MŚ w hokeju: Polska - Korea Południowa na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
60. minuta: Polska - Korea Południowa 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) Koniec meczu! Polska przegrała z Koreą Południową!
Skomentuj 0
Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście dziś razem z nami. Po meczu z Koreą Południową nie mamy oczywiście dobrych min, ale ciągle wierzymy, że Polska poprawi grę i odniesie w Katowicach kilka korzystnych rezultatów! Następny mecz we wtorek ze Słowenią i już teraz zapraszamy do śledzenia tego spotkania razem z nami. Tymczasem życzymy miłego niedzielnego wieczoru!
Skomentuj 0
Miała być walka o elitę, będzie walka o pozostanie w Dywizji 1A! Polska przegrała drugi mecz i we wtorek zmierzy się z faworyzowaną Słowenią, zaś w środę z Austrią. Na szczęście poniedziałek będzie dniem wolnym i będzie można na spokojnie przeanalizować dotychczasową grę!
Skomentuj 0
60. minuta: Polska - Korea Południowa 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) Kibice dziękują Polakom za walkę. Niestety Korea Południowa była dziś o wiele lepsza!
Skomentuj 0
60. minuta: Polska - Korea Południowa 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) Jeszcze strzelał Grzegorz Pasiut, ale koreański bramkarz broni znakomicie!
Skomentuj 0
60. minuta: Polska - Korea Południowa 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) Matt Dalton zatrzymał krążek.
Skomentuj 0
  • 60. minuta: Polska - Korea Południowa 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) Minuta do końca meczu!
    Skomentuj 0
    59. minuta: Polska - Korea Południowa 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) Przemysław Odrobny zjechał z lodu i Sangwook Kim zdobył czwartą bramkę!
    Skomentuj 2
    59. minuta: Polska - Korea Południowa 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) Zakazane uwolnienie. 100 sekund do końca meczu. Gra wraca do tercji obronnej Azjatów.
    Skomentuj 0
    59. minuta: Polska - Korea Południowa 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) Gra została przerwana. Będzie wznowienie w tercji obronnej Koreańczyków.
    Skomentuj 0
    59. minuta: Polska - Korea Południowa 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) Pusta polska bramka! Co z tego wyniknie?
    Skomentuj 0
    59. minuta: Polska - Korea Południowa 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) Dwie minuty do końca regulaminowego czasu gry. Matt Dalton zamroził krążek. Czas dla zespołu polskiego.
    Skomentuj 0
    58. minuta: Polska - Korea Południowa 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) I jeszcze raz Azjaci wybili krążek z własnej tercji.
    Skomentuj 0
    57. minuta: Polska - Korea Południowa 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) Koreańczycy łatwo rozbili atak Polaków.
    Skomentuj 0
    56. minuta: Polska - Korea Południowa 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) Polacy nie są w stanie przejąć krążka.
    Skomentuj 0
    55. minuta: Polska - Korea Południowa 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) Pięć minut do końca meczu. Polacy w tercji obronnej rywali.
    Skomentuj 0
    54. minuta: Polska - Korea Południowa 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) Chaos pod polską bramką, na szczęście Koreańczycy nie zdołali podwyższyć rezultatu.
    Skomentuj 1
    • Ireneusz Cichy Zgłoś komentarz
      Nasi pseudo dziennikarze wmówili im, że bedzie awans, a oni w to uwierzyli. A ja mówię,ze spadną z tej grupy
      53. minuta: Polska - Korea Południowa 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) Przemysław Odrobny obronił strzał Shina. W odpowiedzi Krystian Dziubiński, ale Matt Dalton nie dał się zaskoczyć.
      Skomentuj 1
      • Patrycja Alek PM Zgłoś komentarz
        Kolejny raz wielka pompa, a potem rozczarowanie. Może niech lepiej skupią się, żeby nie spaść z tej grupy...?
        52. minuta: Polska - Korea Południowa 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) Zakazane uwolnienie i krążek wraca do tercji obronnej Koreańczyków.
        Skomentuj 0
        52. minuta: Polska - Korea Południowa 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) Szansa dla Biało-Czerwonych, ale nie ma gola!
        Skomentuj 0
        51. minuta: Polska - Korea Południowa 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) Niestety! Fatalny błąd Polaków i Michael Swift po raz trzeci pokonał Przemysława Odrobnego!
        Skomentuj 1
        50. minuta: Polska - Korea Południowa 1:2 (0:0, 0:2, 1:0) 10 minut do końca regulaminowego czasu gry! Jest jeszcze sporo czasu na wyrównanie!
