po palcach ,tyle błędów co popełnia zdecydowanie za dużo !!!!
      • wojciech126 Zgłoś komentarz
        Niestety notę Wołosz obniża notoryczne wpuszczanie Stysiak na podwójny blok Niemek. Nie wiem ile razy Magda została zablokowana, ale było to wyjątkowo żenujące i irytujące.
        • Henzby Zgłoś komentarz
          Moim zdaniem takim złym duchem tej drużyny jest A. Kakolewska ona wprowadza do drużyny taką dziecinadę.Stysiak za dużo marnuje piłek w ataku ma wszystko być najlepszą atakującą .
          Przecież one i z tą Serbią mogą wygrać , ktoś powie siedzi na kanapie i się wymądrza i jestem stary ale pewne rzeczy aż kują w oczy . Pech tej drużyny jest taki że trenerem za długo był Nawrocki kpl palant