Niemieckie media komentują mecz Bayernu. "Impreza bramkowa" i upadek w cztery minuty

Bayern Monachium pokonał w wyjazdowym meczu Ligi Mistrzów Benfikę Lizbona 4:0. Nic więc dziwnego, że media w Niemczech piały z zachwytu. Przyznali, że mistrzowie Niemiec nawet bez trenera są nieskazitelni.

Krzysztof Kaczmarczyk

Kicker: nieskazitelny wynik

"To, co zaczęli w Leverkusen kontynuowali w Lizbonie" - pisze "Kicker" przypominając, że w weekend monachijczycy rozbili Bayer 04 Leverkusen aż 5:1.

Dodaje, że Bayern od początku był groźniejszy. Dodają, że Robert Lewandowski strzelił gola, którego nie uznano po weryfikacji VAR.

Gdy w końcu jednak Bayern dopiął swego i zdobył pierwszą bramkę... "W ciągu czterech minut Bayern zdołał doprowadzić z wyrównanego meczu do upadku Portugalczyków" - dodają.