Miedź Legnica - Górnik Zabrze 0:0

Raków Częstochowa - KGHM Zagłębie Lubin 0:0.

Skomentuj 0
Skomentuj 0

Wszystko już jasne. 3. miejsce zajął Lech Poznań, a trzecim spadkowiczem została Wisła Płock.

Skomentuj 0

Zakończył się ostatni mecz 34. kolejki.

Skomentuj 0

Pogoń prowadzi z Radomiakiem 4:0 po golu Gorgona.

Skomentuj 0

W Katowicach GKS pokonał Ruch 2:1 i skomplikował sytuację Niebieskich.

Skomentuj 1
  • Velde nie wykorzystał rzutu karnego!

Skomentuj 0

Rzut karny dla Lecha Poznań w meczu z Jagiellonią!

Skomentuj 0

Ok. 7 minut do końca regulaminowego czasu na wszystkich stadionach. Tymczasem nad Łazienkowską także widać dymy.

Skomentuj 0

W Gliwicach grać się nie dało. Sędzia przerwał spotkanie. Walkower dla Piasta!

Skomentuj 0

Przenosimy się do Fortuna I ligi. Ruch Chorzów wyrównał na 1:1 i na dziesięć minut przed końcem ma wszystko w swoich nogach. GKS atakuje.

Skomentuj 1

W Gliwicach piłkarze wrócili do gry. Jednak, jeśli sytuacja z racami powtórzy się, to Piast wygra walkowerem.

Skomentuj 0

W Częstochowie już 1:1. Wyrównał Gustav Berggren.

Skomentuj 0

Wiele wskazuje na to, że w Gliwicach mecz zostanie przerwany i orzeczony będzie walkower dla Piasta.

Skomentuj 0

Zagłębie prowadzi z Rakowem 1:0 po trafieniu Pieńki!

Skomentuj 0

Klarowne wydaje się wszystko w grze o 3. miejsce. Lech prowadzi dwoma golami z Jagiellonią i jest krok od brązu.

Skomentuj 0

W Gliwicach mecz od kilku minut jest przerywany. Fani gości zadymili obiekt.

Skomentuj 0

Wydaje się, że sprawa trzeciej zdegradowanej drużyny już jest jasna. Z ligą pożegna się Wisła Płock, która dołączy do Miedzi Legnica i Lechii Gdańsk.

Skomentuj 0

Cracovia - Wisła 3:0. Patryk Makuch pogrąża Nafciarzy w 65. minucie.

Skomentuj 0

Virgil Ghita w 62. minucie trafił dla Cracovii na 2:0 i Wisła jest krok od spadku!

Skomentuj 0

Korona prowadzi w Łodzi już 3:0. W 60. minucie gola zdobył Jakub Łukowski.

Skomentuj 0

Przy obecnych wynikach, plasująca się na spadkowych miejscach Wisła Płock, ma wszystko w swoich rękach. Musi jednak zdobywać gole.

Skomentuj 0

Lech prowadzi z Jagiellonią już 2:0. Gola zdobył, żegnający się z Bułgarską, Lubomir Satka.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Na czterdzieści minut przed końcem sezonu z ligą żegna się Wisła Płock. 3. miejsce zajmuje Lech Poznań.

Pogoń zdobyła trzecią bramkę w meczu z Radomiakiem. Do siatki trafił Zahović.

Skomentuj 0

Legia prowadzi ze Śląskiem już 3:1. W 49. minucie drugą bramkę w meczu zdobył Augustyniak.

Skomentuj 0

Pogoń prowadzi z Radomiakiem już 2:0. Gola zdobył Mateusz Łęgowski.

Skomentuj 0

Piłkarze już na murawach, za moment początek ostatnich trzech kwadransów sezonu PKO Ekstraklasy.

Skomentuj 0

W tabeli PKO Ekstraklasy na 45 minut przed końcem sezonu bez zmian. 3. miejsce utrzymuje Lech Poznań, a na miejscu spadkowym Wisła Płock.

