Zacięta rywalizacja w "polskiej" grupie NA ŻYWO

Relację prowadzi : autor:
Rafał Szymański

Polscy kibice mają powody do świętowania po remisie 1:1 z wyżej notowaną Anglią. Dziękujemy za uwagę!

Skomentuj 0

Reprezentacja Polski sprawiła ogromną niespodziankę w starciu z wicemistrzami Europy! W doliczonym czasie Damian Szymański doprowadził do wyrównania. Drużyna Paulo Sousy z 11-punktowym dorobkiem zajmuje 3. miejsce w tabeli grupy I eliminacji mistrzostw świata.

Skomentuj 0

Sensacja na Stadionie Narodowym! Damian Szymański bohaterem Biało-Czerwonych. Druga minuta doliczonego czasu i mamy 1:1. Kibice wpadli w euforię.

Skomentuj 0

Koniec spotkania Węgry - Andora, gospodarze zwyciężyli 2:1. Reprezentanci Polski wciąż walczą i chcą urwać punkty Anglii.

Skomentuj 0

Sędzia zakończył pierwszy mecz. Reprezentacja Albanii rozbiła San Marino (5:0).

Skomentuj 0
  • Strzał Roberta Lewandowskiego i zabrakło naprawdę niewiele!

Skomentuj 0

Było bardzo blisko! Karol Świderski chciał wykorzystać błąd Jordana Pickforda, angielski golkiper zdążył z interwencją.

Skomentuj 0

Na tę chwilę Polska traci dwa oczka do drugiej Albanii.

1. Anglia - 18 punktów

3. Polska - 10 punktów

Skomentuj 0

Max Llovera zdobył bramkę kontaktową, tym razem nie było spalonego. Węgry - Andora 2:1.

Skomentuj 0

Albania - San Marino 5:0! Myrto Uzuni bez większego problemu umieścił piłkę w siatce.

Skomentuj 0

Złe wieści dla polskiej kadry - Kamil Glik nie podnosi się z murawy. Paulo Sousa przygotowuje zmianę.

Skomentuj 0

72. minuta i niestety, reprezentacja Anglii objęła prowadzenie. Biało-Czerwoni stracili piłkę, a następnie Harry Kane zupełnie zaskoczył Wojciecha Szczęsnego! Kapitan "Synów Albionu" pokazał klasę.

Skomentuj 0

Podopieczni Paulo Sousy nie odpuszczają. Robert Lewandowski podjął próbę z dystansu i Jordan Pickford złapał piłkę.

Skomentuj 0

Groźna sytuacja pod bramką San Marino. Piłka po strzale Armando Broji odbiła się od poprzeczki.

Skomentuj 0

Tymoteusz Puchacz wtargnął w pole karne Anglii, jednak niecelnie uderzył. Sytuacja w tabeli się nie zmienia.

Skomentuj 1
    • Darek PL Zgłoś komentarz
      Do domu i zrobić coś z tą obroną i bramkarzem, bo Szczęsny to kpina na miare światową

Elseid Hysaj autorem czwartego gola dla Albanii. Asystę przy bramce defensora zaliczył Odise Roshi.

Skomentuj 0

Kuriozalna sytuacja w meczu Węgry - Andora. Piłkarz gospodarzy nabił piłką kolegę i piłka wylądowała w siatce. Po konsultacji z VAR sędzia anulował bramkę.

Skomentuj 0

Polacy mieli mnóstwo szczęścia! Zamieszanie w polu karnym i Jan Bednarek w ostatniej chwili wybił piłkę. Po chwili sędzia odgwizdał spalonego.

Skomentuj 0

Albania przebudziła się po zmianie stron, jest już 3:0. Armando Broja chwilę wcześniej pojawił się na boisku i znalazł sposób na bramkarza San Marino.

Skomentuj 0

A tymczasem Albańczycy podwyższyli na 2:0! Qazim Laci znalazł sobie trochę miejsca i uderzył z dystansu.

Skomentuj 0

Anglicy rozgrywają piłkę pod polem karnym. Biało-Czerwoni powstrzymali Raheema Sterlinga.

Skomentuj 0

Węgierscy zawodnicy zmarnowali okazję. Attila Szalai spudłował z niewielkiej odległości, Thomas Strakosha nawet nie musiał interweniować.

Skomentuj 0

Piłkarze San Marino wznowili grę. Podopieczni Franco Varelli nie zdobyli jeszcze ani jednego punktu w eliminacjach.

Skomentuj 0

W ostatniej akcji pierwszej połowy Polska zmarnowała okazję, dośrodkowanie Jakuba Modera było niecelne. Zapraszamy na przerwę!

Polska - Anglia 0:0

Albania - San Marino 1:0

Węgry - Andora 2:0

Skomentuj 0

Robert Lewandowski dwoi się i troi. Przed momentem nikt nie przeciął toru lotu piłki po dograniu kapitana Biało-Czerwonych.

Skomentuj 0

Niestety, reprezentacja Polski na trzeciej pozycji w grupie I.

Skomentuj 0

Albania rozpoczęła strzelanie w 32. minucie! Golkiper San Marino skapitulował po uderzeniu Reya Manaja.

Skomentuj 0

Robert Lewandowski próbował przelobować Jordana Pickforda! Na Stadionie Narodowym utrzymuje się remis 0:0.

Skomentuj 0

Reprezentanci Albanii dyktują tempo gry. Bramkarz San Marino ma bardzo dużo pracy, ale jeszcze nie dał się pokonać.

Skomentuj 0

Węgry mają już dwubramkową przewagę nad Andorą. Endre Botka trafił do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Skomentuj 0

9. minuta i reprezentacja Węgier prowadzi 1:0 z Andorą. Adam Szalai wykorzystał rzut karny, Madziarzy na 3. miejscu!

Skomentuj 0

Zaczynamy!

Czy Polska utrzyma przewagę nad Albanią?

Skomentuj 0

Albańczycy liczą na potknięcie Polaków. Tak wygląda obecnie sytuacja w grupie I eliminacji mistrzostw świata: