"Bayern ośmieszony przez Kloppa". Niemieckie media o kolejnej porażce zespołu Lewandowskiego

Michał Fabian

"Kicker": Rummenigge: "Tylko dwóch piłkarzy w normalnej formie"

"0:3 przeciwko Liverpoolowi było dla Bayernu czwartą porażką w pięciu meczach z silnymi zagranicznymi rywalami. Powód do niepokoju? U mistrza Niemiec starają się o spokój" - pisze "Kicker", który cytuje m.in. Karla-Heinza Rummenigge.

Prezes Bawarczyków przyznał, że jedynie dwóch piłkarzy zaprezentowało normalną formę - bramkarz Sven Ulreich i Javi Martinez. - Inni mieli pewne problemy - przyznał Rummenigge.

Problemem dla Bayernu są także kolejne kontuzje. James Rodriguez, Thiago i David Alaba ucierpieli w meczu z Liverpoolem. Kolumbijczyk ma uraz mięśniowy, w środę zostanie dokładnie przebadany.

Czy Bayern w takiej formie wygra mecz o Superpuchar Niemiec z Borussią Dortmund (5.08.)?

"Bild"/"Kicker"/"Die Welt"/sport1.de/"tz"