LM: FC Barcelona - MKB Veszprém na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
FC Barcelona w spotkaniu finałowym Ligi Mistrzów pokonała MKB Veszprém 28:23!
Skomentuj 0
59 min. - 28:23 - Victor Tomas ustala wynik spotkania.
Skomentuj 0
59 min. - 27:23 - Mate Lekai zdobywa bramkę dla węgierskiej drużyny. Nieskuteczna akcja FC Barcelony. Kontratak bramką kończy Momir Ilić.
Skomentuj 0
58 min. - 27:21 - Jesper Noddesbo zdobywa niezwykle ważną bramkę dla FC Barcelony. Węgrzy nie potrafili skonstruować skutecznej akcji. W odpowiedzi ponownie rbamkę z koła zdobywa Jesper Noddesbo.
Skomentuj 0
56 min. - 25:21 - Nikola Karabatić ukarany wykluczeniem. Peter Gulyas zdobywa bramkę. Raul Entrerrios nie trafia w trudnej sytuacji. Renato Sulić zdobywa bramkę z kontrataku.
Skomentuj 0
54 min. - 24:19 - Laszlo Nagy popisał się efektowną indywidualną akcją. Dodatkowo wykluczony Viran Morros. Victor Tomas trafia po wbiegu na koło, duży błąd MKB Veszprém.
Skomentuj 0
  • 53 min. - 24:18 - Nikola Karabatić zdobywa kolejną bramkę. Czas dla MKB Veszprém.
    Skomentuj 0
    52 min. - 23:18 - Gudjon Valur Sigurdsson trafia z koła. Dodatkowo wykluczony Christian Zeitz. MKB Veszprém w bardzo trudnej sytuacji. Iman Jamali rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    50 min. - 22:18 - Momir Ilić zdobywa bramkę dla MKB Veszprém. Eduardo Gurbindo szybko odpowiada. Laszlo Nagy obok bramki.
    Skomentuj 0
    48 min. - 21:17 - Momir Ilić ponownie nieskutecznie. Serb zdobył dziś cztery bramki na jedenaście prób. Timuzsin Schuch ukarany wykluczeniem. Bramkę z rzutu karnego zdobywa Gudjon Valur Sigurdsson.
    Skomentuj 0
    46 min. - 20:17 - Kiril Lazarov rzuca nieskutecznie. Renato Sulić fauluje w ataku, zaskoczeni taką decyzją Węgrzy. Dużo zamieszania na parkiecie. Gudjon Valur Sigurdsson zdobywa bramkę dla FC Barcelony.
    Skomentuj 0
    45 min. - 19:17 - Mirko Alilović skutecznie w bramce. Kontratak Węgrów zatrzymany przez Victora Tomasa, Hiszpan ukarany wykluczeniem. MKB Veszprém w ataku pozycyjnym. Laszlo Nagy faulował w ofensywie.
    Skomentuj 0
    43 min. - 19:17 - Błąd FC Barcelony w ataku. MKB Veszprém powoli rozgrywa akcję. Laszlo Nagy ponownie dziurawi bramkę FC Barcelony.
    Skomentuj 0
    42 min. - 19:16 - Nikola Karabatić ponownie nieskutecznie, ostro potraktowany Francuz przez obronę Węgrów. Momir Ilić także rzucała na kontakcie, również nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    41 min. - 19:16 - Nikola Karabatić nieskutecznie. Obronę Hiszpanów zaskoczył Gergo Ivancsik, który popisał się wkrętką.
    Skomentuj 0
    40 min. - 19:15 - Momir Ilić w końcu popisał się skutecznym rzutem. Raul Entrerrios zaprezentował efektowny rzut. W bramce Węgrów ponownie Mirko Alilović. Rzut karny dla MKB Veszprém. Momir Ilić popisał się technicznym rzutem.
    Skomentuj 0
    38 min. - 18:13 - Andreas Nilsson zdobywa bramkę dla MKB Veszprém. W bardzo trudnej sytuacji trafia Eduardo Gurbindo!
    Skomentuj 0
    36 min. - 17:12 - Laszlo Nagy ponownie znalazł drogę do bramki FC Barcelony. Znakomicie dysponowany jest także Nikola Karabatić!
