WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

Przegląd wydarzeń tygodnia oczami kibiców. Renta Golloba to żart. Płacił na ZUS?

Włoska mafia w klubie z Torunia, przyznanie renty Tomaszowi Gollobowi i nowy talent w Get Well - te tematy w minionym tygodniu rozgrzewały najbardziej. - Ta renta to chyba jakiś żart. Ciekawe, czy Gollob płacił na ZUS - napisał zielonyPL.
Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski

Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Kontynuujemy cykl, w którym będziemy podsumowywać dla was najbardziej angażujące newsy ostatniego tygodnia. W każdą niedzielę zaprezentujemy 5-7 tematów.

Co najważniejsze, te teksty będą powstawały razem z wami, naszymi czytelnikami. Chcemy prezentować najbardziej interesujące i twórcze komentarze (zachowujemy oryginalną pisownię). Kto wie, może to właśnie twoja analiza znajdzie się w podsumowaniu przyszłego tygodnia. Na kolejnych kartach można zapoznać się z tematami i opiniami, które najbardziej zmobilizowały was do dyskusji.

Czy kluby PGE Ekstraligi są w stanie zaproponować lepszą promocję niż Get Well?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (67):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Jurek Dwornik 0
  Kulturą to ty nie grzeszysz. Jeszcze za mleko matce nie zapłaciłeś, co ty synku możesz wiedzieć? Pis cię wyszkolił?
  Plotzek Nie strasz, nie strasz, bo się zesr...z.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • panda25 0
  Odpowiadam, oczywiście przypuszczając - przyczyną mógł być wtórny analfabetyzm (oby nie pierwotny, choć i to zaczyna zagrażać...) lub chirurgiczny zapęd "strażnika" (ciąć głębiej, na wszelki wypadek).
  A z czego wnoszę? Otóż kiedyś na tym samym forum mój komentarz też został usunięty. Gdy zacząłem dociekać w redakcji, usłyszałem (przeczytałem) jakieś mętne wytłumaczenie, z którego jedynie wywnioskowałem, że "strażnik" albo nie czyta, albo czyta nieuważnie, albo czyta, ale nie rozumie. Później, chyba dla poprawy atmosfery, "strażnik" ów usunął inne komentarze, na które zwróciłem uwagę (podobne w tonie do przytaczanych przez Ciebie); przy czym ja w ogóle tego nie zgłaszałem :-)
  Ale też - napiszę w obronie - domyślam się, że czytanie forów przez "strażników" to mocno niewdzięczne zajęcie i być może ktoś tam czasem "ciachnie po całości"...
  Ja mam łatwiej, bo mogę nie czytać, a nawet nie widzieć (do momentu, gdy np. się do nich ktoś nie odniesie, tak jak w przypadku Waszej (z Kasyxem) pasjonującej dyskusji, prowadzonej z forumowiczem w celu..., no właśnie, w jakim? :-)

  grolo Kayx, dalibóg nie pojmuję, co mogło być złego w komentarzu: "Nie zgadzam sie z tym, że Gollob otrzyma rente specjalną od rządu. Lubie Tomka, bo jezdził w klubie, któremu kibicuję. Ale jeżeli widzisz tu gdzieś atak na Golloba, to jesteś po prostu...głupcem ". Co takiego złamało tu regulamin? Jednocześnie ten sam moderator nic złego nie widzi w tym, że się rozmówcę nazywa "parówą" i "..ujem lewackim"
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Plotzek 3
  Nie strasz, nie strasz, bo się zesr...z.
  Jurek Dwornik Słuchaj, trochę się zagalopowałeś, ja Cię nie obrażam jak ty to robisz. Nie należę do żadnej opcji i nie życzę sobie takich porównań. Jeśli go tak uwielbiasz to daj mu od siebie. Życzę tobie żebyś dostał 800zł renty i zobaczymy jak będzieś śpiewał.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (64)
Pokaż więcej komentarzy (67)
Pokaż więcej komentarzy (67)
Pokaż więcej komentarzy (67)