Skomentuj 0

Zaglądamy na boisko Fortuna I ligi. W Katowicach GKS prowadzi do przerwy z Ruchem 1:0. Porażka może na chwilę przed finiszem zabrać Niebieskim bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy i konieczność gry w barażach.

Skomentuj 1

Tymczasem w Warszawie Legia prowadzi ze Śląskiem 2:1 po golu zdobytym przez Macieja Rosołka.

Skomentuj 0

W Łodzi Widzew - Korona 0:2. Prowadzenie podwyższył Piotr Malarczyk.

Skomentuj 0

Legia Warszawa wyrównała wynik w meczu ze Śląskiem. Bramkę zdobył Rafał Augustyniak.

Skomentuj 0

Wisła Płock krok od spadku. Gola dla Cracovii w 37. minucie zdobył  Karol Knap.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Kamil Grosicki wykorzystał rzut karny dla Pogoni, która wciąż jest o punkt za Lechem.

Skomentuj 0

Rzut karny w Szczecinie! Portowcy będą mieli szansę na premierowe trafienie w meczu.

Skomentuj 0

Bramka także w spotkaniu Piasta z Lechią. Gola dla gdańszczan zdobył Marco Terrazzino.

Skomentuj 0

Gol dla Lecha Poznań w meczu z Jagiellonią. W 29. minucie do siatki gości trafił Artur Sobiech. Kolejorz bliżej brązu!

Skomentuj 0

Nic się nie zmienia w walce o 3. miejsce. W meczach Lecha Poznań i Pogoni Szczecin goli nie ma i wciąż ustępujący mistrz Polski z brązowym medalem.

Skomentuj 0

Wisła Płock utrzyma się w PKO Ekstraklasie?

Skomentuj 0

Bramka w Mielcu! Stal prowadzi z Wartą 1:0 po golu Fryderyka Gerbowskiego i gospodarze mogą odetchnąć pełną piersią.

Skomentuj 0

Coś się kończy, coś się zaczyna. Marek Papszun żegna się z Rakowem.

Skomentuj 0

Jak na razie padły dwa gole w 34. kolejce. One dają spokój Koronie i Śląskowi i pogrążają Wisłę Płock.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Wszystkie wyniki na NA ŻYWO można śledzić TUTAJ.

Skomentuj 0

W obecnej sytuacji Nafciarzom nawet wygrana w Krakowie niewiele daje.

Skomentuj 0

Bramka w Warszawie. Erik Exposito pokonał bramkarza Legii Warszawa! Sytuacja Wisły Płock robi się coraz trudniejsza.

Skomentuj 0

Mamy pierwszego gola w 34. kolejce. Korona objęła prowadzenie w Łodzi. Gola zdobył Błanik!

Skomentuj 0

Na razie w dole tabeli bez zmian. W Fortuna I lidze jest na teraz Wisła Płock.

Skomentuj 0

W Gliwicach Jakub Szmatuła opuszcza boisko. Golkiper oficjalnie zakończył karierę.

Skomentuj 0

Wszystkie mecze 34. kolejki rozpoczęły się!

Skomentuj 0

Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 17:30. W tym samym czasie w Katowicach GKS zagra z Ruchem Chorzów, któremu do awansu do PKO Ekstraklasy brakuje czterech punktów, które musi zdobyć w dwóch ostatnich kolejkach.

Skomentuj 0

W 34. kolejce będzie kilka pożegnań. Ostatnie spotkanie w bramce Piasta rozegra Jakub Szmatuła.

Skomentuj 0

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Kończy się sezon 2022/23, ale już myślimy o kolejnych rozgrywkach. Podjęto decyzję związaną z grą młodzieżowca.

Skomentuj 0

Przypomnijmy, że w piątkowy wieczór poznaliśmy pierwszego beniaminka. Do PKO Ekstraklasy awansował ŁKS Łódź.

Skomentuj 0

Na początek dobre informacje! Reprezentacja Polski do lat 17 zagra w półfinale mistrzostw Europy!

Skomentuj 0

Przed nami ostatnie rozstrzygnięcia w PKO Ekstraklasie. Poznamy drużynę, która zakończy sezon na 3. miejscu. Wyłoniony zostanie ostatni spadkowicz.