    Skomentuj 0
    34 min. - 16:11 - Victor Tomas zdobywa ważną bramkę dla FC Barcelony. Sędziowie odgwizdali faul w ataku Węgrów, za dyskusję z arbitrami ukarany Renato Sulić. Raul Entrerrios zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    32 min. - 14:11 - Drugą część gry rozpoczęli zawodnicy FC Barcelony. Roland Mikler udanie w bramce, zatrzymał rzut Nikoli Karabaticia! Siarhei Rutenka siedzący na ławce rezerwowych ukarany dwoma minutami kary.  Laszlo Nagy otwiera wynik drugiej polowy.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie FC Barcelona prowadzi z MKB Veszprém 14:10.
    Skomentuj 0
    29 min. - 14:10 - Nikola Karabatić łatwo oszukał obronę rywali. Momir Ilić ponownie nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    29 min. - 13:10 - Tym razem nieskuteczna akcja FC Barcelony. Pomylił się także Momir Ilić. Czas dla mistrza Hiszpanii.
    Skomentuj 0
    29 min. - 13:10 - Nikola Karabatić zdobywa kolejną bramkę dla FC Barcelony. Rośnie przewaga Dumy Katalonii. Andreas Nilsson zdobywa bramkę z koła.
    Skomentuj 0
    28 min. - 12:9 - Momir Ilić rzuca nieskutecznie. Nikola Karabatić zdobywa bramkę. Danijel Sarić znakomicie radzi sobie teraz w bramce.
    Skomentuj 0
    26 min. - 11:9 - Jesper Noddesbo popisał się efektowną wkrętką. Laszlo Nagy ponownie przedarł się przez obronę Hiszpanów. Szybko odpowiada Daniel Sarmiento.
    Skomentuj 0
    24 min. - 9:8 - FC Barcelona traci piłkę w ataku. Gasper Marguc szczęśliwie zdobywa bramkę po kontrataku.
    Skomentuj 0
    22 min. - 9:7 - Mirsad Terzić rzuca obok bramki. Nie myli się natomiast Gudjon Valur Sigurdsson, który trafia ze skrzydła. Laszlo Nagy trafia w bardzo trudnej sytuacji.
    Skomentuj 0
    20 min. - 8:6 - FC Barcelona w ataku. Broni Mirko Alilović, jednak nieskuteczny kontratak Węgrów. W odpowiedzi trafia Gudjon Valur Sigurdsson!
    Skomentuj 0
    19 min. - 7:6 - Momir Ilić zdobywa bramkę w bardzo trudnej sytuacji.
    Skomentuj 0
    17 min. - 7:5 - MKB Veszprém długo rozgrywka swoje akcje. Czas dla Węgrów.
    Skomentuj 0
    15 min. - 7:5 - Przechwyt Węgrów, jednak nie trafia w kontrataku Laszlo Nagy. Wykluczeniem ukarany Mirsad Terzić. Eduardo Gurbindo zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    14 min. - 6:5 - Viran Morros ukarany wykluczeniem. Momir Ilić zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    11 min. - 6:4 - Błąd FC Barcelony i Węgrzy przed szansą na doprowadzenie do remisu. Renato Sulić fauluje w ataku i ponownie w natarciu Katalończycy. Laszlo Nagy ukarany wykluczeniem. Raul Entrerrios zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    10 min. - 5:4 - Laszlo Nagy tym razem rzuca skutecznie. Victor Tomas trafia ze skrzydła, miał dużo miejsca. Laszlo Nagy ponownie sam przedarł się przez obronę FC Barcelony.
    Skomentuj 0
    8 min. - 4:2 - Laszlo Nagy rzuca nieskutecznie. FC Barcelona w ataku pozycyjnym. Gudjon Valur Sigurdsson popisał się efektowną wkrętką. Błąd kroków Węgrów i kontratak na bramkę zamienia Victor Tomas.
    Skomentuj 0
    6 min. - 2:2 - Pierwszą bramkę dla FC Barcelony zdobywa Nikola Karabatić. W odpowiedzi ze skrzydła trafia Gasper Marguc. Duma Katalonii nie zwalnia tempa, tym razem skutecznie Raul Entrerrios!
    Skomentuj 0
    4 min. - 0:1 - Cedric Sorhaindo pomylił się w doskonałej sytuacji. Momir Ilić otwiera wynik finałowego pojedynku.
    Skomentuj 0
    2 min. - 0:0 - Rozpoczęli zawodnicy MKB Veszprém. Laszlo Nagy zablokowany.