        Skomentuj 0
        49. minuta: Polska - Korea Południowa 1:2 (0:0, 0:2, 1:0) Gol dla Polski! Prezent od Koreańczyków wykorzystał Grzegorz Pasiut!
        Skomentuj 0
        49. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) Jeszce jedna próba, ale pewnie obronił Przemysław Odrobny.
        Skomentuj 0
        48. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) Spokojnie rozgrywają krążek Azjaci. Polacy zupełnie bez pomysłu na kolejne akcje.
        Skomentuj 0
        47. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) Mateusz Bepierszcz zbyt szybko wjechał do tercji obronnej rywali.
        Skomentuj 0
        46. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) Spadło tempo meczu. Koreańczycy nie spieszą się z rozegraniem krążka i marzą już o zakończeniu spotkania.
        Skomentuj 0
        45. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) Koreańczyk znalazł się pod bramką Przemysława Odrobnego. Na szczęście "Wiedźmin" interweniował znakomicie!
        Skomentuj 0
        45. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) Przemysław Odrobny ratuje zespół przed utratą trzeciego gola.
        Skomentuj 0
        44. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) Koniec kary dla Arona Chmielewskiego. Polacy grają już w komplecie.
        Skomentuj 0
        43. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) Koreańczycy nie spieszą się z rozegraniem krążka. Czas płynie na ich korzyść.
        Skomentuj 0
        42. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) Kara dla Arona Chmielewskiego! Polacy zagrają w osłabieniu przez dwie minuty.
        Skomentuj 0
        41. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) Była szansa, ale Aron Chmielewski nie pokonał Matt Daltona.
        Skomentuj 0
        41. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) Trzecia tercja rozpoczęta!
        Skomentuj 0
        Wracamy do katowickiego Spodka! Czy Polacy powtórzą sobotni wyczyn Austriaków i odrobią straty?
        Skomentuj 0
        Zapraszamy na krótką przerwę. Do katowickiego Spodka powrócimy za około 10 minut.
        Skomentuj 0
        W drugiej tercji Azjaci oddali aż 14 celnych strzałów, a Polacy tylko o jeden mniej. Dwa gole zdobyli jednak Koreańczycy, którzy są bardzo bliscy odniesienia cennego zwycięstwa!
        Skomentuj 0
        40. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Jeszcze strzelał Adam Borzęcki, ale Matt Dalton broni bez zarzutu! Koniec drugiej tercji!
        Skomentuj 0
        40. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Zamieszanie przed koreańską bramką, ale Matt Dalton zamroził "gumę"!
        Skomentuj 0
        40. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Koreańczycy skasowali kolejny atak polskiej drużyny.
        Skomentuj 0
        39. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) 90 sekund do zakończenia drugiej części meczu. Polacy wygrali wznowienie, strzelał Paweł Dronia, ale niecelnie.
        Skomentuj 0
        39. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Przemysław Odrobny nakrył krążek. Coraz mniej czasu do zakończenia drugiej tercji.
        Skomentuj 0
        38. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Koniec kary dla Adama Bagińskiego. Polacy już w komplecie!
        Skomentuj 0
        37. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) I znów Koreańczycy założyli zamek. Polacy bronią się dzielnie.
        Skomentuj 0
        36. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Koreańczycy wygrali wznowienie i oddali kilka strzałów. Polacy nie mogą wybić krążka.
        Skomentuj 0
        36. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Kara dla Adama Bagińskiego! Koreańczycy zagrają w przewadze 5 na 4.
        Skomentuj 1
        35. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Krążek w tercji obronnej Koreańczyków, ale Polacy nie wypracowali żadnej okazji do oddania strzału.
        Skomentuj 0
        34. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Matt Dalton wyjechał z bramki, ale Polacy nie przejęli krążka.
        Skomentuj 0
        33. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Polacy stoją w obronie. Przemysław Odrobny z trudem odbił "gumę".
        Skomentuj 0
        33. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Szansa na trzeciego gola dla Koreańczyków! Patryk Wajda odzyskał krążek!
        Skomentuj 0
        32. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Udało się wprowadzić krążek do tercji obronnej Koreańczyków. Matt Dalton broni jednak znakomicie.
        Skomentuj 0
        31. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Przemysław Odrobny odbił krążek. Po chwili Biało-Czerwoni zbyt szybko wjechali do tercji rywali.
        Skomentuj 0
        30. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Połowa regulaminowego czasu gry już za nami. Czy Polacy zdołają odrobić straty?
        Skomentuj 1
        • Peppino59 Zgłoś komentarz
          niestety wczorajszy mecz był kluczowy - Polacy sa po prostu bezradni wobec nawet Koreanczyków
          29. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Patryk Wronka wjechał do tercji rywali, ale jego podanie do Mateusza Bepierszcza było niecelne.
