Sławomir Bromboszcz
Polska po niezwykle zaciętym spotkaniu pokonała Angolę 29:27!
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
59 min. - 27:29 - Weronika Gawlik zatrzymuje rzut rywalek! Polki w ataku pozycyjnym! Czas dla Polski. Do końca 19 sekund.
Skomentuj 0
59 min. - 27:29 - Angola ponowie długo rozgrywa akcję i kolejny raz sędziowie zabierają im piłkę. Agnieszka Kocela zdobywa bramkę!
Skomentuj 2
58 min. - 27:28 - Angola długo rozgrywa piłkę i sędziowie odgwizdali grę pasywną. Polki niedokładnie podawały do kontrataku. Angola w ataku pozycyjnym.
Skomentuj 1
56 min. - 27:28 - Tym razem Polki nie popisały się w obronie i tracimy bramkę. Kinga Achruk rzuca z drugiej linii, jednak lepsza bramkarka.
Skomentuj 0
56 min. - 26:28 - Rywalki popełniają błąd techniczny, bramkę po kontrataku zdobywa Agnieszka Kocela!
Skomentuj 0
  • 55 min. - 26:27 - Angola szybko odpowiada, tym razem obrona Polek była zbyt pasywna. Monika Kobylińska wywalczyła rzut karny, dodatkowo wykluczenie dla rywalek. Kinga Achruk zdobywa bramkę!
    Skomentuj 0
    54 min. - 25:26 - Angola długo w ataku, sędziowie odgwizdali grę pasywną. Patrycja Kulwińska trafia z koła!
    Skomentuj 0
    52 min. - 25:25 - Niestety tracimy bramkę i rywalki ponownie na prowadzeniu. Polki już w komplecie. Monika Kobylińska znakomicie przedarła się przez obronę rywalek.
    Skomentuj 0
    51 min. - 24:24 - Weronika Gawlik broni rzut ze skrzydła! Kinga Achruk trafia z drugiej linii w samo okienko!
    Skomentuj 0
    50 min. - 24:23 - Karolina Kudłacz-Gloc nieskutecznie. Kim Rasmussen otrzymał dwie minuty kary. Polki w podwójnym osłabieniu!
    Skomentuj 1
    49 min. - 24:23 - Iwona Niedźwiedź gubi piłkę, dodatkowo ukarana wykluczeniem. Angola w ataku pozycyjnym. Tracimy bramkę.
    Skomentuj 1
    48 min. - 23:23 - Niestety rywalki zbyt łatwo przedzierają się przez środek naszej obrony. Karolina Kudłacz-Gloc traci piłkę i rywalki wyprowadzają kontratak. Angola doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    47 min. - 21:23 - Angola gubi piłkę. Monika Kobylińska trafia po szybkiej akcji.
    Skomentuj 2
    46 min. - 21:22 - Angola zdobywa bramkę z koła. Iwona Niedźwiedź fauluje w ataku. Rywalki trafiają w słupek. Karolina Kudłacz-Gloc trafia w poprzeczkę.
    Skomentuj 0
    44 min. - 20:22 - Angola ma teraz problemy ze skutecznością. Monika Kobylińska popełniła błąd kroków. Monika Stachowska ukarana wykluczeniem, to jej trzecia kara i w efekcie czerwona kartka.
    Skomentuj 0
    42 min. - 20:22 - Kolejny błąd techniczny rywalek i piłka dla Polek. Karolina Kudłacz-Gloc niedokładnie podaje. Weronika Gawlik zatrzymuje kontratak i w rekontrze skuteczna jest Aneta Łabuda! Czas dla Angoli.
    Skomentuj 6
    Zobacz więcej komentarzy (3)
    41 min. - 20:21 - Monika Kobylińska ukarana wykluczeniem. Tracimy również bramkę. Aneta Łabuda zdobywa bramkę ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    40 min. - 19:20 - Trwa wymiana ciosów. Patrycja Kulwińska zdobywa bramkę z koła, tego nam brakowało.
    Skomentuj 0
    39 min. - 18:19 - Patrycja Kulwińska zdobywa bramkę z koła. Rywali popełniają błąd techniczny. Monika Kobylińska po indywidualnej akcji wyprowadza Polskę na prowadzenie!
    Skomentuj 1
    38 min. - 18:17 - Rywalki tracą piłkę. Agnieszka Kocela nieskutecznie ze skrzydła. Tracimy bramkę.
    Skomentuj 1
    38 min. - 17:17 - Kim Rasmussen ukarany żółtą kartką. Angola traci piłkę, Karolina Kudłacz-Gloc zdobywa bramkę z kontrataku i mamy remis! Czas dla Angoli.
    Skomentuj 1
    36 min. - 17:16 - Niestety Polki nie zdołały zatrzymać rywalek. Agnieszka Kocela pomyliła się ze skrzydła. Rywalki gubią piłkę i Agnieszka Kocela zdobywa bramkę po kontrataku w drugie tempo.
    Skomentuj 1
    34 min. - 16:15 - Agnieszka Kocela trafia ze skrzydła. Skutecznie w bramce Weronika Gawlik i Polki w ataku pozycyjnym. Agnieszka Kocela tym razem trafia z koła!
    Skomentuj 0
    32 min. - 16:13 - Monika Kobylińska nieskutecznie. Niestety tracimy bramkę.
    Skomentuj 0
    31 min. - 15:13 - Kinga Achruk otwiera wynik drugiej połowy. Rywalki trafiają w słupek
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 1
    Po pierwszej połowie Angola prowadzi z Polską 15:12.
