10 najlepszych występów polskiej siatkówki na arenie międzynarodowej w 2013 roku

Marcin Olczyk
Słowacja postawiła Polakom trudne warunki

9. Słowacja - Polska 1:3 ( 24:26, 25:20, 19:25, 22:25)
Mistrzostwa Europy siatkarzy, 22.09.2013 r.Porażka z Francją w drugim meczu mistrzostw Europy miała prawo zachwiać pewność siebie Polaków. Spotkanie ze Słowacją decydowało o dalszych losach obu zespołów, więc biało-czerwoni musieli dać z siebie wszystko. Początek był jednak bardzo trudny, co potwierdziła gra na przewagi w pierwszym secie i porażka w kolejnej odsłonie. Podopieczni Andrei Anastasiego w samą porę wzięli się jednak w garść i następne partie wygrali już wyraźnie, awansując do baraży ME.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!

Czy w najbliższym czasie któryś z polskich zespołów będzie w stanie przebić sukces Muszynianki?