• 28 : 30
  • 18 : 20
  • 15 : 13

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Miłego wieczoru!

Finał tegorocznej Ligi Mistrzów będzie miał miejsce w Weronie 1 maja. Już teraz zapraszamy na relację z tego spotkania.

Semeniuk wybrany najlepszym zawodnikiem meczu.

ZAKSA TO ZROBIŁA! Śliwka atakiem z lewego skrzydła dał awans mistrzom Polski do finału Ligi Mistrzów!

Michajłow wchodzi w pole serwisowe, ale ZAKSA ma kolejną meczową. Alekno prosi wcześniej o czas.

Zepsuty serwis Zenita i meczowa dla ZAKSY!

Michajłow przełamuje ręce rywali po przerwie.

Czas dla Alekno.

Cała hala odetchnęła. Ngapeth zepsuł kolejny serwis.

Smith też zastopowany! ZAKSA miała już cztery punkty przewagi, a teraz Zenit ma kontakt przy serwisie Ngapetha.

Semeniuk zgaszony blokiem! W roli głównej Michajłow i Wolwicz.

Michajłow mocno po skosie z lewego skrzydła.

Kaczmarek bez sentymentów bije z prawej flanki.

Dość niespodziewanie Butko stawia na Woronkowa w końcówce.

Mocno spóźniony rosyjski blok nie zdąża do Śliwki na skrzydło.

Ngapeth najpierw jest zatrzymany, ale koledzy go asekurują. W kolejnej próbie kiwa w niepilnowaną kędzierzyńską strefę.

Woronkow na trzy razy. W ostatnim ataku przyjął bezpieczną opcję zbicia po rękach w górę.

Śliwka po skosie idealnie w linię końcową.

Po zmianie stron boiska Woronkow rehabilituje się i wyprowadza zespół z fatalnego ustawienia.

Woronkow atakuje w aut i zmiana stron boiska przy aż czteropunktowym prowadzeniu ZAKSY.

Alekno prosi o czas.

Semeniuk bombarduje rywali zagrywką!

Świetna zagrywka Semeniuk i punkt po kontrze Smitha.

Toniutti rozgrywa do Smitha mimo, że czekał tam już podwójny blok. Amerykanin sobie z nim radzi.

Woronkow wyrównuje.

Michajłow w drugiej akcji od razu kończy. Z ciekawostek w tie-breaku Michajłow dostał aż 11 piłek z czego 9 skończył. To siła napędowa Zenita.

Michajłow przyładował co sił, lecz kędzierzynianie to podbili. W kontrze obił ręce rywala Semeniuk.

Pierwsza udana akcja ZAKSY w złotym secie. Kończył Semeniuk.

Ngapeth otwiera złotego seta skutecznym atakiem.

To nie pierwszy złoty set ZAKSY w tym sezonie Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski mają na swoim koncie już pokonanie Cucine Lube Civitnanova na sowim koncie. Najpierw wygrali we Włoszech, by przegrać u siebie i awansować do półfinału dopiero w złotym secie.

Czy ZAKSA wygra złotego seta i awansuje do finału Ligi Mistrzów?

Śmiało można powiedzieć, że pierwszy i drugi set to była zaledwie rozgrzewka dla jednych, jak i drugich. Prawdziwe granie zaczęło się od trzeciego seta, a finał swój będzie miało w złotym secie.

Kochanowski bije w aut! Będziemy mieć złotego seta na miarę finału Ligi Mistrzów!

Woronkow obija ręce polskich blokujących.

Brawo Olek Śliwka. Trudna piłka w górze, lecz kończy.

Michajłow nie wstrzymuje ręki w tak nerwowej końcówce.

Kaczmarek nie kończy, ale Ngapeth też i nie kończy meczu! Na dodatek bije w aut i daje bezpośredni punkt ZAKSIE.

Semeniuk nie wstrzymuje ręki w zagrywce, jednak podobnie Ngapeth w ataku.

W kolejnej akcji Kaczmarek już się nie myli i wyrównuje wynik.

Kaczmarek także się myli! Meczowa ale dla Zenita.

Długa akcja pełna obron ZAKSY, lecz gdy jest dobra piłka w górze Smeniuk bije w aut.

Czas dla Grbicia.

Woronkow podaje pomocną dłoń i psuje serwis.

Michajłow wyrównuje.

