Marcin Motyka
autor:
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne nasze relację!
Skomentuj 3
Bardzo dziękujemy w Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo z meczu Agnieszki Radwańskiej. Starsza z sióstr Radwańskich poniosła nieoczekiwaną porażkę, ale przypominamy, że młodsza z krakowskich sióstr, Urszula, wygrała swój pojedynek w II rundzie turnieju w Den Bosch.
Skomentuj 0
Niestety, sensacja stała się faktem. Amerykańska kwalifikantka Jamie Hampton pokonała 7:6(2), 6:2 rozstawioną z numerem pierwszym w turnieju AEGON International Agnieszkę Radwańską.
Skomentuj 0
Gem, set i mecz - Jamie Hampton!
Skomentuj 1
  • lisica61 Zgłoś komentarz
    Michał Lewandowski zauważył jeden dobry punkt tego spotkania - w tym roku i w następnym Isia nie będzie musiała bronić punktów. Żałosne.
    *6:7(2), 2:5 - 30-40  i piłka meczowa dla Hampton!
    Skomentuj 0
    *6:7(2), 2:5 - Broni piłki na przełamanie Hampton kombinacją serwis+forhend, po chwili wygrywającym podaniem uzyskuje przewagę w gemie, a kończy go asem. Amerykanka jest o krok od zwycięstwa.
    Skomentuj 1
  • 6:7(2), 2:4* - Źle zaczyna tego gema Polka, 30-0 dla Hampton. Dwa błędy pod rząd Amerykanki i 30-30. Prosty błąd z forhendu i break point dla Radwańskiej.
    Skomentuj 3
    6:7(2), 2:4* - Zdołała wygrać gema Radwańska od stanu 15-30. Oby to był dobry prognostyk przed kolejnymi gemami.
    Skomentuj 0
    *6:7(2), 1:4 - Skorzystała z pomocy swojego trenera, Tomasz Wiktorowskiego, najlepsza polska tenisistka, oby rady szkoleniowca podziałały na krakowiankę mobilizująco.
    Skomentuj 0
    *6:7(2), 1:4 - Po przełamaniu dokłada wygrany gem serwisowy Amerykanka. Agnieszka Radwańska jest w coraz trudniejszej sytuacji.
    Skomentuj 3
    6:7(2), 1:3* - As serwisowy Polki na 15-0. Błąd z forhendu i 15-15. W samą linię trafiła forhendem Amerykanka, 15-30. Nieudany return, 30-30. Break point dla Hampton - zamieniony na przełamanie świetnym drop szotem.
    Skomentuj 1
    *6:7(2), 1:2 - Premierowy punkt wygrany przez Hampton wygrywającym forhendem, następnie wymuszony błąd Amerykanki i 15-15. 30-15 po kolejnej ofensywnej akcji tenisistki z Alabamy. Kompletnie nieudany slajs Polki i 40-15. Cudowny stop-wolej Hampton na zakończenie gema.
    Skomentuj 1
    6:7(2), 1:1* - Dwa znakomite serwisy Polki, 30-0. Zakończona skrótem akcja Hampton i 30-15. Kolejna, świetna, agresywna akcja Amerykanki i 30-30. Wygrywa punkt przy siatce Radwańska na 40-30, a następnie kończy gema winnerem z forhendu.
    Skomentuj 0
    *6:7(2), 0:1 - Obroniła break pointa Hampton, następnie zdobyła punkt świetną akcją zakończoną smeczem, by po chwili zakończyć zwycięsko premierowego gema w drugim secie.
    Skomentuj 0
    6:7(2), 0:0* - Piłka na przełamanie w gemie otwarcia dla Polki.
    Skomentuj 0
    6:7(2), 0:0* - Drugą odsłonę od podania zacznie Jamie Hampton.
    Skomentuj 0
    6:7(2) - Fantastyczny return Jamie Hampton i Amerykanka wygrywa pierwszego seta!
    Skomentuj 4
    • Bardzo Zły Zgłoś komentarz
      Niestety, brak dynamiki i siły. Dość przeciętne poruszanie się po korcie, przy mocnej i dokładnej grze Hampton, dało taki a nie inny wynik pierwszego seta. Aga musi zdać sobie sprawę,
      Czytaj całość
      że zawodniczki z dalszych miejsc rankingowych nie stoją w miejscu. Pracują przede wszystkim nad siłą, dynamiką i precyzją!!!!!
      • stanzuk Zgłoś komentarz
        Jak pisałem wczoraj,przetarcie skończy się na pierwszej rundzie.
