Lech Poznań - Legia Warszawa: oceny SportoweFakty.pl

Dwa gole z początku drugiej połowy zdecydowały, że hit T-Mobile Ekstraklasy zakończył się remisem. Jak piłkarze Lecha Poznań i Legii Warszawa wypadli pod względem indywidualnym?

Szymon Mierzyński
Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

Bramkarze:

Maciej Gostomski (Lech Poznań) - 6,5 - Wydaje się, że przy golu na 0:1 mógł spróbować przeciąć lot piłki, bo Tomasz Jodłowiec uderzał z bliska. Później jednak naprawił fatalny błąd Marcina Kamińskiego, broniąc w sytuacji sam na sam z Henrikiem Ojamą.

Wojciech Skaba (Legia Warszawa) - 7,0 - Przy bramce wyrównującej nie miał żadnych szans, bo Gergo Lovrencsics uderzył fantastycznie. W pierwszej połowie obronił natomiast kąśliwy strzał Szymona Pawłowskiego, który chciał wykorzystać zbyt krótkie wybicie piłki przez obrońców.