Semeniuk i meczowa dla ZAKSY!

Nic nie zostało z przewagi ZAKSY. Czas dla Grbicia.

Tak banalny błąd i to w takim momencie... Piłka leci w środek boiska ZAKSY, lecz nikt do niej nie idzie, w ostatniej chwili rzucił się Śliwka, lecz nie utrzymał piłki w grze.

Michajłow bije co sił, lecz ZAKSA broni. Na ich nieszczęście wcześniej dotknięta jest siatka.

Próbował Śliwka, lecz dopiero siła Kaczmarka dała 13 punkt ZAKSIE.

Michajłow bije nad rękami blokujących.

Do trzech razy sztuka Śliwki! Kończy przyjmujący, choć wcześniej Rosjanie go podbijali.

Śliwka kończy na podwójnym bloku.

Druga zagrywka Semeniuka już przyjęta, kończy Michajłow.

As serwisowy Semeniuka!

Smith nie trafia czysto w piłkę, ale kończy.

Kaczmarek zablokowany przez Ngapetha i nic nie pozostało z prowadzenia ZAKSY.

Ależ przypilnował Semeniuk Michajłowa na skrzydle. Niestety dla ZAKSY piłka ląduje minimalnie na aucie.

Kaczmarek obija ręce blokujących i mamy zmianę stron przy prowadzeniu ZAKSY.

Kochanowski serwuje i ZAKSA ma przechodzącą. Kończy ją Smith.

Kończy Semeniuk.

Butko do znudzenia wystawia do Michajłowa, lecz ten dalej skuteczny.

Śliwka atakuje, a Woronkow wpada w siatkę.

Michajłow obija ręce blokujących.

Kaczmarek nie daje odskoczyć rywali.

Michajłow kiwa wysoko nad rękami blokujących jednak kędzierzynianie daleko w defensywie.

Butko stabilnie na zagrywce. Autowy serwis rozgrywającego.

Semeniuk atakuje z pipe'a po taśmie, a w kontrze kiwa Ngapeth.

Śliwka ekspresowo wyrównuje.

Pierwszy punkt tie-breaka dla Zenita. Atakował Michajłow.

Dla przypomnienia, nawet jak ZAKSA nie wygra w tie-breaku nadal będzie mieć szansę na finał. Wtedy wygranego rywalizacji wskaże złoty set.

Semeniuk zablokowany... Zenit obronił pięć piłek meczowych i przeciągnął szalę zwycięstwa na swoją stronę. Będziemy mieć tie-break!

As serwisowy Ngapetha i przełamanie dla Zenita.

Każdy atak Zenita teraz idzie przez Michajłowa, a ten nie zawodzi.

Alekno kłóci się z sędziami, że chce challenge tylko nikt nie wie czego..

Semeniuk wyciąga z opresji ZAKSĘ kończąc sytuacyjną po asekuracji bloku Kaczmarka.

Michajłow ponownie wyrównuje. Ależ nerwowa końcówka.

Semeniuk z pipe'a i czwarta meczowa.

Ngapeth nie daje się presji. Kończy na podwójnym bloku.

Śliwka przełamuje ręce rywali. Trzecia meczowa!

Michajłow atakuje po rękach kędzierzynian.

Michajłow serwuje w siatkę. Druga meczowa

Co za emocje w tej akcji! Każda strona miała swoją szansę, a skończyło się blokiem Kaczmarka.

Zenit podbija Kaczmarka, ale Woronkow zablokowany! Meczowa na miarę finału Ligi Mistrzów dla ZAKSY!

Alekno prosi o czas. Zenit nie podda końcówki bez walki.

Najpierw efektownie ZAKSA stopuje atak rywala, a teraz Semeniuk atakuje w kontrze w aut...

Co za czapa na Woronkowie!

ZAKSA prosi o czas. Będą chcieli ustawić końcówkę, w końcu do awansu do finału brakuje im tylko trzech punktów!

Michajłow schował ręce skacząc do Semeniuka i to był błąd. Dobry atak przyjmującego.

Ngapeth jak na rasowego kilera przystało, serwuje tak, że ZAKSA sobie nie radzi i mamy remis.

Czas dla Grbicia, jedno podopieczni mają już tylko jedno "oczko" przewagi nad Zenitem.

Podniosła atmosfera udzieliła się za bardzo Kaczmarkowi. Chciał efektownie zaatakować po skosie, jednak efektownie zaatakował w siatkę.