    Skomentuj 0
    Początek meczu.
    Skomentuj 0
    Od godz. 18.00 zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z finału Ligi Mistrzów, w którym zagrają FC Barcelona - MKB Veszprém.
    Skomentuj 0
    Vive Tauron Kielce pokonało THW Kiel 28:26 i rozgrywki Ligi Mistrzów zakończyło na 3. miejscu!
    Skomentuj 20
    • ObserwatorPLK Zgłoś komentarz
      Duże gratulacje, dobra robota, podium jak najbardziej zasłużone, na dodatek w jaskini lwa - tym większy szacun...! Brawo Vive, jeszcze raz duże gratki, THW pokonane...!!!:)))
      • Hawaii Five-0 Zgłoś komentarz
        nie ma nic gorszego jak odwieczny rywal leje na własnym podwórku cały czas i do tego w Europie ma trzecie miejsce :) ale pora się pogodzić z tym że klub VIVE to TRZECIA DRUŻYNA EUROPY :)
        Czytaj całość
        GRATULACJE :)
        • VIVE KIELCE Zgłoś komentarz
          Inni kibice z Płocka nie reagują na trollowanie Maxi-ego więc pewnie akceptują jego żenujące wpisy kompromitujące jednocześnie i miasto Płocki i ich klub
          Zobacz więcej komentarzy (17)
          59 min. - 28:26 - Rasmus Lauge Schmidt nieskutecznie. Vive w ataku pozycyjnym. Vive traci piłkę. Marko Vujin nieskutecznie!
          Skomentuj 0
          59 min. - 28:26 - Przed nami decydująca akcja meczu. Michał Jurecki wyrzuca piłkę w aut. Sławomir Szmal broni w sytuacji sam na sam i kontratak na bramkę zamienia Manuel Strlek!
          Skomentuj 1
          58 min. - 27:26 - Vive w komplecie. Karol Bielecki rzuca niecelnie. THW zdobywa bramkę kontaktową. Do końca meczu 100 sekund. Czas dla Vive.
          Skomentuj 0
          57 min. - 27:25 - Tobias Reichmann zdobywa bramkę dla Vive, natychmiast odpowiadają gracze THW. Vive długo w ataku. Karol Bielecki niedokładnie podaje i bramkę z kontrataku zdobywa Marko Vujin!
          Skomentuj 0
          56 min. - 26:23 - Vive złapało wiatr w żagle. Krzysztof Lijewski wyprowadzony na czystą pozycję i zdobywa bramkę. Piotr Chrapkowski ukarany czerwoną kartką za atak biodrem na skrzydłowego. Rzut karny dla THW. Marko Vujin zdobywa bramkę.
          Skomentuj 0
          55 min. - 25:22 - Kolejna zła akcja THW. Vive w ataku. Grzegorz Tkaczyk rzuca niecelnie, szkoda to mogła być ważna bramka. Sławomir Szmal po raz kolejny skutecznie w bramce! Czas dla Vive.
          Skomentuj 0
          54 min. - 25:22 - Vive dobrze w obronie i THW traci piłkę. Kielczanie w ataku pozycyjnym. Patrick Wiencek brutalnie potraktował Grzegorza Tkaczyka i otrzymał wykluczenie. Karol Bielecki posyła kolejną bombę!
          Skomentuj 0
          52 min. - 24:22 - Sławomir Szmal broni kolejny rzut rywali. Ivan Cupić kończy rzut ze skrzydła, to nie była łatwa pozycja.
          Skomentuj 0
          51 min. - 23:22 - Steffen Weinhold ukarany wykluczeniem. Michał Jurecki wywalczył rzut karny. Karol Bielecki zdobywa bramkę!
          Skomentuj 1
          50 min. - 22:22 - Teraz fenomenalny popis bramkarzy. Znakomitymi interwencjami popisali się Andreas Palicka oraz Sławomir Szmal! Rzut karny dla THW. Bramkę zdobywa Marko Vujin.
          Skomentuj 0
          49 min. - 22:21 - Rzut karny dla THW. Sławomir Szmal zatrzymał rzut Joana Canellasa!
          Skomentuj 1
          48 min. - 22:21 - Denis Buntić popisał się skuteczna akcją. Marko Vujin popełnia błąd w ataku i kontratak na bramkę zamienia Piotr Chrapkowski! Czas dla THW!