          Skomentuj 0
          28. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Zakazane uwolnienie i krążek wraca do tercji obronnej Polaków.
          Skomentuj 0
          28. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Ładna akcja Polaków, ale znów Matt Dalton pewnie obronił!
          Skomentuj 0
          27. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Polacy nie są w stanie odzyskać krążka! Grają słabo w obronie. Przemysław Odrobny ratuje przed stratą trzeciego gola!
          Skomentuj 0
          26. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Nie wygląda to dobrze. Michael Swift zdobył już dwie bramki i Koreańczycy prowadzą z Biało-Czerwonymi. Kolejne wznowienie w tercji obronnej Polaków.
          Skomentuj 0
          25. minuta: Polska - Korea Południowa 0:2 (0:0, 0:2) Niestety! Drugi gol dla Koreańczyków! Fatalny błąd polskiej obrony i Michael Swift znów pokonał polskiego bramkarza!
          Skomentuj 0
          24. minuta: Polska - Korea Południowa 0:1 (0:0, 0:1) I jeszcze jedna okazja! Aron Chmielewski! Ale nie zdołał strzelić z bekhendu!
          Skomentuj 0
          24. minuta: Polska - Korea Południowa 0:1 (0:0, 0:1) Szansa! Strzelał Marcin Kolusz, ale pewnie interweniował mający kanadyjskie korzenie Matt Dalton!
          Skomentuj 0
          23. minuta: Polska - Korea Południowa 0:1 (0:0, 0:1) Jeszcze jedna akcja Koreańczyków. Tym razem Przemysław Odrobny zamroził krążek.
          Skomentuj 0
          22. minuta: Polska - Korea Południowa 0:1 (0:0, 0:1) Błąd Polaków w obronie i Koreańczycy zdobyli gola! Michael Swift pokonał Przemysława Odrobnego!
          Skomentuj 0
          21. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0, 0:0) Ładny strzał Tomasza Malasińskiego. Matt Dalton znakomicie odbił krążek do boku!
          Skomentuj 0
          21. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0, 0:0) Zaczynamy drugą tercję!
          Skomentuj 0
          Witamy ponownie! Czy w drugiej tercji zobaczymy pierwsze bramki? Hokeiści obu zespołów właśnie wyjeżdżają na lód.
          Skomentuj 0
          Czas na krótką przerwę. Powrócimy do katowickiego Spodka za około 10 minut.
          Skomentuj 0
          W pierwszej tercji oba zespoły oddały po siedem celnych strzałów, ale bramkarze zachowali czysto konto. Wszyscy hokeiści mają świadomość, że jest to bardzo ważny mecz!
          Skomentuj 0
          20. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Koniec pierwszej tercji! Bez bramek w katowickim Spodku po 20 minutach gry!
          Skomentuj 0
          20. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Jeszcze niecelny strzał Koreańczyków. Było groźnie!
          Skomentuj 0
          20. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Sekundy do zakończenia pierwszej tercji. Wznowienie w tercji obronnej Koreańczyków.
          Skomentuj 0
          20. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Ależ szansę mieli Polacy! Grzegorz Pasiut podał do Arona Chmielewskiego, ale Matt Dalton na posterunku! Przy okazji golkiper Koreańczyków znów ruszył swoją bramkę.
          Skomentuj 0
          19. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Azjaci wjechali do tercji Polaków, lecz nasi hokeiści szybko odzyskali krążek.
          Skomentuj 0
          18. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Maciej Urbanowicz wyłuskał krążek, ale Matt Dalton pewnie interweniował. W odpowiedzi Koreańczycy postraszyli Przemysława Odrobnego.
          Skomentuj 0
          18. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Zakazane uwolnienie i krążek wraca do tercji obronnej Koreańczyków.
          Skomentuj 0
          17. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Polacy rozpoczynają kolejną akcję z własnej tercji.
          Skomentuj 0
          15. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Krążek poza lodowiskiem. Wznowienie w tercji neutralnej dla Biało-Czerwonych.
          Skomentuj 0
          15. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Ładna akcja Polaków. Uderzył Mateusz Bryk, ale koreański golkiper znów zamroził "gumę".
          Skomentuj 1
            Polska przez ta wczorajszą porażkę nie mają szans na awans - obym się mylił
            14. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Celny strzał Michała Kotlorza, ale znów pewnie interweniuje Matt Dalton.
            Skomentuj 0
            14. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Matt Dalton zamroził "gumę".
            Skomentuj 0
            14. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Koreańczycy już w komplecie. Obronili się znakomicie.
