Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

WTA Tokio, półfinał: Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 6:4, 6:1 - Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska! Słowaczka wpakowała return w siatkę!
Skomentuj 2
Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście dziś razem z nami! Zapraszamy na naszą relację na żywo z niedzielnego finału, a tymczasem życzymy miłego dnia!
Skomentuj 0
I jeszcze statystyki sobotniego pojedynku Polki ze Słowaczką.
Skomentuj 0
- Ona rozgrywa świetny sezon, pokonała już tak wiele czołowych tenisistek. Grałyśmy już razem jeden finał, ale to było na trawie. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało na korcie twardym - oceniła krakowianka niedzielną rywalkę.
Skomentuj 0
- To chyba jedyny turniej, w którym trzykrotnie byłam w finale, więc jest to szczególne miejsce dla mnie - powiedziała Agnieszka Radwańska w pomeczowym wywiadzie.
Skomentuj 0
Dotychczasowy bilans finałów Agnieszki Radwańskiej to 14-7. Będzie zatem szansa na 15. trofeum i zbliżenie się do Top 10 rankingu WTA.
Skomentuj 0
 • Jej niedzielną przeciwniczką będzie stara znajoma z Eastbourne, Belinda Bencić. Szwajcarka pokonała w tym roku Polkę w finale turnieju rozgrywanego na trawie.
  Skomentuj 0
  Po niecałych pięciu kwadransach Agnieszka Radwańska pokonała Dominikę Cibulkovą i po raz trzeci w karierze zagra w finale imprezy w Tokio!
  Skomentuj 14
  • pablo80 - RSKZ Zgłoś komentarz
   Wiadomo ;) Nie ma za co :*
   • Es_Ti Zgłoś komentarz
    Oczywiście czerwień jest obligatoryjna! Bez czerwonego akcentu z domu się nie ruszam ;) Dzięki! :*
    • pablo80 - RSKZ Zgłoś komentarz
     A proszę bardzo..., tylko pamiętaj by było czerwone ;) http://m.youtube.com/watch?v=FC1C4g8YOA4
     Zobacz więcej komentarzy (11)
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *6:4, 5:1 - Trzy piłki meczowe dla Polki!
     Skomentuj 1
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *6:4, 5:1 - Jeszcze jedna przepiękna akcja ze strony Radwańskiej! Minięcie po krosie z forhendu i 30-0!
     Skomentuj 0
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *6:4, 5:1 - Cóż za akcja przy siatce! Agnieszka Radwańska zwieńczyła ją wysokim wolejem i będzie teraz podawać na mecz!
     Skomentuj 1
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 6:4, 4:1* - Cudowne minięcie z bekhendu i krakowianka ma kolejnego break pointa!
     Skomentuj 2
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 6:4, 4:1* - Radwańska zwieńczyła gema asem. Polka coraz bliżej finału!
     Skomentuj 0
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *6:4, 3:1 - Krakowianka zmusiła Słowaczkę do błędu i ma dwie okazje na gema.
     Skomentuj 0
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *6:4, 3:1 - Cibulkova ruszyła do przodu i miała na rakiecie punkt na 30-0. Zagrała jednak prosto na Polkę, która odpowiedziała świetnym minięciem.
     Skomentuj 0
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *6:4, 3:1 - Nie do końca! Agnieszka Radwańska uzyskała kolejnego breaka i znów prowadzi z przewagą przełamania!
     Skomentuj 0
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 6:4, 2:1* - I przełamanie! Dominika Cibulkova skończyła wymianę i przerwała serię sześciu przegranych gemów. Czyżby Słowaczka wracała do gry?
     Skomentuj 0
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *6:4, 2:0 - Break point dla Cibulkovej!
     Skomentuj 0
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *6:4, 2:0 - Podwójny błąd krakowianki, 0-30, ale w kolejnej akcji Słowaczka wyrzuciła return.
     Skomentuj 0
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *6:4, 2:0 - Przełamanie dla Agnieszki Radwańskiej! Najpierw udany challenge ze strony krakowianki, a po chwili Cibulkova wpakowała w siatkę skrót! Szósty z rzędu gem dla Polki!
     Skomentuj 0
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 6:4, 1:0* - Miała szansę na gema Cibulkova, lecz minimalnie chybiła forhendem.
     Skomentuj 11
     Zobacz więcej komentarzy (8)
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 6:4, 1:0* - Radwańska wysunęła się na 30-0 przy podaniu Słowaczki, ale kolejny punkt pewnie wygrała rywalka.
     Skomentuj 0
     A tak prezentują się statystyki premierowej odsłony!
     Skomentuj 0
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 6:4, 1:0* - Dwa znakomite serwisy i gem dla Polki!
     Skomentuj 0
     Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *6:4, 0:0 - Było już 40-15 dla Polki, ale po świetnym wypadzie do siatki Słowaczka doprowadziła do równowagi.
     Skomentuj 0
     Skończyła się regularność i Dominika Cibulkova szybko wpadła w tarapaty. Agnieszka Radwańska pewnie to wykorzystała i wygrała cztery gemy z rzędu. Jeszcze jeden set i Polka po raz 22. zagra w finale zawodów głównego cyklu!
     Skomentuj 1
     • Muzza Zgłoś komentarz
      Trzeba powiedzieć, że to Aga wyszarpała to zwycięstwo, zaczęła grać agresywniej, nie myliła się już tak i nie dawała aż tak odepchnąć.
      Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *6:4 - Gem i set Agnieszka Radwańska! Polka zmusiła rywalkę do błędu i jest bliżej finału turnieju w Tokio!
