• Matej Zagar 3
  • Adrian Miedziński 0
  • Niels Kristian Iversen 1
  • Greg Hancock 2
Goście po starcie prowadzili podwójnie, ale na pierwszym łuku oszukał ich Zagar, który przykleił się do krawężnika i wyjechał na czoło stawki. Iversen wyprzedził Miedzińskiego na drugim okrążeniu.
  • Krzysztof Kasprzak 2
Na pierwszym łuku gospodarze założyli startującego z pierwszego pola Pawła Przedpełskiego. Pewne 5:1 miejscowych.
  • Greg Hancock 1
Matej Zagar na pierwszym łuku pojechał przy krawężniku i wysunął się na prowadzenie. Za nim podążali torunianie, których zaciekle ścigał Iversen. Przerwa.

Mirosław Jabłoński nie zawodzi na wyjazdach. "Przyjeżdżam na mecze z marszu"
Bieg 11
truly.work Stal Gorzów 46
5 : 1
20 Get Well Toruń
  • Greg Hancock Rezerwa taktyczna za Kacper Gomólski 1
Tym razem dobry start torunian, którzy prowadzili podwójnie, jednak już na wyjściu z 1. łuku Zmarzlik wyjechał na czoło stawki podążając przy krawężniku. Z Holderem i Hancockiem dość szybko uporał się też Kasprzak i było podwójne zwycięstwo, ale miejscowych...
  • Matej Zagar 2
Szybki start i dojazd do łuku Grega Hancocka. Amerykanin nie dał objechać się Matejowi Zagarowi, który napędzał się pod bandą. Słoweniec zaciekle ścigał Hancocka do samej mety. Przerwa.

• Niels Kristian Iversen 3
Dobrze wystartował Adrian Miedziński, który nie dał się założyć Iversenowi na pierwszym łuku. Prowadzenie torunianina nie trwało jednak długo, bowiem Duńczyk wyprzedził go na kolejnym wirażu.
  • Martin Vaculik 0
Torunianie wciąż bez recepty na gorzowski tor i rywali. Pewne, podwójne zwycięstwo miejscowych. Rozstrzygnęli ten bieg już na wejściu w pierwszy wiraż. Miażdżąca przewaga.
Bieg 7
truly.work Stal Gorzów 30
3 : 3
12 Get Well Toruń
  • Paweł Przedpełski 1
Niezły start Grega Hancocka, ale nie był on w stanie założyć Iversena. Jensen źle pojechał na 1. łuku i spadł na ostatnie miejsce. W dalszej fazie wyścigu nic specjalnego się nie działo. Przerwa.

• Adrian Cyfer 0
Od startu prowadził Kasprzak. Nieźle ruszył też Cyfer, ale na pierwszym łuku tor jazdy poszerzył mu Adrian Miedziński i junior gorzowian spadł na ostatnie miejsce.
Bieg 5
truly.work Stal Gorzów 24
5 : 1
  • Martin Vaculik 1
  • Przemysław Pawlicki 2
  • Kacper Gomólski 0
Mimo przerwy i zebrania torunian w parku maszyn, wciąż nie mogą się oni odnaleźć na gorzowskim torze. Po starcie miejscowi wyjechali na podwójne prowadzenie, którego nie oddali do mety.
Bieg 4
truly.work Stal Gorzów 19
5 : 1
5 Get Well Toruń
  • Greg Hancock 0
  • Paweł Przedpełski Rezerwa taktyczna za Marcin Kościelski 1
Od startu prowadził Bartosz Zmarzlik. Krzysztof Kasprzak na pierwszym okrążeniu uporał się z Gregiem Hancockiem i gonił Pawła Przedpełskiego. Juniora toruńskiej drużyny wyprzedził na prostej startowej pod koniec drugiego, a na początku trzeciego okrążenia. Przerwa.

Kenni Larsen opuścił szpital. Niebawem rozpocznie rehabilitację
Bieg 3
truly.work Stal Gorzów 14
5 : 1
Podobnie jak w 1. biegu, gospodarze byli bardzo szybcy na dojeździe do łuku. Od razu wyjechali na podwójne prowadzenie, które dowieźli do mety. Pawlickiego ścigał Holder, ale zawodnik gospodarzy utrzymywał bezpieczną przewagę nad Australijczykiem.
Bieg 2
truly.work Stal Gorzów 9
4 : 2
  • Paweł Przedpełski 2
  • Adrian Cyfer 1
Zmarzlik nieco poszerzył Przedpełskiemu wejście w 1. łuk i wyjechał na prowadzenie. Wygrał z kolosalną przewagą. Drugi do mety dojechał niezagrożony Przedpełski. Różnice między zawodnikami były spore.
Bieg 1
truly.work Stal Gorzów 5
5 : 1
1 Get Well Toruń
  • Michael Jepsen Jensen 2
Gorzowianie najszybsi na dojeździe do pierwszego łuku. Gospodarze wyjechali na podwójne prowadzenie. Na drugim łuku przed Jensena wyjechał jednak Vaculik, ale Duńczyk szybko skontrował. Ostatecznie miejscowi wygrali z pewną przewagą.

19:30 - Uczestnicy 1. biegu wyjechali na tor.

19:27 - Na trybunach około 9000 widzów.

19:26 - Prezentacja dobiegła końca. Zawodnicy wrócili do parku maszyn. Wkrótce 1. bieg.

19:21 - Rozpoczęła się prezentacja.

19:16 - Zawodnicy wyjechali do prezentacji.

19:11 - Zawody zostaną rozegrane wg I zestawu startowego.

19:08 - Próba toru dobiegła końca. Trwa równanie nawierzchni.

19:02 - Ze strony gorzowskiej Krzysztof Kasprzak i Michael Jepsen Jensen.

19:00 - Rozpoczęła się próba toru. Torunianie desygnowali na nią Chrisa Holdera i Adriana Miedzińskiego.

18:49 - Trwają prace na torze. Głównie skupione są one na prostej startowej.

18:35 - Cały dzień w Gorzowie jest słoneczny. Pojawiły się opady deszczu, ale przelotne. Temperatura wynosi około 20 stopni Celsjusza. Składy potwierdzone.

Jak mecze typują eksperci WP SportoweFakty?