LM: Orlen Wisła Płock - THW Kiel i Vive Targi Kielce - Dunkerque HB na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Łukasz Wojtczak
autor:
Sławomir Bromboszcz
60 min. 33:23 KONIEC! Vive Targi Kielce pokonuje Dunkierkę na inauguracje Ligi Mistrzów. Rywali dobił Uros Zorman!
Skomentuj 0
59 min. 32:23 Gospodarze już na luzie, kibice świętują, będą dwa punkty dla Vive. Gola numer 23 dla gości zdobywa Benjamin Afgour.
Skomentuj 0
57 min. 32:22 To już chyba definitywnie koniec, rozkręcili się gospodarze, wiedzą, że jest bardzo dobrze. O czas poprosił trener mistrzów Polski.
Skomentuj 0
57 min. 31:22 Vive znów przejęło piłkę. Oj będzie chwalił swoich defensorów Bogdan Wenta za drugą połowę. A tymczasem bramka Michała Jureckiego!
Skomentuj 1
55 min. 30:22 Jeszcze tylko 5 minut! Doskonale Uros Zorman,a jeszcze lepiej Venio Losert! Kielczanie złapali wiatr w żagle i chyba już nie oddadzą zwycięstwa.
Skomentuj 1
54 min. 29:22 Wspaniale broni Venio Losert! Kielczanom należą się duże brawa za postawę w defensywie, ale i rywale w końcu się przełamali.
Skomentuj 1
  • 53 min. 29:21 Julen Aguinagalde !!!
    Skomentuj 1
    51 min. 28:21 Jeszcze 10 minut i mistrzowie Polski zainkasują dwa punkty. Znów kapitalnie w defensywie i trafia nie kto inny jak Manuel Strlek. To piaty gol kielczan z rzędu!
    Skomentuj 2
    50. min 27:21 Ależ rozkręcił się Uros Zorman. Słoweniec bierze ciężar gry na swoje barki i zdobywa dwa gole z rzedu. Znakomicie wygląda obrona kielczan, a trener Dunkierki znów musi prosić o czas.
    Skomentuj 0
    49 min. 25:21 W bramce kielczan skutecznie Venio Losert a jego rodak Ivan Cupić rzuca gola numer 25 dla kielczan. Rośnie powoli przewaga gospodarzy.