          Skomentuj 0
          47 min. - 20:21 - Karol Bielecki zdobywa bramkę, jednak natychmiast odpowiada Patrick Wiencek. Okres słabszej gry kielczan. THW na prowadzenie wyprowadza Marko Vujin!
          Skomentuj 0
          44 min. - 19:19 - Rasmus Lauge Schmidt przełamał defensywę kielczan. Tomasz Rosiński traci piłkę. Patrick Wiencek doprowadza do remisu.
          Skomentuj 0
          42 min. - 19:17 - THW traci piłkę w ataku, Vive powoli konstruuje akcję. Karol Bielecki trafia w poprzeczkę i piłka dla Niemców. Kielczanie mieli szansę na wypracowanie większej przewagi.
          Skomentuj 0
          41 min. - 19:17 - Karol Bielecki tym razem nieskutecznie. Kontratak THW przerywa jednak Sławomir Szmal i piłka dla Vive! Z koła trafia Michał Jurecki!
          Skomentuj 1
          40 min. - 18:17 - Domagoj Duvnjak zdobywa bramkę dla THW. Chwilę później Chorwat fauluje w obronie i otrzymuje trzecie dwuminutowe wykluczenia. To koniec meczu dla tego zawodnika.
          Skomentuj 0
          39 min. - 18:16 - Karol Bielecki zdobywa bramkę ze skrzydła! Steffen Weinhold pośpieszył się z rzutem i piłka dla Vive. Krzysztof Lijewski zdobywa bramkę z koła!
          Skomentuj 0
          37 min. - 16:16 - Kielczanie aktywnie w obronie, sędziowie ukarali jednak wykluczeniem Piotra Chrapkowskiego. Patrick Wiencek przestrzelił w dobrej sytuacji. Ivan Cupić zmarnował doskonała sytuację. Domagoj Duvnjak zdobywa bramkę.
          Skomentuj 0
          35 min. - 16:15 - Krzysztof Lijewski wykańcza kontratak w drugie tempo i Vive ponownie na prowadzeniu! René Toft Hansen szybko odpowiedział celnym rzutem. Karol Bielecki ponownie skutecznie z drugiej linii!
          Skomentuj 0
          34 min. - 14:14 - Steffen Weinhold ponownie oszukał kielecką defensywę. Karol Bielecki popisał się znakomitym rzutem. Strata THW i kontratak Vive wykańcza Tobias Reichmann!
          Skomentuj 0
          32 min. - 12:13 - Drugą część gry rozpoczęli zawodnicy THW Kiel. Steffen Weinhold otwiera wynik drugiej części meczu. Michał Jurecki uderzony łokciem, jednak sędziowie przyznali piłkę THW.
          Skomentuj 0
          Skomentuj 0
          Po pierwszej połowie Vive Tauron Kielce remisuje z THW Kiel 12:12.
          Skomentuj 2
          29 min. - 12:12 - Aron Palmarsson zaskoczył kielczan rzutem z biodra. Karol Bielecki odpowiada znakomitym rzutem z drugiej linii.
          Skomentuj 0
          29 min. - 11:11 - Rasmus Lauge Schmidt popisał się skuteczną indywidualną akcją, przestrzelił natomiast Denis Buntić.
          Skomentuj 0
          28 min. - 11:10 - Manuel Strlek pomylił się w dobrej sytuacji na skrzydle. Vive przejmuje piłkę i rozgrywa atak pozycyjny. Denis Buntić ponownie skutecznie. Czas dla THW.
          Skomentuj 0
          27 min. - 10:10 - Denis Buntić przełamuje niemoc Vive. Aron Palmarsson zaskoczył sprytnym rzutem i ponownie mamy remis.
          Skomentuj 0
          26 min. - 9:9 - Zła akcja kielczan i w efekcie Mateusz Jachlewski zameldował się w bramce Vive. Wykorzystali to gracze THW wpisując się na listę strzelców. Vive gubi piłkę i bramkę ze skrzydła zdobywa Henrik Lundstrom.
          Skomentuj 0
          Skomentuj 0
          24 min. - 9:7 - Michał Jurecki przekroczył przepisy i mamy pierwsze w tym meczu wykluczenie dla Vive. Patrick Wiencek trafia w poprzeczkę. Vive w ataku pozycyjnym. Sędziowie szybko odebrali piłkę Vive. W bramce kielczan ponownie znakomicie Sławomir Szmal!