Dwa razy z rzędu Michajłow się nie myli. Znajduje dziurę w polskim bloku.

Rosjanie nie radzą sobie z presją. Michajłow atakuje w aut.

Butko idzie w ślady kolegów, także serwuje w siatkę.

Obie ekipy nieco zwolniły tempo, obdarowują się punktami po zepsutych zagrywkach.

Dynamiczne zbicie Kochanowskiego i Gołubiew bez szans w obronie.

Śliwka uciekł z potrójnej ściany jaką zgotował mu Zenit.

Czysta siatka Woronkowa w kontrze.

Na ostudzenie emocji Michajłow bije nad rękami Śliwki.

As serwisowy Semeniuka.

Wołkow atakuje w siatkę. ZAKSA z dwoma punktami przewagi i Semeniukiem na zagrywce.

Przerwa pomogła. Kaczmarek zaserwował w siatkę.

Czas dla Alekno. Zenit nie może pozwolić odskoczyć ZAKSIE jeżeli chce nadal myśleć o wygranej.

As serwisowy Kaczmarka. Rosjanie stali jak wryci.

Semeniuk ustrzelił Gołubiewa w obronie.

Toniutti coraz częściej korzysta z usług Kochanowskiego.

Nieporozumienie po stronie gospodarzy. Ngapeth nabił piłkę na ręce Kaczmarka, a nikt nie czekał w asekuracji.

W kolejnej akcji Semeniuk wybrał się po prostej i nie zmieścił się w boiku.

Semeniuk bije po ciasnym skosie i prowadzenie wyniku wraca do ZAKSY.

Blok - aut w wykonaniu Kochanowskiego.

Efektowne zbicie Woronkowa. Coraz mocniej biją Rosjanie w kontrach i to przynosi efekty.

Ngapeth z żółtą kartką!

Smith wyprowadza ZAKSĘ z impasu.

Coraz częściej sędzia musi ingerować w dyskusje pod siatką.

Rosjnie pokonali ZAKSĘ ich własną bronią. Schowali ręce przy długiej akcji i kontrze Śliwki.

ZAKSA ma kolejną kontrę, a wykańcza ją Kaczmarek.

Smith wygrywa rywalizację z Wołkowem.

Woronkow, który został na boisku w miejsce Bednorza kiwa podwójny blok ZAKSY.

Potężne zbicie po skosie Kaczmarka.

Czysta siatka dla Śliwki i choć ten bije po taśmie to kończy.

Emocje biorą górę. Ngapeth kończy akcję, jednak kędzierzynianie reklamują, że powinna się ona skończyć o wiele wcześniej

Rosjanie pilnują blokiem Kaczmarka, a gdy Śliwka dostaje piłkę to wykorzystuje ręce rywala na korzyść ZAKSY.

Świetny atak Śliwki na otwarcie czwartego seta. Kluczowe pytanie tego seta, czy Rosjanie wytrzymają presję?

Czy ZAKSA postawi kropkę nad "i" i pokona Zenit?

Dwa wygrane sety dają już komfornt psychiczny ZAKSIE w dalszej rywalizacji. Dla przypomnienia finał Grupie Azoty ZAKSA da zwycięstwo jakimkolwiek stosunkiem setów. Przegrana 2:3 będzie skutkowała złotym setem, natomiast przegrana w stosunku 0:3 bądź 1:3 da awans, ale rywalom.

Dwa sety sprawiają, że kędzierzynianie będą mieć przynajmniej trzy próby do wywalczenia awansu do wielkiego finału Ligi Mistrzów!

Semeniuk stawia kropkę nad "i"! Trzeci set dla ZAKSY.

Grbić prosi o czas.

Wolwicz serwuje, a Wołkow kończy przechodzącą. Druga setowa obroniona przez Zenit.

Kaczmarek schował ręce przy bloku na Woronkowie i to się opłaciło. Setowa dla ZAKSY!

Rosjanie postawili ścianę nie do przejścia dla Semeniuka.

Książkowa kontra w wykonaniu ZAKSY. Najpierw wyblokowują Wolwicza na środku, a następnie Kaczmarek kończy na skrzydle.

Wolwicz skuteczny w bliźniaczej akcji.

Nieco za niska piłka do Kochanowskiego, lecz ten radzi sobie.

