Katarzyna Piter - Klara Zakopalova na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Katarzyna Piter - Klára Zakopalová 4:6, 0:6 - Gem, set i mecz Klara Zakopalova! Czeszka kończy spotkanie z Katarzyną Piter fantastycznym wolejem.
Skomentuj 0
Dziękujemy za obecność podczas meczu Katarzyny Piter z Klarą Zakopalovą i zapraszamy na nasze kolejne relacje z pojedynków Polaków na kortach całego świata. Tymczasem życzymy Miłego Wieczoru!
Skomentuj 0
Katarzyna Piter nie wywalczyła awansu do pierwszego w karierze półfinału turnieju z cyklu WTA Tour, ale na pocieszenie pozostaje fakt, iż dzięki punktom, które uzyskała za ćwierćfinał w Rio de Janeiro, w najbliższy poniedziałek po raz pierwszy w karierze znajdzie się Top 100 rankingu WTA.
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Katarzyna Piter - Klára Zakopalová 4:6, 0:5* - Dwa meczbole dla Czeszki.
Skomentuj 0
Katarzyna Piter - Klára Zakopalová 4:6, 0:5* - Piter wywiesiła białą flagę. Polka oddała podanie podwójnym błędem i po przerwie Czeszka będzie serwować, by wygrać mecz.
Skomentuj 0
 • Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *4:6, 0:4 - Piąty gem z rzędu wygrany przez Zakopalovą. Piter wydaje się już być na straconej pozycji, nie pomogła jej nawet wizyta trenera, o którą poprosiła.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová 4:6, 0:3* - Zbyt mocno i dokładnie dla Piter gra Czeszka, a nasza tenisistka dokłada do tego proste pomyłki własne. Kolejne przełamanie dla Zakopalovej po kończącym bekhendzie wzdłuż linii.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *4:6, 0:2 - Brawa dla Polki, która w świetnym stylu oddaliła trzy break pointy.
  Skomentuj 1
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *4:6, 0:2  - Zwycięstwo coraz bardziej oddala się od Piter. 0-40 przy serwisie Polki.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *4:6, 0:2  - Zakopalova po przełamaniu dokłada wygranego gema przy własnym podaniu.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová 4:6, 0:1* - Przełamanie dla Zakopalovej. Coraz bardziej widoczna jest przewaga Czeszki.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *4:6, 0:0 - Źle zaczyna się drugi set dla Polki, od trzech break pointów dla Zakopalovej.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *4:6, 0:0 - Katarzyna Piter udała się do szatni po przegranym pierwszym secie, natomiast Klara Zakopalova poprosiła o wizytę swojego trenera.
  Skomentuj 0
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *4:6, 0:0 - Katarzyna Piter popełnia forhendowy błąd i pierwszy set pada łupem Klary Zakopalovej.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová 4:5* - Kolejne trzy szanse na zakończenie seta dla Czeszki.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová 4:5* - Polka zostaje jeszcze w grze w pierwszym secie. Zdobyła pięć punktów z rzędu, obroniła trzy setbole i utrzymała podanie.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *3:5 - Dwa zepsute returny Zakopalovej, następnie bekhendowy błąd w wymianie i setbole dla Czeszki odeszły w zapomnienie.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *3:5 - Błędy ze strony Piter i trzy setbole dla Czeszki.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *3:5 - Czwarty gem z rzędu dla Zakopalovej, tym razem wygrany do 15.
  Skomentuj 1
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová 3:4* - Przełamanie "na sucho" dla Zakopalovej, która w ostatnich minutach wyraźnie przejęła inicjatywę na placu gry.
  Skomentuj 3
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *3:3 - 0-40 przy serwisie Piter.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *3:3 - Po serii przełamań, zawodniczka serwująca, w tym wypadku Zakopalova, utrzymała własne podanie i doprowadziła do remisu.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová 3:2* - Zakoplova obroniła się efektowną akcją, zwieńczoną wygrywającym forhendem, a po chwili wygrywa punkt na przewagę w gemie.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová 3:2* - Szykuje się kolejne przełamanie. Czeszka trafiła w siatkę, co daje break pointa poznaniance.
  Skomentuj 0
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová 3:2* - Break za break na korcie numer 1 w Rio de Janeiro. Po długiej walce na przewagi, Zakopalova przełamała serwis Piter.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *3:1 - Zakopalova zmarnowała drugiego break pointa, ale stanie przed kolejną szansą.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *3:1 - Kapitalny forhendowy kros Czeszki daje jej piłkę na przełamanie.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *3:1 - Ciągle wiele błędów ze strony Zakopalovej, która miała break pointa, lecz zmarnowała go, nie trafiając nawet w korytarz deblowy deblowy.
  Skomentuj 0
  Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *3:1 - Obie tenisistki świetne kończące uderzenia przeplatają niewymuszonymi błędami i jak na razie w takiej grze lepiej spisuje się Piter, która z odrobiną szczęścia znów uzyskała breaka.
  Skomentuj 1
  • Pottermaniack Zgłoś komentarz
   Ważne punkty wędrują na konto Polki, na razie fajnie to wygląda.
   Katarzyna Piter - Klára Zakopalová 2:1* - Piter posłała bekhend daleko poza kort. Zakopalova natychmiast odrabia stratę breaka.
   Skomentuj 1
   Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *2:0 - Trzy piłki na przełamanie powrotne dla Czeszki.
   Skomentuj 0
   Katarzyna Piter - Klára Zakopalová *2:0 - Przełamanie na korzyść naszej tenisistki! Prosty błąd Czeszki dał Piter break pointa, przy którym Polka wymusiła błąd rywalki.
   Skomentuj 0
   Katarzyna Piter - Klára Zakopalová 1:0* - Czeszka rozpoczęła gema od dwóch winnerów, lecz Piter nawiązała walkę i mamy równowagę.
   Skomentuj 0
   Katarzyna Piter - Klára Zakopalová 1:0* - Gem otwarcia wygrany po walce na przewagi przez Polkę.
   Skomentuj 0
   Zaczynamy od serwisu Piter!
   Skomentuj 1
   Tenisistki kończą już rozgrzewkę na korcie numer 1 w Rio de Janeiro.
   Skomentuj 0
   Już za kilka chwil Katarzyna Piter rozpocznie walkę o swój pierwszy w karierze półfinał turnieju rangi WTA Tour. Rywalką Polki będzie najwyżej rozstawiona w Rio Open, Klara Zakopalova.
   Skomentuj 1
   • Pottermaniack Zgłoś komentarz
    Jest jakiś stream? Tylko bez Diabolo, Draculi i innego Red Bulla proszę. ;)
    Od godz. 17:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu ćwierćfinałowego turnieju WTA International rozgrywanego w Rio de Janeiro pomiędzy Katarzyną Piter a Klarą Zakopalovą.
    Skomentuj 0