)

Polska - Czechy: słaby mecz Biało-Czerwonych. Lewandowski i Grosicki ambitni, Krychowiak w trybie slow motion (oceny)

Trwa fatalna seria meczów bez zwycięstwa Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera kadry. Biało-Czerwoni tym razem zaliczyli bardzo słaby mecz z Czechami (0:1). Poza nielicznymi wyjątkami Polacy byli bezbarwni, bezwolni i razili bezradnością.
Paweł Kapusta

Łukasz Skorupski - 5. Skorupski w Bolonii gra wszystko "od dechy do dechy", ale o występy w reprezentacji Polski jest już o wiele trudniej. Nic dziwnego, skoro o miejsce w składzie rywalizuje z Łukaszem Fabiańskim i Wojciechem Szczęsnym. Selekcjoner Brzęczek postanowił, że w listopadowym meczu towarzyskim popularny "Skorup" w końcu dostanie szansę. W mecz z Czechami wszedł dobrze, już w pierwszej minucie broniąc groźny strzał rywala i powtarzając to pięć minut później. W drugiej połowie rozpaczliwą interwencją uratował nas przed stratą drugiego gola. Występ bez zarzutu, przy straconym golu bez szans.

Skala ocen: 1-10 (wyjściowa: 6).

Oglądaj online mecz Polska  -Łotwa na żywo w WP Pilot!

Jak oceniasz występ polskiej kadry w meczu z Czechami?