      Skomentuj 1
      • janner24 Zgłoś komentarz
       Świetnie! Bardzo dobra końcówka Agnieszki,oby jak najdłużej nie dawała dojść do głosu Domi.
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 5:4* - Wyrzucony forhend ze strony Cibulkovej i Radwańska ma dwa setbole!
       Skomentuj 2
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 5:4* - Co za wolej Radwańskiej! Polka dwie piłki od seta!
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 5:4* - Tenisistka z Bratysławy zdobyła pierwszy punkt, ale po chwili zepsuła forhend. Po 15.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 5:4* - AKCJA DNIA! Słowaczka zagrała kilka wolejów przy siatce, lecz za każdym razem Radwańska odpowiedziała kąśliwymi lobami, po czym zwieńczyła punkt winnerem z bekhendu po linii. Cibulkova nie może uwierzyć, że przegrała taką wymianę!
       Skomentuj 1
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *4:4 - Ciężko zapracowała teraz na punkt Radwańska. Zmieściła w korcie bekhend i ma szansę na gema.
       Skomentuj 4
       Zobacz więcej komentarzy (1)
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *4:4 - Słowaczka zepsuła bekhend po linii i jest po 30.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *4:4 - I znów są problemy przy serwisie krakowianki. Najpierw Cibulkova skończyła wymianę, a potem zmusiła Polkę do błędu returnem.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *4:4 - I jest przełamanie! Agnieszka Radwańska posłała jeszcze jeden cudowny return!
       Skomentuj 1
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 3:4* - Cała Radwańska! Dobry return i wygrywający wolej! Będzie druga okazja na przełamanie!
       Skomentuj 1
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 3:4* - Ale Cibulkova nie pomyliła się przy siatce!
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 3:4* - Kapitalny return Polki i jest break point!
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 3:4* - Piąty podwójny błąd Cibulkovej, a po chwili Radwańska znów odegrała skrót i jest po 30. Znakomita akcja!
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 3:4* - Słowaczka łatwo zdobyła dwa punkty. Radwańska wyrzuciła return.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 3:4* - Udany wypad do siatki krakowianki, która przerwała serię przegranych gemów.
       Skomentuj 1
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *2:4 - Radwańska wyszła na 40-0, ale kolejny punkt zdobyła rywalka, popisując się świetnym minięciem.
       Skomentuj 1
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *2:4 - Podpaliła się trochę Cibulkova. Miała na rakiecie piłkę na po 15, lecz wyrzuciła w aut drajw-woleja.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *2:4 - Cibulkova idealnie trafiła forhendem w linię i zdobyła punkt. Na nic zdał się challenge krakowianki. Po chwili tenisistka z Bratysławy utrzymała serwis i wygrała czwartego gema z rzędu.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 2:3* - Słowaczka miała szansę na gema, lecz Polka odpowiedziała dobrym returnem i jest równowaga.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 2:3* - Jest szansa! Podwójny błąd Słowaczki, którą w kolejnej akcji zawiódł forhend. Po 30.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 2:3* - Okres kapitalnej gry ze strony Słowaczki. Najpierw szóste kończące uderzenie ze strony forhendu, potem winner z bekhendu.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 2:3* - Ależ wygrywającym forhendem popisała się teraz Dominika Cibulkova! Słowaczka przełamała serwis Polki do zera!
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *2:2 - Niedobrze! Radwańska zepsuła prosty forhend i jest 0-40!
       Skomentuj 1
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *2:2 - Cibulkova popełniła trzeci podwójny błąd, ale po chwili Radwańska wyrzuciła forhend. Gem do 30 dla tenisistki z Bratysławy i remis w drugiej partii.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 2:1* - Jeszcze jedna znakomita wymiana, w której forhend Słowaczki zrobił różnicę. Dwie szanse dla Cibulkovej na po 2.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 2:1* - Dwie znakomite akcje ze strony Słowaczki. Cibulkova zmieściła winnera z forhendu w korcie i wyszła na 30-0.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 2:1* - I jest przełamanie! Agresywna gra Słowaczki do bekhendu krakowianki i Radwańska została zmuszona do błędu. Gem do 30 dla Dominiki Cibulkovej!
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *2:0 - Nieudane minięcie ze strony krakowianki i Cibulkova ma okazję odrobić stratę.
       Skomentuj 2
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova *2:0 - Cibulkova obroniła pierwszego break pointa serwisem, ale przy drugim popełniła podwójny błąd! Agnieszka Radwańska przełamała jej podanie do 30.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 1:0* - Podwójny błąd Słowaczki. Błąd w kolejnej wymianie i Polka ma dwa break pointy!
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 1:0* - Tenisistka z Bratysławy zaczęła kończącym drajw-wolejem, lecz po chwili zepsuła dropszota.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 1:0* - Gem wygrany do 15 przez krakowiankę. W ostatniej akcji Radwańska odegrała skrót i Słowaczka nie przebiła już piłki na drugą stronę.
       Skomentuj 0
       Zaczynamy! Podaje krakowianka.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska i Dominika Cibulkova są już na korcie! Właśnie rozpoczęły rozgrzewkę.
       Skomentuj 0
       Pierwszą finalistkę już znamy! Została nią Belinda Bencić, która pokonała najwyżej rozstawioną Karolinę Woźniacką 6:2, 6:4. Już wkrótce Szwajcarka pozna swoją rywalkę.
       Skomentuj 1
       Od godz. 6:50 zapraszamy na relację na żywo z meczu półfinałowego turnieju WTA Premier w Tokio rozgrywanego pomiędzy Agnieszką Radwańską a Dominiką Cibulkovą.
       Skomentuj 0