Eliminacje Euro 2020. Macedonia Północna - Polska. "Szczęśliwy triumf", "Przerwana passa" - macedońskie media po meczu

Szło jak po grudzie, ale Polacy wygrali 1:0 na wyjeździe z Macedonią Północną w eliminacjach Euro 2020. Macedońskie media podkreśliły, że bramka Krzysztofa Piątka była szczęśliwa, a lepszym zespołem w tym meczu byli gospodarze.

Szymon Łożyński

ekipa.mk: Okrutne, ale wystarczające. Po niechlujnym strzale Macedonia pokonana

"Na początku drugiej połowy, po słabej reakcji naszej obrony i bramkarza, Polska strzeliła szczęśliwą bramkę na 1:0. Był to ich jedyny celny strzał przez całe spotkanie. Wystarczył jednak na zwycięstwo" - czytamy w serwisie ekipa.mk.