          Radwańska gra marnie, ospale, jest jakaś znudzona i cały czas skrzywiona. Co się z nią dzieje?
          Zobacz więcej komentarzy (1)
          *1-6 - Return Polki w siatkę i pięć setboli dla Hampton.
          Skomentuj 1
          1-5* - Forhend Amerykanki wędruje w aut i Radwańska otwiera wynik po swojej stronie w rozgrywce tie breakowej.
          Skomentuj 0
          0-5* - Fantastyczna gra w tie breaku Hampton. Amerykanka zdobywa piąty punkt z rzędu.
          Skomentuj 0
          *0-4 - Znakomity return i drugi mini break dla Amerykanki.
          Skomentuj 0
          *0-3 - Dwa wygrywające podania Amerykanki.
          Skomentuj 0
          0-1* - Hampton zaczyna od mini przełamania.
          Skomentuj 0
          6:6 - Niewiele zabrakło Radwańskiej do zakończenia pierwszego seta, ale Hampton zdołała obronić piłkę setową. Bekhend w siatkę i przewaga Hampton, następnie Amerykanka zdobywa punkt winnerem z bekhendu po linii. Tie break!
          Skomentuj 0
          6:5* - Błąd Hampton i setbol dla Polki!
          Skomentuj 1
          6:5* - Fatalny błąd Hampton przy siatce, 0-15. As na 15-15. Świetna akcja Polki zakończona brawurowym skrótem, 15-30. Bekhend w aut Radwańskiej, 30-30. Wygrana wymiana przez Hampton i 40-30, ale krakowianka doprowadza do równowagi.
          Skomentuj 0
          6:5* - Po odrobieniu strat pewnie wygrany gem przez Radwańską bez straty punktu.
          Skomentuj 0
          *5:5 - Obroniony pierwszy break point przez Hampton efektowną akcją. Przy drugim także górę wzięło ofensywne nastawienie Amerykanki, ale przy trzecim Hampton trafia w siatkę. Przełamanie dla Polki!
          Skomentuj 1
          4:5* - Wyrzuciła bekhend Hampton, 0-15. Znów popełnia błąd Amerykanka i 0-30. 0-40 trzy break pointy dla Polki!
          Skomentuj 0
          4:5* - Błąd z returnu Amerykanki na początek gema. Długa wymiana wygrana przez Polkę, 30-0. Forhend Radwańskiej trafia w siatkę i 30-15. Wspaniały return Hampton na 30-30. 40-30, ale w kolejnym punkcie błąd Polki i równowaga. Wyrzuciła w aut forhend Hampton, przewaga Radwańskiej i wygrany gem przez Polkę, ale po przerwie Amerykanka będzie serwować po zwycięstwo w secie.
          Skomentuj 0
          *3:5 - Bekhend w aut Hampton, 15-15. Świetna akcja Amerykanki zakończona efektownym smeczem, 30-15. Niewymuszony błąd z bekhendu i 30-30. Slajs Radwańskiej trafia w siatkę, 40-30. Kolejny błąd Polki i gem dla Hampton.
          Skomentuj 1
          3:4* - Trudny gem Radwańskiej, ale Polka obroniła break pointa i zakończyła go zwycięsko.
          Skomentuj 0
          *2:4 - Łatwo Radwańska wyszła na 40-0, lecz dwa kolejne punkty padły łupem Amerykanki, 40-30. Forhend Polki trafia w siatkę i równowaga. Znakomita akcja Hampton - piłka na przełamanie, obroniona świetnym serwisem.
          Skomentuj 0
          *2:4 - Agresywna postawa Hampton daje jej drugiego wygranego gema z rzędu.
          Skomentuj 1
          2:3* - Trzeci z rzędu gem w którym dochodzi do przełamania. Niestety, po raz drugi Polka traci podanie.
          Skomentuj 0
          Skomentuj 0
          *2:2 - Przełamanie powrotne! Krakowianka błyskawicznie odrabia stratę.
          Skomentuj 0
          1:2* - Pierwsze przełamanie w meczu, niestety na korzyść Amerykanki.
          Skomentuj 0
          *1:1 - Wyrównała Hampton, wygrywając swoje podanie do 30.
          Skomentuj 0
          1:0* - Gem otwarcia wygrany przez Radwańską "na sucho".
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska rozpoczyna siódmy występ w turnieju, który wygrała w 2008 roku.
          Skomentuj 0
          Od godz. 16:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju WTA Premier rozgrywanego w Eastbourne pomiędzy Agnieszką Radwańską a Jamie Hampton.