Bieg 15
41
3 : 3
37

Słaby start Emila Sajfutdinowa, który został na czwartym miejscu. Pod Miedzińskiego w pierwszym łuku próbował wjechać Martin Vaculik, ale Słowak był wolniejszy od "Miedziaka". Na dodatek Vaculik został wyprzedzony przez Sajfutdinowa. Miedziński miał również chrapkę wyprzedzić Grega Hancocka.

Drugie zwycięstwo Unibaksu Toruń. Zapraszamy do dyskusji.

1

Kapitalny wyścig! Tomasz Gollob odnalazł szybkość i świetnym atakiem wyprzedził dotąd nieuchwytnego Martina Vaculika. Greg Hancock poradził sobie natomiast z Chrisem Holderem. Zwycięstwo Golloba oznacza triumf torunian w tym meczu.

Bieg 13
35
5 : 1
31

Równa jazda całej czwórki. Wjeżdżając w drugi łuk wszyscy byli blisko siebie. Ostatecznie zdecydowanie szybsi gospodarze. Przerwa.

Rekordy oglądalności polskich lig żużlowych!

Bieg 12
30
2 : 4
30

Para gości prowadziła podwójnie, ale błąd w drugim łuku popełnił Kacper Gomólski, który został wyprzedzony przez parę gospodarzy. Gomólski stoczył świetny pojedynek z Fajferem. Młodzieżowcy zamieniali się pozycjami, ale ostatecznie lepszy Gomólski.

2

Kacper Gomólski próbował w pierwszym łuku założyć się na Oskara Fajfera, ale ten się obronił. Gomólski był jednak szybki i nękał atakami Fajfera. Junior Jaskółek poradził sobie z Fajferem podczas trzeciego okrążenia. Z dużą przewagą wygrał natomiast Tomasz Gollob. Dodatkowa przerwa dla startujących bieg po biegu Kacpra Gomólskiego i Oskara Fajfera.

Bieg 9
24
1 : 5
24

Lepszy start w wykonaniu gości. Chris Holder napędzał się po szerokiej w pierwszym łuku, ale został zablokowany przez parę przyjezdnych. Tarnowianie pojechali bardzo mądrze i pewnie wygrali podwójnie. Tym razem bezbarwny Wiktor Kułakow.

Bieg 8
23
3 : 3
19

Martin Vaculik ponownie po szerokiej poradził sobie z parą gospodarzy. Słowak jest póki co nieuchwytny dla nikogo. Ponownie daleko z tyłu Buczkowski.

Tomasz Gollob w tym wyścigu wystartuje na motocyklu Oskara Fajfera.

Bieg 7
20
5 : 1
16

Janusz Kołodziej przespał start i w pierwszym łuku zdecydowanie z przodu była para Unibaksu Toruń. Torunianie pokonali parę gości, ale do samej mety Chris Holder musiał uważać na napędzającego się Kacpra Gomólskiego. Przerwa.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 6
15
2 : 4
15

Tarnowianie po starcie wyjechali na podwójne prowadzenie, ale w drugim łuku przy krawężniku Oskar Fajfer wyprzedził Artioma Łagutę. Przez moment blisko Łaguty był również Gollob, ale Rosjanin poradził sobie z reprezentantem Unibaksu Toruń.

Tomasz Gollob tuż przed startem zmienił maszynę.

Bieg 5
13
3 : 3
11

Martin Vaculik mocno wyniósł się na szeroką w pierwszym łuku i po szerokiej poradził sobie z toruńską parą. Stracił na tym Krzysztof Buczkowski, który również przedzierał się szerzej, ale został wyrzucony zbyt szeroko pod dmuchaną bandę.

Bieg 3
10
2 : 4
8

Równy start całej czwórki, ale po szerokiej w pierwszym wirażu najszybciej pomknął Greg Hancock. Za jego plecami usytuowali się gospodarze, ale Adrian Miedziński musiał bacznie uważać na Artioma Łagutę. Rosjanin był szybszy od "Miedziaka" i wyprzedził go podczas ostatniego okrążenia.

Bieg 2
8
5 : 1
4

Kacper Gomólski za szeroko wyjechał z pierwszego wirażu, co wykorzystał Oskar Fajfer. Od początku wyścigu prowadził Paweł Przedpełski. Juniorzy Unibaksu jechali parowo i skutecznie blokowali Kacpra Gomólskiego.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Martin Vaculik wygrał start i obronił się przed atakiem Wiktora Kułakowa na wyjeździe z pierwszego łuku. Przez moment na trzecim miejscu w pierwszym wirażu znalazł się Krzysztof Buczkowski, ale szybko został wyprzedzony.

16:30 - Uczestnicy pierwszego wyścigu już na torze.

16:28 - Zawodnicy przygotowani do pierwszego biegu. Niebawem początek.

16:24 - Prezentacja dobiegła końca. Zawodnicy wracają do parku maszyn.

16:22 - Trwa prezentacja.

16:16 - Rozpoczyna się prezentacja.

16:12 - Wylosowano I zestaw startowy.

16:09 - Próba toru dobiegła końca.

16:03 - Unibax do próby toru desygnował Chrisa Holdera oraz Pawła Przedpełskiego. Na trybunach około 2500 fanów.

16:00 - Rozpoczęła się próba toru. Gości reprezentują Artiom Łaguta i Greg Hancock.

15:30 - W Toruniu padał deszcz, w godzinach porannych dosyć mocno. Obecnie od jakiegoś czasu wyszło słońce i jest wietrznie.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
-> Typy Bartłomieja Czekańskiego
-> Typy Krzysztofa Cegielskiego
-> Typy Jacka Gajewskiego
-> Typy Mariana Maślanki
-> Typy SportoweFakty.pl

Polecamy także:
-> Goście w gazie, w dole gospodarze (zapowiedź)
-> "Grin" i Kołodziej pewniakami na MotoArenie
-> Rozgoryczony Darcy Ward
-> Łaguta wciąż walczy ze sprzętem

Bieg 4

Janusz Kołodziej wygrał start z pierwszego pola i od razu objął prowadzenie. Kapitan tarnowskich Jaskółek zwyciężył z łatwością. Przerwa na równanie toru.

Tuż przed startem zgasł motocykl Ernesta Kozy. Junior tarnowian nie zdążył ustawić się przed taśmą w regulaminowym czasie. Zawodnik wykluczony za przekroczenie limitu 2 minut.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 10

Ciekawa walka podczas pierwszego okrążenia Janusza Kołodzieja z Emilem Sajfutdinowem. Kołodziej uciekł Rosjaninowi i próbował wyprzedzić Miedzińskiego. Podczas trzeciego okrążenia upadł ostatni Ernest Koza. Kołodziej do samej mety atakował Miedzińskiego i jednocześnie bronił się przed Sajfutdinowem. Przerwa. Ernest Koza leży na murawie.

Rozgoryczony Darcy Ward. "Podobno to miał być mój rok"