Michajłow i punkt dla Zenita.

Semeniuk wyprowadza ZAKSĘ z impasu. Rosjanie w ogóle nie połapali się w pipe zaproponowanym przez Toniuttiego.

Trzy punkty z rzędu Zenita sprawiły, że Grbić prosi o czas.

Ależ wykończenie Ngapetha ostatniej kontry. Znokautował Śliwkę.

Ngapeth atakuje po rękach rodaka, Toniuttiego.

Blok aut Woronkowa.

Fantazja Ngapetha dzisiaj jest jego wrogiem. Francuz zaatakował z drugiej, lecz w aut.

Efektowny pipe Śliwki.

Rzadko oglądamy dzisiaj przesuniętą krótką w wykonaniu Rosjan, czyli zagranie które było nieosiągalne dla kędzierzynian przed tygodniem. Teraz skutecznym takim zbiciem popisuje się Wolwicz.

Śliwka przyjął bombę serwisową Ngapetha, a Semeniuk skończył na skrzydle.

Smith za mocno wykręcił piłkę w lewą stronę, aut.

Podobnie jak w poprzednim secie, Woronkow wchodzi o od razu dostaje piłkę na pipe od Butko.

Kochanowski ustrzelił Bednorza zagrywką. Za Polaka wchodzi Woronkow.

Kędzierzynianie bronią, a Semeniuk kończy kontrę.

Kolejne ekspresowe rozegranie do Kaczmarka do którego nie zdąża Wolwicz.

Udana kontra Zenita. Atakował Ngapeth.

Alekno wziął challenge, który pokazał piłkę minimalnie na aucie według sędziów. Naszym zdaniem piłka dotknęła linii.

Drugi as serwisowy Śliwki.

Szczęście po stornie ZAKSY. Śliwka serwuje po taśmie, a piłka ląduje po stronie Zenita.

Blok podziałał, teraz Ngapeth chciał zaatakować po rękach Kaczmarka w aut i nie złapał jego rąk.

"Monster Block" Kaczmarka na Ngapethcie. Najlepsza odpowiedź na zaczepki w kierunku Kaczmarka.

Ngapeth obija ręce Kaczmarka. Już Francuz szuka zaczepki pod siatką, jednak Polacy nie dają wciągnąć się w jego grę.

Bednorz najpierw dobrze przyjmuje, a później kończy na pojedynczym bloku.

As serwisowy Smitha.

Zenit gra bliźniaczą akcję, jednak Bednorz atakuje w aut.

Szybka akcja przez prawe skrzydło z Kaczmarkiem.

Semeniuk miał bardzo trudną piłkę, ale udało mu się skończyć mimo punktowego bloku.

Kędzierzynianie dobrze pasywnym blokiem, ale piłka przeleciała nad Śliwką w obronie.

Kaczmarek pewnie z lewego skrzydła.

Dobra zagrywka Kochanowskiego, ale kończy Michajłow.

Semeniuk nie myli się z lewego skrzydła.

Zatorski blisko obrony, ale ostatecznie punkt dla Zenitu.

Znakomity atak Semeniuka z szóstej strefy.

Michajłow po bloku.

Autowa zagrywka Bednorza rozpoczyna trzecią partię.

Zenit podbija Smitha, lecz Kaczmarka już nie daje razy. Drugi set dla ZAKSY.

Zemczenok broni pierwszej setowej.

Kaczmarek wygrywa przepychankę na siatce z Ngapethem. Setowa dla ZAKSY!

Kochanowski ponownie skuteczny.

Semeniuk ma dobrą piłkę na skrzydle na pojedynczym bloku, lecz atakuje w aut. Chyba przyzwyczaił się, że Rosjanie skaczą do niego w trzech.

Dawno nie widziany Kochanowski melduje się na środku.

Świetny atak Śliwki. Wołkow podjął fatalną decyzję chowając ręce i pozwalając się rozwinąć w ataku przyjmującemu ZAKSY.

Poprzednia akcja skutkowała tym, że Bednorz zjechał do kwadratu dla rezerwowych. W jego miejsce wszedł Woronkow, który najpierw dobrze atakuje, ale następnie psuje serwis.

Wołkow wyjątkowo wyczuł zamiary Toniuttiego i skoczył w tempo do Smitha. Jego ręce jednak nie straszne dla Amerykanina.

