Radwańska - Riske na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
6:4, 3:6, 4:6 - Gem, set i mecz Alison Riske! Urszula Radwańska wyeliminowana w II rundzie!
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
Dziękujemy serdecznie Państwu za uwagę i zapraszamy na naszą relację na żywo ze spotkania z udziałem Jerzego Janowicza! Oby nasz reprezentant wywalczył swój pierwszy awans do 1/8 finału Wimbledonu!
Skomentuj 0
Alison Riske awansowała zatem do III rundy, w której zmierzy się z Estonką Kaią Kanepi, która wyeliminowała w piątek z turnieju Andżelikę Kerber.
Skomentuj 0
W ciągu dwóch godzin i 21 minut gry Alison Riske zanotowała dwa asy, cztery podwójne błędy, 43 kończące uderzenia oraz 24 błędy własne. Urszula Radwańska z kolei miała jednego asa, dwa podwójne błędy, 16 winnerów i 18 pomyłek.
Skomentuj 0
Wielka szkoda! Po pierwszym secie wydawało się, że Polka wreszcie wywalczy awans do III rundy imprezy wielkoszlemowej. Niestety, w dwóch następnych setach Amerykanka zagrała lepiej od krakowianki, agresywniej, i pewnie wygrała cały mecz.
Skomentuj 1
  • qasta Zgłoś komentarz
    NIE OGLĄDAŁEM ULKI ........ I NIE ŻAŁUJĘ. Warto oglądać Jerzyka !!!!!!!!
    *6:4, 3:6, 4:5 - Znakomite minięcie i trzecia piłka meczowa dla Riske!
    Skomentuj 0
  • *6:4, 3:6, 4:5 - Fatalny return Amerykanki! Drugi meczbol obroniony!
    Skomentuj 1
    *6:4, 3:6, 4:5 - Druga piłka meczowa dla Riske! Szczęśliwe zagranie po siatce Amerykanki!
    Skomentuj 0
    *6:4, 3:6, 4:5 - Polka nie jest w stanie zakończyć gema, Riske pewnie doprowadza do równowagi.
    Skomentuj 0
    *6:4, 3:6, 4:5 - Obroniona! Riske wpakowała return w siatkę!
    Skomentuj 0
    *6:4, 3:6, 4:5 - Piłka meczowa dla Amerykanki!
    Skomentuj 0
    *6:4, 3:6, 4:5 - Amerykanka wygrała gema do 40! Polka musi teraz utrzymać serwis, by pozostać w grze!
    Skomentuj 0
    6:4, 3:6, 4:4* - Ogromne szczęście po stronie Amerykanki! Przy drugim break poincie piłka zahaczyła o taśmę i spadła po stronie Polki!
    Skomentuj 0
    6:4, 3:6, 4:4* - Dwa podwójne błędy Riske, dwa break pointy dla krakowianki!
    Skomentuj 0
    6:4, 3:6, 4:4* - I mamy remis w decydującej partii! Znakomite zagranie z bekhendu po linii daje Polce trzy okazje na skończenie gema. Riske odrabia część strat, ale po chwili wyrzuca piłkę w aut.
    Skomentuj 0
    *6:4, 3:6, 3:4 - Świetne zagranie z forhendu po krosie Amerykanki wymusza błąd krakowianki. Riske utrzymała podanie do 15 i wysunęła się na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    6:4, 3:6, 3:3* - Fatalny gem w wykonaniu krakowianki! Polka prowadziła 30-0, ale przegrała cztery kolejne piłki i oddała serwis. Kluczowym punktem było kapitalne minięcie Alison Riske przy stanie po 30!
    Skomentuj 0
    *6:4, 3:6, 3:2 - Przełamanie dla Urszuli Radwańskiej! Polka zagrała znakomicie, przy break poincie posłała znakomite uderzenie z bekhendu po krosie i zmusiła Riske do błędu!
    Skomentuj 1
    6:4, 3:6, 2:2* - W końcu! Rywalka pakuje bekhend w siatkę i Polka wyrównała stan rywalizacji!
    Skomentuj 0
    *6:4, 3:6, 1:2 - Polka broni drugiego break pointa znakomitym winnerem z bekhendu po krosie, ale nie może skończyć gema!
