Polska - Finlandia: oceny WP SportoweFakty

Oceniliśmy grę piłkarzy reprezentacji Polski w w towarzyskim spotkaniu z Finlandią (5:0). Który z podopiecznych Adama Nawałki zaprezentował się najkorzystniej? Jeden z nich otrzymał od WP SportoweFakty notę marzeń!

Maciej Kmita

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Artur Boruc - 6,5. Finowie ani razu nie zatrudnili go na linii, ale w 39. minucie jego czujność sprawdził Artur Jędrzejczyk. Doświadczony golkiper przytomnym wybiegiem z linii bramkowej uniemożliwił rywalowi dojście do piłki.

Przemysław Tytoń - 6,0. W II połowie goście nie sprawdzili bramkarza VfB Stuttgart ani razu. Jedyny kontakt z piłką Tytoń miał tylko przy wznawianiu gry i wyłapywaniu dośrodkowań.

Paweł Wszołek znajdzie się w kadrze Polski na Euro 2016?