Jerzy Janowicz - Joao Sousa na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 3:6, 6:1 - Gem, set i mecz Jerzy Janowicz! Polak pokonał João Sousę i wywalczył awans do finału turnieju ATP w Montpellier!
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
Serdecznie dziękujemy za obecność podczas naszej relacji z meczu Jerzego Janowicza i zapraszamy na jutro, na mecz łodzianina o finał turnieju ATP w Montpellier. Gdy będziemy znać rywala i godzinę rozpoczęcia finałowego starcia, poinformujemy o tym Państwa na łamach portalu SportoweFakty.pl.
Skomentuj 0
Finałowym przeciwnikiem Jerzego Janowicza na pewno będzie Francuz. Najwyżej rozstawiony i broniący tytułu w Montpellier Gael Monfils bądź zeszłoroczny finalista i mistrz sprzed dwóch lat Richard Gasquet.
Skomentuj 0
Dla Jerzego Janowicza to trzecie zwycięstwo w trzeciej konfrontacji z João Sousą. Poniżej prezentujemy statystyki dzisiejszego meczu.
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 3:6, 5:1 - Dwa meczbole dla Polaka!
Skomentuj 4
Zobacz więcej komentarzy (1)
Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 3:6, 5:1 - Gem dla Sousy, ale teraz Polak serwuje po awans do finału!
Skomentuj 3
  • Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 3:6, 5:0 - Kapitalny gem serwisowy Polaka, zwieńczony asem.
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 3:6, 4:0 - Przy pierwszym break poincie Janowicz trafił returnem w siatkę, ale przy drugim posłał bekhendowy return w samą linię. 4:0 w decydującym secie i Polak jest bardzo blisko finału!
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 3:6, 3:0* - Świetny forhend Polaka i dwa break pointy, a Sousa otrzymuje ostrzeżenie za niewłaściwe zachowanie.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 3:6, 3:0* - Czyżby kolejne przełamanie? Janowicz prowadzi 30-15 przy podaniu Sousy.