    Skomentuj 0
    *6:4, 3:6, 1:2 - Radwańska broni break pointa kapitalnym dropszotem!
    Skomentuj 1
    *6:4, 3:6, 1:2 - Reprezentantka USA na prowadzeniu w trzeciej partii. Utrzymała serwis do 30, w ostatniej akcji popisując się mocnym pierwszym podaniem.
    Skomentuj 0
    6:4, 3:6, 1:1* - Ula utrzymała serwis do 30. Prowadziła 40-0, ale wówczas dwoma kapitalnymi zagraniami popisała się rywalka!
    Skomentuj 0
    *6:4, 3:6, 0:1 - Pewnie utrzymany serwis przez Riske. Amerykanka nie straciła ani jednego punktu, popisując się m.in. pewnym smeczem.
    Skomentuj 1
    • basher Zgłoś komentarz
      Do mikrofonu dorwał się Tomaszewski junior i psuje całą przyjemność oglądania tenisa
      Krakowianka wróciła już na kort i gra została wznowiona!
      Skomentuj 0
      Drugi set był słaby w wykonaniu Uli Radwańskiej, tylko pięć winnerów i osiem błędów własnych. Riske z kolei skończyła 11 piłek, a pomyliła się sześć razy.
      Skomentuj 0
      Polka korzysta właśnie z przerwy toaletowej.
      Skomentuj 0
      6:4, 3:6* - Gem i set Alison Riske! Krakowianka minimalnie wyrzuciła bekhend w aut i przegrała drugą partię!
      Skomentuj 4
      • mokrywhale Zgłoś komentarz
        znajac damski tenis to teraz ulka wygra 6;2
        • Alpen Zgłoś komentarz
          Ulka gra pasywnie, tylko przebija, na dodatek popełnia błędy, a Riske gra agresywnie, nie zawsze skutecznie, ale na Ulę to wystarcza.
            To co Ulcia powtórka z rozrywki? Wkurza mnie ta dziewucha, ma duży potencjał, a sama się niszczy.
            Zobacz więcej komentarzy (1)
            *6:4, 3:5 - Dwie piłki setowe dla Amerykanki! Pewny smecz Riske przy siatce!
            Skomentuj 0
            I już gra może zostać wznowiona! Podaje Polka.
            Skomentuj 0
            Tenisistki nie opuszczają jeszcze kortu. Liczą, że to tylko przejściowe pogorszenie pogody.
            Skomentuj 0
            *6:4, 3:5 - Riske utrzymała serwis do 30, ale gra zostaje wstrzymana z powodu opadów deszczu!
            Skomentuj 0
            6:4, 3:4* - Ula zmniejsza stratę do jednego gema! Przy stanie 30-30 Polka zagrywa kapitalnego winnera z forhendu, a następnie, po bardzo długiej wymianie, rywalka wyrzuca piłkę w aut.
            Skomentuj 0
            *6:4, 2:4 - Amerykanka utrzymała serwis do 30, choć po jej fatalnym zagraniu z woleja to Polka prowadziła 30-15.
            Skomentuj 3
            6:4, 2:3* - Ula popełniła podwójny błąd, ale w kolejnej akcji popełniła się kapitalnym zagraniem, odbierając piłkę przy siatce z trudnej pozycji i wyszła na 30-15. Dwa następne punkty na koncie Polki i jest drugi gem w drugiej odsłonie!
            Skomentuj 1
            *6:4, 1:3 - Amerykanka utrzymała serwis na przewagi. Polka jest lekko poddenerwowana, zbyt dużo dyskutuje sobie pod nosem.
            Skomentuj 3
            6:4, 1:2* - Riske broni break pointa kapitalnie zagranym skrótem.
            Skomentuj 0
            6:4, 1:2* - Niestety! Dwa proste błędy Uli Radwańskiej z forhendu i jest przełamanie dla Alison Riske!
            Skomentuj 1
            *6:4, 1:1 - Dłuższy gem, Polka broni break pointa, wymuszając serwisem błąd Amerykanki!
            Skomentuj 0
            *6:4, 1:1 - Amerykanka odpowiada pewnym serwisem. Riske również straciła tylko jeden punkt. Gema zakończyła pewnym serwisem na linię.
