Radwańska - Soler na żywo!

Relację prowadzą : autor:
autor:
Rafał Smoliński
6:1, 6:2 - Wygrywający serwis i Polka ma za sobą I rundę w wietrznym Nowym Jorku. Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska!
Skomentuj 9
Zobacz więcej komentarzy (6)
Dziękujemy, że byli państwo razem z nami i zapraszamy na nasze kolejne relacje na żywo!
Skomentuj 0
Agnieszka Radwańska pokonała Silvię Soler 6:1, 6:2 i awansowała do II rundy wielkoszlemowego US Open. Kolejną rywalką Polki będzie inna Hiszpanka Maria-Teresa Torro.
Skomentuj 0
Serwis Radwańskiej, po drobnym momentem zastoju na początku II seta, funkcjonował znakomicie. Polka posłała trzy asy, a przy swoim pierwszym podaniu zgarnęła 26 z 33 punktów. Po wysoko przegranym I secie, stres opuścił Soler, ale Radwańska skutecznymi kontrami i akcjami przy siatce (15 z 21 punktów) szybko wybiła jej z głowy nadzieje na wyrównaną walkę w II partii. Krakowianka od 0:2 zdobyła sześć gemów z rzędu i pewnie zameldowała się w II rundzie.
Skomentuj 0
Statystyki meczu: Agnieszka Radwańska - 21 kończących uderzeń i 13 niewymuszonych błędów, Silvia Soler - 9 piłek wygranych bezpośrednio i 19 błędów własnych.
Skomentuj 1
*6:1, 5:2 - Serwis + forhend wymuszający błąd, 30-0. Błąd Soler z bekhendu i trzy meczbole.
Skomentuj 0
  • *6:1, 5:2 - Seria piłek po linii w wykonaniu Polki, Soler nie zdąża w końcu do bekhendu i Radwańska ma trzy break pointy! Wykorzystuje już pierwszego krosem forhendowym wymuszającym błąd.
    Skomentuj 0
    6:1, 4:2* - Serwis Radwańskiej po chwili słabości przywołany przez krakowiankę do porządku. Pewny gem do 15.
    Skomentuj 1
    *6:1, 3:2 - Krótki serwis Soler, Radwańska popisuje się skutecznym returnem i zdobywa trzeciego gema z rzędu.
    Skomentuj 2
    6:1, 2:2* - Soler rozpoczyna gema od podwójnego błędu, a następnie wyrzuca bekhend. Hiszpanka wyrównuje na 30-30, ale dostaje dobrą wrzutkę, może zagrać tylko obronnego woleja, Polka pewnie dobiega do siatki i kończy bekhendem. Break point.