Naj... 2014 roku w siatkówce

Tomasz Rosiński
Wybuch radości po ostatniej akcji meczu finałowego MŚ 2014

Najpiękniejsza chwila polskiej siatkówki: ostatnia akcja w meczu finałowym MŚ 2014 Polska -Brazylia 3:1 (18:25, 25:22, 25:23, 25:22)
Polacy w bardzo dobrym stylu awansowali do finału Mistrzostw Świata 2014 siatkarzy, po drodze odprawiając z kwitkiem między innymi Serbów, Włochów, Rosjan czy Niemców. W starciu decydującym o złotym medalu mundialu biało-czerwoni po czterech setach okazali się lepsi od Brazylii, a po udanym ataku Mariusza Wlazłego, który zakończył pojedynek, cały katowicki Spodek oraz kibice w całej Polsce oszaleli z radości, gdyż polski zespół po 40 latach przerwy ponownie zwyciężył w mistrzostwach świata.