            Skomentuj 1
            • Jewel Zgłoś komentarz
              Denerwuje się Ula, coś sobie krzyczy...niech jej to tylko z drogi ku zwycięstwu nie zawróci.
              6:4, 1:0* - Pewne otwarcie drugiej partii przez krakowiankę! Tylko jeden stracony punkt!
              Skomentuj 0
              W ciągu 34 minut Polka zanotowała sześć winnerów i tylko trzy błędy własne. Riske miała 10 kończących uderzeń i tyle samo pomyłek. W całym secie Amerykanka okazała się gorsza od Polki o pięć punktów!
              Skomentuj 0
              *6:4 - Gem i set Urszula Radwańska! Bekhend Amerykanki ląduje na aucie i pierwszy set dla naszej reprezentantki!
              Skomentuj 2
              5:4* - Kolejny błąd rywalki, trzy piłki setowe dla Polki!
              Skomentuj 2
              5:4* - Riske wyrzuca smecz w aut i Polka jest dwie piłki od zwycięstwa!
              Skomentuj 0
              5:4* - Niestety! Kapitalny return Alison Riske zmusza Polkę do błędu!
              Skomentuj 2
              *5:3 - Wypad do siatki Ulki wymusza błąd rywalki. Jeszcze dwa break pointy...
              Skomentuj 2
              *5:3 - Jeszcze jedna świetna akcja i trzy break pointy...
              Skomentuj 0
              *5:3 - Amerykanka w wielkim stylu wygrała dwie wymiany i wyszła na 30-0! Polka musi się bardziej skupić na grze!
              Skomentuj 0
              *5:3 - Tylko jeden błąd ze strony Amerykanki, która utrzymała serwis do 15. Krakowianka będzie teraz podawała po zwycięstwo w premierowej odsłonie!
              Skomentuj 0
              5:2* - Znakomicie! Polka utrzymała serwis "na sucho", popisując się kilkoma udanymi podaniami. Potrzebny już tylko jeden gem do wygrania pierwszego seta!
              Skomentuj 1
              *4:2 - I kolejne przełamanie na korzyść naszej zawodniczki! Riske popełnia coraz więcej błędów! Przy break poincie minimalnie wyrzuciła bekhend w aut!
              Skomentuj 2
              3:2* - Polka wysuwa się na prowadzenie! Utrzymała własny serwis do 30, zmuszając w ostatniej akcji rywalkę do błędu swoim pewnym podaniem.
              Skomentuj 1
              *2:2 - Urszula Radwańska odrobiła stratę przełamania! Przy pierwszej okazji, przy stanie 15-40, wyrzuciła piłkę w aut, ale w kolejnej wymianie zmusiła rywalkę do błędu z woleja!
              Skomentuj 0
              1:2* - Przełamanie dla Alison Riske! Polka popełniła zbyt dużo błędów własnych. Przy pierwszym break poincie Amerykanka popisała się kapitalnym returnem po linii!
              Skomentuj 1
              *1:1 - Przy stanie po 30 krakowianka wpakowała bekhend w siatkę. Amerykanka wykorzystała szansę na skończenie gema, pewnym uderzeniem przy siatce.
              Skomentuj 2
              1:0* - Było już 0-30, ale cztery kolejne piłki wygrała Polka! Kilka pewnych serwisów Uli, kapitalny forhend na zakończenie i pierwszy gem na koncie naszej tenisistki.
              Skomentuj 0
              Zaczynamy! Podaje Polka!
              Skomentuj 0
              Panie zakończyły już rozgrzewkę!
              Skomentuj 0
              Kim jest dzisiejsza przeciwniczka 22-letniej krakowianki? O tym dowiecie się Państwo z naszej specjalnej zapowiedzi!
              Skomentuj 2
              Tenisistki właśnie rozpoczęły rozgrzewkę!
              Skomentuj 0
              I jest Urszula Radwańska! Troszkę spóźniona, ale uśmiechnięta!
              Skomentuj 0
              Alison Riske jest już na korcie! Czekamy na naszą reprezentantkę!
              Skomentuj 0
              Na korcie numer 17 wszystko jest już gotowe! Trwa oczekiwanie na przybycie obu zawodniczek!
              Skomentuj 3
              Od godz. 14:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy singla kobiet wielkoszlemowego Wimbledonu pomiędzy Urszulą Radwańską a Alison Riske.