            Skomentuj 0
            13. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Koreańczycy wybili krążek. Jeszcze 20 sekund przewagi Biało-Czerwonych.
            Skomentuj 0
            13. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Polacy założyli zamek, ale nie ma gola po strzałach Krzysztofa Zapały.
            Skomentuj 0
            12. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Kara dla Koreańczyków! Eric Regan odpocznie przez 2 minuty i  tym razem Polska zagra w przewadze 5 na 4!
            Skomentuj 0
            11. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Polski bramkarz zmroził krążek po strzale Yeongjun Seon.
            Skomentuj 0
            11. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Ruszona koreańska bramka i gra została przerwana.
            Skomentuj 0
            11. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Strzelał Mateusz Bepierszcz, ale krążek pewnie odbił Matt Dalton.
            Skomentuj 0
            10. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Nie ma jednak gry w przewadze. Krystian Dziubiński został odesłany na ławkę kar za nurkowanie. Gramy 4 na 4.
            Skomentuj 0
            9. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Od gry odpocznie przez 2 minuty Woosang Park.
            Skomentuj 0
            9. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Kara dla Koreańczyków! Polska przez dwie minuty będzie grała w przewadze!
            Skomentuj 0
            9. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Akcja Koreańczyków, ale strzał minął bramkę Przemysława Odrobnego.
            Skomentuj 0
            8. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Kolejne zakazane uwolnienie Koreańczyków.
            Skomentuj 0
            8. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Strzelał Tomasz Malasiński. Pewnie broni Matt Dalton.
            Skomentuj 0
            8. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Zakazane uwolnienie i "guma" wraca do tercji obronnej Koreańczyków.
            Skomentuj 0
            7. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Jak na razie tylko dwa celne strzały Polaków.
            Skomentuj 0
            7. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Optyczna przewaga Biało-Czerwonych. Brakuje tylko celnych strzałów.
            Skomentuj 0
            6. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Kilka nieporozumień w szeregach Polaków. Spalony.
            Skomentuj 0
            5. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Niecelny strzał Koreańczyków. Po chwili Przemysław Odrobny nie zdołał zamrozić krążka.
            Skomentuj 0
            5. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Zakazane uwolnienie. Krążek wraca do tercji obronnej Polaków.
            Skomentuj 0
            4. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Polacy stracili "gumę" w tercji obronnej rywali i Koreańczycy wybijają krążek.
            Skomentuj 0
            3. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Sam na sam z bramkarzem miał Patryk Wronka, ale Matt Dalton broni znakomicie!
            Skomentuj 0
            3. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Polacy wstrzelili krążek do koreańskiej tercji, ale nie zdołali wypracować dogodnej okazji.
            Skomentuj 0
            2. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Jeszcze jedna interwencja polskiego bramkarza.
            Skomentuj 0
            1. minuta: Polska - Korea Południowa 0:0 (0:0) Pierwszy strzał ze strony rywali i pewnie broni Przemysław Odrobny.
            Skomentuj 0
            Krążek rzucony! Zaczynamy!
            Skomentuj 0
            Polscy i koreańscy hokeiści są już na lodzie! Jeszcze tylko kilka minut i zaczynamy!
            Skomentuj 0
            A oto i pełne składy obu zespołów! Polska: Odrobny - Dronia, Bychawski, Zapała, Malasiński, Kolusz - Pociecha, Borzęcki, Chmielewski, Pasiut, Łopuski - Kotlorz, Bryk, Wronka, Dziubiński, Bepierszcz - Kruczek, Wajda, Bagiński, Urbanowicz, Galant. Korea Południowa: Dalton - Kim, Young, Kim, Kim, Radunske - Lee, Regan, Shin, Cho, Swift - Oh, Seo, Shin, Park, Ahn - Kim, Lee, Sin, Kim.
            Skomentuj 0
            Dobre wieści dla trenera Jacka Płachty. Do kadry dołączył już Adam Borzęcki, którego drużyna zakończyła zmagania w play-off niemieckiej ligi DEL2.
            Skomentuj 0
            To wcale nie musi być łatwy mecz. Cztery lata temu Koreańczycy pozbawili Biało-Czerwonych awansu do MS Dywizji 1A podczas turnieju rozgrywanego w Krynicy.
            Skomentuj 0
            Po sobotniej porażce z Włochami 1:3 Polska ma na koncie zero punktów i w niedzielę rozegra bardzo ważny mecz. Korea Południowa to najniżej notowany zespół koreańskiego turnieju, ale w sobotnim wieczór zaskoczył faworyzowaną Austrię, przegrywając dopiero po serii rzutów karnych 2:3.