Michajłow przypomina o sobie z lewego skrzydła.

Kędzierzynianie stają w czterech do przyjęcia i to pomaga. Kaczmarek przyjmuje, a Semeniuk kończy.

Po przerwie Gołubiew przyjmuje na drugą stronę, a kontrę kończy Smith. Coraz lepiej wygląda gra ZAKSY.

Alekno prosi o czas. Pierwszy w tym meczu.

Bednorz zastopowany blokiem! W roli głównej Toniutti.

Semeniuk na dwa razy, za każdym razem na wysokim potrójnym bloku. Już pięć punktów przewagi ZAKSY.

Dobry atak Kaczmarka nad rękami Bednorza.

Za trzecim razem długiej akcji już nie udało się wygrać Polakom. Wpadli w siatkę próbując powstrzymać Ngapetha.

Hala w Kędzierzynie nie służy Rosjanom. Kolejny zepsuty serwis.

Ruchomy polski blok nie straszny dla Ngapetha.

Siatkarski ekspres do Śliwki. Przyjmujący bije nad rękami blokujących.

Wołkow nie myli się na środku siatki.

Dłuższa wymiana i ponownie wygrana przez ZAKSĘ. Ngapeth zaatakował w aut.

Skuteczności z ataku nie przełożył Bednorz na serwis. Zagrywa w taśmę.

Bednorz znajduje dziurę w bloku.

Butko wyczyścił siatkę Wołkowowi.

Kaczmarek idealnie w tempo i rosyjscy blokujący nie zdążyli postawić ściany.

ZAKSA zamknęła prostą Michajłowowi i to się opłaciło. Atakujący wybrał skos i wyrzucił piłkę w aut.

Kaczmarek serwuje, a Ngapeth nie daje rady w przyjęciu.

Kędzierzynianie wzięli Bednorza sprytem. Skoczyli we trzech, jednak wszyscy schowali ręce.

Szkoda niewykorzystanej kontry ZAKSY. Toniutti dobrze podbija, ale Kaczmarek nie kończy na skrzydle.

Kaczmarek oszukuje rosyjskich blokujących ma prawym skrzydle.

Drugi raz z rzędu już kędzierzynianom nie udało się złapać Ngapetha blokiem.

Michajłow bije po prostej i przełamuje ręce blokujących.

Pierwsza akcja drugiego seta dla ZAKSY i to jaka. Ngapeth zablokowany przez Kaczmarka.

Patrząc na statystyki pierwszego seta Zenit ma miażdżący procent ofensywy. Mimo o wiele gorszego przyjęcia od ZAKSY (23 proc. do 41 proc. kędzierzynian) prezentują aż 76 proc. skuteczności w ataku.

Kochanowski serwuje i ZAKSA ma przechodzącą, ale Smith atakuje w aut. Pierwszy set dla Zenita.

Setowa i pierwsza ważna dłuższa walka wygrana przez ZAKSĘ. Semeniuk efektownie na czystej siatce.

Butko wchodzi na linię 9. metra i pierwsza meczowa dla Zenita.

Zagrania przez środek jak na razie nie zawodzą w ZAKSIE. Punktuje z pipe'a Semeniuk.

Kluth punktuje w swoim pierwszy ataku. Minął blok Wołkowa.

Śliwka przełamuje ręce blokujących.

Sędzia liniowy ustrzelony zagrywką Semeniuka. 20 punkt Zenita.

Smith atakuje i ledwo mieści się w boisku.

Bednorz atakuje blok aut i ucieka przed błędem dotknięcia siatki.

Zmiana na plus. Kaczmarek serwuje i jest przechodząca.

Udanie Semeniuk. Na boisko wchoodzi Kluth za Toniuttiego na podwyższenie bloku.

Kędzierzynianie ledwo przyjmują, a gdy Zenit ma kontrę Ngapeth mieści piłkę za kołnierz Kaczmarkowi.

Michajłow daleko w aut, lecz po bloku.

Udany pipe Śliwki.

Chyba niewiele się pomylimy mówiąc, że na prawym skrzydle ZAKSA dzisiaj nie istnieje. Kaczmarek podobnie jak Śliwka zablokowany.

Wołkow wyciąga pomocną dłoń i psuje serwis.

Ale czapa na Śliwce. Może odechcieć się grać po takiej ścianie...

Drugi czas dla Grbicia.

