Sprawdź, co przegapiłeś. Najważniejsze wydarzenia soboty

Sobota obfitowała w piłkarskie emocje. W Lotto Ekstraklasie 4 gole strzelił Adam Gyurcso. W Europie nie zabrakło piłkarskich hitów takich jak mecz Borussii z Bayernem czy wielkie derby Madrytu. Oto zestawienie najważniejszych informacji.

Artur Długosz

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA SOBOTY

Porażka Bayernu, Lewandowski bezsilny

Borussia Dortmund pokonała 1:0 Bayern Monachium w najważniejszym meczu Bundesligi. Mistrzowie Niemiec bez pomysłu, zaraz zacznie się szukanie winnych --> WIĘCEJ

Pogoń - Wisła: rozrywka u Portowców! Adam Gyurcso strzelił cztery bramki

Piłkarze Pogoni Szczecin nie stracili impetu w przerwie reprezentacyjnej. W 16. kolejce Lotto Ekstraklasy zdemolowali 6:2 Wisłę Kraków, a cztery gole zdobył Adam Gyurcso --> WIĘCEJ

Łukasz Piszczek: W środku młodość

- Udało nam się wyjść obronną ręką w starciu z mistrzami Niemiec i znowu włączyliśmy się do walki o mistrzostwo, więc nie ma co marudzić - powiedział WP SportoweFakty po meczu z Bayernem (1:0) Łukasz Piszczek --> WIĘCEJ

Lechia - Wisła. Zmiana lidera Lotto Ekstraklasy

Lechia Gdańsk po tym, jak za bardzo odkryła się w pierwszej połowie, potrafiła wyciągnąć wnioski. Po zmianie stron dwa gole Wiśle Płock strzelił Grzegorz Kuświk. Dzięki zwycięstwu 2:1, gdańszczanie są liderami Lotto Ekstraklasy --> WIĘCEJ

Atletico - Real: Królewscy panują w Madrycie! Ronaldo wciąż jest wielki!

Real Madryt zwycięski w derbach! Gracze Zinedine'a Zidane'a pokonali na wyjeździe Atletico 3:0. Wszystkie bramki dla gości zdobył Cristiano Ronaldo --> WIĘCEJ

Robert Lewandowski grał z urazem

Bayern przegrał w sobotę z Borussią Dortmund 0:1. Spotkania do udanych nie zaliczy Robert Lewandowski. Reprezentant Polski w trakcie meczu nabawił się urazu --> WIĘCEJ

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Lechia Gdańsk wywalczy w tym sezonie mistrzostwo Polski?