          Skomentuj 0
          23 min. - 9:7 - Michał Jurecki zdobywa bramkę z koła, natychmiast odpowiada Rasmus Lauge Schmidt. Ivan Cupić zdobywa bramkę po szybkim wznowieniu, sędziowie nie uznali jednak trafienia.  Vive w ataku pozycyjnym. Denis Buntić wpisuje się na listę strzelców.
          Skomentuj 1
          20 min. - 7:6 - Marko Vujin ponownie nieskutecznie i Vive w ataku pozycyjnym. Kielczanie tracą jednak piłkę i bramkę z kontrataku zdobywa Rasmus Lauge Schmidt. Czas dla Vive.
          Skomentuj 0
          19 min. - 7:5 - Marko Vujin rzuca obok bramki. Karol Bielecki podwyższa prowadzenie Vive.
          Skomentuj 0
          18 min. - 6:5 - Domagoj Duvnjak ukarany drugim dwuminutowym wykluczeniem. Znakomita akcja kielczan, bramkę zdobywa Manuel Strlek.
          Skomentuj 0
          17 min. - 5:5 - Nieskuteczny kontratak Vive, pomylił się Ivan Cupić, rzucał z trudnej pozycji. W odpowiedzi w sytuacji sam na sam fenomenalną paradą popisuje się Sławomir Szmal!
          Skomentuj 0
          16 min. - 5:5 - Nieskuteczna akcja THW, kielczanie aktywnie grają w obronie. Vive przed szansą objęcia prowadzenia. Sędziowie nie uznali bramki Michała Jureckiego. THW w natarciu.
          Skomentuj 0
          14 min. - 5:5 - Krzysztof Lijewski zdobywa bramkę dla Vive. Sławomir Szmal ponownie skutecznie. Kielczanie w ataku pozycyjnym. Rzut karny dla Vive. Karol Bielecki zdobywa bramkę.
          Skomentuj 0
          12 min. - 3:5 - Marko Vujin zaskoczył defensywę kielczan. Domagoj Duvnjak ukarany wykluczeniem. Karol Bielecki wyrzuca piłkę w aut. Kontratak THW broni jednak Sławomir Szmal!
          Skomentuj 0
          10 min. - 3:4 - Karol Bielecki zablokowany i po kontrataku w drugie tempo bramkę zdobywa Domagoj Duvnjak. Mateusz Jachlewski zdobywa bramkę ze skrzydła.
          Skomentuj 2
          8 min. - 2:3 - Oba zespoły mają problemy w ataku pozycyjnym. Christian Sprenger zdobywa bramkę.
          Skomentuj 0
          6 min. - 2:2 - Ponownie niedokładne podanie Vive i Christian Sprenger zdobywa bramkę z kontrataku. Krzysztof Lijewski zablokowany. Nieskuteczny kontratak THW. W kolejnej akcji "Lijek" rzuca już skutecznie.
          Skomentuj 0
          4 min. - 1:1 - Domagoj Duvnjak zdobywa bramkę dla THW. Karol Bielecki podaje niedokładnie i Niemcy w ataku pozycyjnym. Strata THW.
          Skomentuj 0
          2 min. - 1:0 - Kielczanie rozpoczęli spotkanie, jednak wyrzucili piłkę w aut. Sławomir Szmal broni rzut Domagoja Duvnjaka. Tobias Reichmann zdobywa bramkę z kontrataku.
          Skomentuj 0
          Początek spotkania.
          Skomentuj 0
          Kluczem do zwycięstwa może być postawa bramkarzy. W spotkaniu półfinałowym zawiedli Marin Sego oraz Sławomir Szmal.
          Skomentuj 0
          Piłkarzom ręcznym Vive Tauron Kielce niezwykle trudno będzie zdobyć 3. miejsce, bowiem dziś nie zagrają Julen Aguinagalde oraz Uros Zorman, niezwykle ważni zawodnicy.
          Skomentuj 0
          Stawką dzisiejszego spotkania będzie 3. miejsce w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Przed dwoma laty w walce o tę lokatę lepsi okazali się szczypiorniści Vive Tauron Kielce.
          Skomentuj 0
          Witamy sympatyków szczypiorniaka. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Vive Tauron Kielce - THW Kiel.