Jak Stelmet radził sobie z Uniksem?

Karol Wasiek
Koszarek był najlepszym strzelcem Stelmetu w trzecim spotkaniu z Uniksem Kazań

8 stycznia 2014 roku
Kolejne spotkanie w rywalizacji zielonogórsko-kazańskiej miało miejsce 8 stycznia w 2014 roku. Po raz kolejny był to mecz w ramach Pucharu Europy (1/16 finału).

Podopieczni Uvalina mocno postawili się rosyjskiej ekipie. Co prawda po trzech kwartach przegrywali różnicą ośmiu punktów, ale w decydującej odsłonie udowodnili, że są charakterną drużyną.

Łukasz Koszarek i Vladimir Dragicević wzięli na siebie ciężar odpowiedzialności za zdobywanie punktów i... zdołali doprowadzić do wyrównania i wielkich emocji w ostatnich minutach. W końcówce lepszy okazał się Uniks, który wygrał 77:72.

Stelmet Zielona Góra - Unics Kazań 72:77 (23:23, 19:17, 12:22, 18:15)

Stelmet: Koszarek 14, Dragicević 14, Eyenga 13, Cel 13, Zamojski 9, Brackins 4, Hrycaniuk 3, Sroka 1, Walker 1, Chanas 0.

Uniks: Goudelock 17, Eidson 13, Vougioukas 12, Wieremienko 10, Kaimakoglou 8, McKee 6, Zisis 5, Kurbanow 4, Harangody 2.

Czy Stelmet BC Zielona Góra okaże się lepszy w rywalizacji z Uniksem Kazań?