WTA Katowice, ćwierćfinał: Magda Linette - Pauline Parmentier na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Magda Linette - Pauline Parmentier 2:6, 4:6 - Forhend w aut w wykonaniu Magdy Linette. Gem, set i mecz Pauline Parmentier. Francuzka ani razu nie straciła własnego serwisu i pewnie pokonała Polkę w ćwierćfinale Katowice Open.
Skomentuj 1
Dziękujemy Państwu za obecność podczas naszej relacji z meczu Magda Linette - Pauline Parmentier. Żegnamy się, życząc miłego wieczoru.
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Występ Magdy Linette był ostatnim polskim akcentem w grze singlowej tegorocznej edycji Katowice Open. W deblu pozostała nam jeszcze Alicja Rosolska.
Skomentuj 1
Magda Linette - Pauline Parmentier 2:6, 4:5* - Trzy piłki meczowe dla Parmentier.
Skomentuj 2
Magda Linette - Pauline Parmentier 2:6, 4:5* - Szczęście jest z Francuzką, ale ono podobno sprzyja lepszym. 30-0.
Skomentuj 0
  • Magda Linette - Pauline Parmentier 2:6, 4:5* - Wygrywający forhend Parmentier i 15-0.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Pauline Parmentier 2:6, 4:5* - Gem dla Linette. Polka od kilku minut gra na o wiele wyższym poziomie, ale po przerwie Parmentier będzie serwować, by wygrać mecz.
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Pauline Parmentier *2:6, 3:5 - Cóż za tenis Parmentier! Trzy znakomite serwisy, do tego cudowne bekhendowe minięcie i Francuzka zdobywa kto wie czy nie kluczowy gem w tym meczu.
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Pauline Parmentier 2:6, 3:4* - Dwa wspaniałe zagrania Polki i 0-30 przy serwisie Parmentier!
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Pauline Parmentier 2:6, 3:4* - Czy wizyta trenera natchnie Magdę Linette do lepszej gry? Oby!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Pauline Parmentier 2:6, 3:4* - To był bardzo ważny gem dla Linette. Drugie przełamanie niemal przekreśliłoby szanse Polki w tym meczu, a strata jednego breaka to w kobiecym tenisie tyle co nic.
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Pauline Parmentier *2:6, 2:4 - Brawo. Linette obroniła piłke na przełamania znakomitym forhendem po krosie
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Pauline Parmentier *2:6, 2:4 - Kolejny w tym meczu błąd przy siatce Linette i piłka na przełamanie dla Parmentier.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Pauline Parmentier *2:6, 2:4 - Nic lepszego Parmentier nie mogło się przytrafić. Po przełamaniu gem do zera dla Francuzki.
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Pauline Parmentier 2:6, 2:3* - Niestety, pomyłka Linette i break dla Parmentier. Polka oddała podanie w gemie, w którym prowadziła 40-0.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Pauline Parmentier *2:6, 2:2 - Piłka na przełamanie dla Parmentier...
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Pauline Parmentier *2:6, 2:2 - Z 40-0 dla Linette, po trzech wspaniałych akcjach Polki, Parmentier doprowadziła do równowagi.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Pauline Parmentier *2:6, 2:2 - Parmentier wciąż gra na dobrym poziomie, ale szansą dla Linette jest to, że Francuzka nie jest już aż tak znakomicie dysponowana jak w pierwszym secie. Tyle że Polka musi wywalczyć przełamanie, a to jeszcze się jej nie udało.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Pauline Parmentier 2:6, 2:1* - Kontrowersyjna sytuacja przy stanie 30-15, kiedy piłka po winnerze Linette została uznana za autową, nie wybiła z rytmu poznanianki. Nasza reprezentantka utrzymała własne podanie.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Pauline Parmentier *2:6, 1:1 - Parmentier znów świetna przy własnym podaniu. W gemach serwisowych Francuzki Polka ma niewiele do powiedzenia.
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Pauline Parmentier 2:6, 1:0* - Brawo dla Linette! Polka popisała się pięknym bekhendem po linii, a następnie wygrała długą wymianę i zdobyła gema.
    Skomentuj 1
    • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
      Długa wymiana dla Magdy, brawo! Parmentier już 'siada' kondycyjnie ;)
      Magda Linette - Pauline Parmentier *2:6, 0:0 - Powrót do równowagi. Wymiana zakończona błędem Polki.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier *2:6, 0:0 - Błąd z bekhendu Parmentier daje piłkę na gema dla Linette.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier *2:6, 0:0 - Równowaga na otwarcie drugiej partii. Choć Linette prowadziła już 40-15.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier *2:6, 0:0 - Drugi set serwisem rozpoczyna Linette.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier *2:6, 0:0 - Gem i pierwszy set Pauline Parmentier. Francuzka dwukrotnie przełamała serwis Magdy Linette i zasłużenie wygrała pierwszą odsłonę.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier 2:5* - Piłka setowa dla Parmentier.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier 2:5* - Niestety, błąd z forhendu Polki.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier 2:5* - Ale teraz tym samym popisała się Linette. Break point.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier 2:5* - Parmentier wspaniale się obroniła - forhendowym winnerem po krosie. Powrót do równowagi.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier 2:5* - Błąd Francuzki i piłka na przełamanie dla Linette.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier 2:5* - Kolejny zmarnowany setbol. Tym razem Parmentier trafiła forhendem w siatkę.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier 2:5* - Setbol. Po asie serwisowym.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier 2:5* - 30-30 i albo setbol dla Parmentier, albo break point dla Linette
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier 2:5* - Jest gem dla Linette, która jeszcze będzie walczyć w premierowej partii. Polka obroniła trzy setbole, ale po przerwie Parmentier będzie serwować po zwycięstwo w inauguracyjnej odsłonie.
