Zagraniczne media po meczu Wisły z Veszprem: Corrales bohaterem Płocka, kolejna strata punktu węgierskiego giganta

Tomasz Rosiński
"Ekipa"

"Ekipa": Wpadka Veszprem w Lidze Mistrzów

Srebrny medalista z poprzedniego sezonu ma na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo i dwa remisy. Węgierski gigant był bliski wygranej w Płocku, ale stracił kolejny punkt w Lidze Mistrzów (28:28).

Mecz Wisły i Veszprem praktycznie od początku do końca był bardzo wyrównany, a w pierwszej połowie brylował Palmarsson. Druga odsłona również była zacięta, zaś na dwie i pół minuty przed końcem Veszprem prowadziło 28:26.

Wisła ponownie wyrównała (28:28), ale ekipa z Węgier miała jeszcze w ostatnich sekundach rzut karny, którego nie wykorzystała. Corrales dał płockim kibicom wielką radość - zauważył macedoński dziennik "Ekipa".