Udanie Ngapeth na lewym skrzydle. Wykorzystał schowane ręce Śliwki.

Kaczmarek atakuje i choć Gołubiew skacze po bandach reklamowych, nie udaje mu się obronić piłki.

Michajłow obija potrójny blok ZAKSY.

Agresywna kiwka Śliwki zaliczona. Ngapeth reklamuje zagranie sędziemu.

As serwisowy Michajłowa. Zaserwował między Śliwkę i Zatorskiego.

Rosjanie ledwo radzą sobie z serwisem Semeniuka, ale piłkę podbijają na tyle wysoko, że Michajłowowi udaje się zaatakować.

Po przerwie Smith kończy ze środka.

Kaczmarek także zablokowany. Wszyscy skrzydłowi już zgaszeni blokiem.

Trochę zamieszania w ostatniej akcji odbiło się na ZAKSIE. Skutecznie Bednorz na lewym skrzydle.

Przechodząca i Rosjanie bez problemu kończą.

Bednorz atakuje daleko w aut. Statystycy ustrzeleni.

Rosjanie w ciemno idą do Semeniuka z blokiem. W efekcie Kaczmarek radzi sobie z pojedynczym blokiem.

Semeniuk także zastopowany na skrzydle. Nie poradził sobie z potrójnym blokiem.

Ngapeth przeszedł na prawe skrzydło i tam też punktuje.

Jak na razie z trzech punktów ZAKSY dwa są po błędach w serwisie Zenita.

Butko gra przez pipe'a i korzysta z usług Bednorza.

W końcu dobre dogranie do Toniuttiego i Kochanowski ekspresowo kończy akcję.

Ngapeth mocno otwiera mecz. Śliwka zablokowany na skrzydle.

Druga akcja Zenita także przez Ngapetha. Przyjmujący obił ręce Kaczmarka.

Kochanowski kiwa w swoim pierwszym kontakcie z piłką. Zenit ma kontrę, którą wykańcza Ngapeth.

Jako pierwsi piłkę do gry wprowadzą siatkarze Zenita a dokładnie Bednorz.

Wyjściowe składy:

Grupa Azoty ZAKSA: Kochanowski, Toniutti, Smith, Śliwka, Semeniuk, Kaczmarek, Zatorski (libero)

Zenit Kazań: Michajłow, Butko, Bednorz, Wolwicz, Wołkow, Ngapeth, Gołubiew (libero)

Zaczynamy walkę o finał Ligi Mistrzów!

Obie drużyny rozgrzewają się na skrzydłach. Już teraz Maksim Michajłow - bombardier Zenita pokazuje, że nie planuje wstrzymywać ręki w rywalizacji z Polakami.

Do meczu pozostało około 15 minut, sprawiedliwymi spotkania będą: Vlastimil Kovar z Czech oraz Zsolt Mezoffy z Węgier.

Czy ZAKSIE uda się ponownie pokonać Zenit i awansować do finału?

Rachunek awansu do finału tegorocznej Champions League jest prosty. Finał Grupie Azoty ZAKSA da zwycięstwo jakimkolwiek stosunkiem setów. Przegrana 2:3 będzie skutkowała złotym setem, natomiast przegrana w stosunku 0:3 bądź 1:3 da awans, ale rywalom.

- W poprzednim sezonie pokonaliśmy Kuzbass Kemerowo na wyjeździe 3:2, a u siebie później przegraliśmy 1:3 i odpadliśmy w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Wygraliśmy z Lube 3:1 w Civitanovie, a u siebie ulegliśmy im 0:3. Nie myślę, że robota jest już zrobiona. Oczekuję bardzo trudnego rewanżu - studzi emocje przed meczem szkoleniowiec Grupy Azoty ZAKSA.

W pierwszym półfinale mistrzowie Polski ograli Zenit Kazań 3:2. Przegrywali już 0:2, jednak zdołali odbudować się, a następnie wybronić 5 meczboli i wygrać 3:2.

Najwięcej punktów dla ZAKSY zdobył przyjmujący Kamil Semeniuk. 24-latek był kluczową postacią w odwróceniu losów starcia.

Witamy i zapraszamy na drugie półfinałowe starcie Ligi Mistrzów z udziałem polskiej ekipy! Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle podejmować będzie Zenit Kazań.

Początek meczu o godzinie 18:00.