      Skomentuj 1
      Magda Linette - Pauline Parmentier *1:5 - I znów pomyłka Parmentier przy setbolu.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier *1:5 - Podwójny błąd serwisowy Linette i trzeci setbol dla Parmentier.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier *1:5 - Druga szansa dla Francuzki i drugi błąd - tym razem z forhendu.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier *1:5 - Pierwszy setbol obroniony przez Linette, a właściwie zmarnowany przez Parmentier bekhendowym błędem.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier *1:5 - Kłopotów Linette ciąg dalszy. Dwie piłki setowe dla Parmentier.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier *1:5 - Dwa doskonałe serwisy i gem dla Parmentier. Francuzka jest o krok od wygrania pierwszego seta.
      Skomentuj 3
      Magda Linette - Pauline Parmentier 1:4* - Znów przy break poincie Linette popełnia pomyłkę z forhendu.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier 1:4* - Druga szansa także niewykorzystany w niemal identyczny sposób - długa wymiana i forhendowa pomyłka poznanianki. Będzie jednak trzeci break point.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier 1:4* - Pierwszy break point zmarnowany po forhendowym błędzie Linette.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier 1:4* - Bekhend w aut Parmentier i 15-40. Dwa break pointy dla Polki.
      Skomentuj 0
      Magda Linette - Pauline Parmentier 1:4* - 0-30 przy podaniu Parmentier. Przed Linette znów otwiera się szansa.
      Skomentuj 1
      • emeryt45 Zgłoś komentarz
        To samo co wczoraj kłopoty z myśleniem, gra głównie na forhend i w dodatku zbyt miękko i wolno.
        Magda Linette - Pauline Parmentier 1:4* - Przełamanie numer dwa dla Parmentier. Po dobrym zagraniu po krosie Linette ruszyła do siatki, ale popełniła banalny wolejowy błąd.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Pauline Parmentier *1:3 - Podwójny błąd serwisowy Linette i szansa na kolejne przełamanie dla Parmentier.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Pauline Parmentier *1:3 - Powrót do równowagi po wygrywającym forhendzie Francuzki.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Pauline Parmentier *1:3 - Bekhendowy błąd Parmentier i piłka na gema dla Linette.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Pauline Parmentier *1:3 - Równowaga i kolejne problemy przy serwisie Linette, choć Polka prowadziła już 40-15.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Pauline Parmentier *1:3 - Po dwóch bekhendowych błędach Parmentier Linette objęła prowadzenie 30-0, ale Francuzka obroniła się i wygrała gema, podwyższając tym samym prowadzenie w pierwszym secie.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Pauline Parmentier 1:2* - Przełamanie dla Parmentier. Po dobrym serwisie Linette wyrzuciła w aut bekhend po krosie.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Pauline Parmentier *1:1 - Parmentier jest stroną atakującą w początkowej fazie meczu i zbiera tego owoce. Przy stanie 30-30 Francuzka popisała się kapitalnym minięciem i w nagrodę ma piłkę na przełamanie.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Pauline Parmentier *1:1 - Znakomity gem Parmentier. Dobre serwisy, kończące uderzenia i Francuzka wygrała własne podanie do zera.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Pauline Parmentier 1:0* - Gem otwarcia z problemami, ale dla Linette. Polka przegrywała 0-30, po czym zdobyła cztery kolejne punkty.
        Skomentuj 0
        Zaczynamy od serwisu Magdy Linette!
        Skomentuj 0
        Sędzią meczu Magda Linette - Pauline Parmentier jest Niemka Miriam Bley.
        Skomentuj 0
        Zwyciężczyni meczu Magda Linette - Pauline Parmentier w półfinale Katowice Open zagra z Dominiką Cibulkovą bądź Francescą Schiavone.
        Skomentuj 0
        Dzisiejszy mecz jest trzecią konfrontacją pomiędzy Magda Linette a Pauline Parmentier, ale pierwszą w głównym cyklu. Dwie poprzednie miały miejsce w turniejach rangi ITF i obie zakończyły się trzysetowymi zwycięstwami Francuzki - w 2014 roku w Hongkongu i w zeszłym sezonie w Cagnes-sur-Mer.
        Skomentuj 0
        Magda Linette i Pauline Parmentier pojawiły się już na korcie centralnym w katowickim Spodku.
        Skomentuj 0
        Gem, set i mecz Camila Giorgi. Włoszka pokonała 6:2, 5:7, 6:4 Kirsten Flipkens i awansowała do półfinału turnieju WTA w Katowicach, w którym zmierzy się z Jeleną Ostapenko  A już za kilka minut na korcie centralnym pojawią się Magda Linette i Pauline Parmentier.
        Skomentuj 0
        Na korcie centralnym w katowickim Spodku trwa jeszcze drugi mecz ćwierćfinałowy. Camila Giorgi prowadzi z Kirsten Flipkens 6:2, 5:7, 4:3. Po zakończeniu tego spotkania na placu boju pojawią się Magda Linette i Pauline Parmentier.
        Skomentuj 0
        Zapraszamy na relację na żywo z meczu ćwierćfinałowego turnieju WTA International na kortach twardych w Katowicach rozgrywanego pomiędzy Magdą Linette a Pauline Parmentier. Początek pojedynku o godz. 18:00.