    Skomentuj 12
    • HandBallove Zgłoś komentarz
      Nudne będzie znowu od dziewczyn usłyszeć, że przeciwnik egzotyczny i nie leży :/ nie widzę nic nadzwyczajnego w grze drużyny przeciwnej podwyższone 5/1 w obronie, nieskomplikowane
      Czytaj całość
      zagrywki typu krzyż - rzut. Skupcie się w drugiej połowie Dziewczyny i zagrajcie na poziomie!
      • robo1989 Zgłoś komentarz
        powiem tylko tyle : totalna padaka w ataku i obronie. bramkarki to stoją tam tylko i patrzą bo nic nie bronią... po wyjściu z grupy na kogo by nie trafiły to z taką grą odpadną w
        przedbiegach i będzie po zabawie.
        • Piotr Czyz Zgłoś komentarz
          poco pojechala tam Pielesz Zych tylko po kase bo nic nie graja wstyd , a trener ani be ani kukuryku po Polsku nich sie nauczy
          Zobacz więcej komentarzy (9)
          29 min. - 15:12 - Monika Stachowska nieskutecznie w kontrataku. Rywali tracą piłkę. Aneta Łabuda zdobywa bramkę z kontrataku.
          Skomentuj 2
          28 min. - 15:11 - Iwona Niedźwiedź gubi piłkę, jednak rywalki mylą się w kontrataku. Monika Kobylińska faulowana i mamy wykluczenie dla Angoli. Karolina Kudłacz-Gloc zdobywa bramkę.
          Skomentuj 4
          • Paweł Myśków Zgłoś komentarz
            Zero szybkich kontr dlaczego nie zdobywac latwych bramek ? Biegac nie ma siły
            • Piotr Słomczyński Zgłoś komentarz
              matko jedyna Angola nas leje? a gdzie toto leży? ile to ma mieszkańców? górska wioska leje 40 milionowy kraj
                Jesteśmy Mistrzyniami w niewykorzystywaniu 100% sytuacji :/
                Zobacz więcej komentarzy (1)
                27 min. - 15:10 - Karolina Kudłacz-Gloc trafia z bardzo trudnej pozycji. Angola szybko odpowiada.
                Skomentuj 2
                25 min. - 14:9 - Tym razem szczęście nam dopisało, rywalki trafiają w słupek. Karolina Kudłacz-Gloc wyrzuca piłkę w aut. Monika Stachowska ukarana wykluczeniem.
                Skomentuj 0
                24 min. - 14:9 - Patrycja Kulwińska nie trafia w doskonałej sytuacji. Czas dla Angoli.
                Skomentuj 2
                23 min. - 14:9 - Monika Kobylińska popełnia błąd kroków, rywali jednak także mylą się w ataku. Kinga Achruk zdobywa bramkę po kontrataku, jednak rywali kolejny raz zbyt łatwo przedarły się przez naszą defensywę.
                Skomentuj 3
                21 min. - 13:8 - Polki gubią piłkę w ataku. Niestety tracimy kolejną bramkę.
                Skomentuj 0
                20 min. - 12:8 - Karolina Kudłacz-Gloc rzuca bardzo szybko i niecelnie. Rywalki są dziś skuteczniejsze. Kolejny czas dla reprezentacji Polski.
                Skomentuj 1
                  Brak gry na plecach, szybkiego środka wolimy się męczyć w pozycyjnym, który nam w ogóle nie wychodzi :/
                  20 min. - 11:8 - Błąd Angoli w ataku, niestety Polki też szybko tracą piłkę i rywali łatwo zdobywają bramkę.
                  Skomentuj 1
                  19 min. - 10:8 - Spore zamieszanie na boisku, Polki zdobywają bramkę po kontrataku. Na listę strzelców wpisała się Agnieszka Kocela .
                  Skomentuj 0
                  18 min. - 10:7 - Rzut karny dla Angoli i mamy dziesiątą bramkę dla rywalek. Kinga Achruk trafia po indywidualnej akcji.
                  Skomentuj 0
                  16 min. - 9:6 - Tracimy kolejną bramkę i mamy zmianę golkiperki, na boisku melduje się Anna Wysokińska. Niestety w dobrej sytuacji myli się Hanna Sądej.
                  Skomentuj 0
                  15 min. - 8:6 - Kinga Achruk zdobywa bramkę z koła. Rywali tracą piłkę i Karolina Kudłacz-Gloc zdobywa bramkę po kontrataku.
                  Skomentuj 1
                  • Mossad Zgłoś komentarz
                    W sumie mistrzostwa udane. bedzie wyjscie z grupy smierci. plan minimum wykonany. duzo radosci swoja gra dostarczyly kibicom.
                    13 min. - 8:4 - Błąd rywalek w ataku, jednak Karolina Zalewska nie potrafiła zdobyć bramki ze skrzydła. Angola ponownie w ataku. Niestety kolejny błąd polskiej defensywy i tracimy bramkę.
                    Skomentuj 0
                    12 min. - 7:4 - Tym razem szczęście dopisało Polkom, rywalki zmarnowały dwie dobre sytuacje. Monika Kobylińska ponownie skutecznie!
                    Skomentuj 3
                    10 min. - 7:3 - Polki mają problemy w ataku, tracimy piłkę. Kolejny błąd naszych szczypiornistek w obronie i rywalki powiększają przewagę. Monika Kobylińska szybko odpowiada.
                    Skomentuj 0
                    9 min. - 6:2 - Kinga Achruk i Karolina Kudłacz-Gloc pojawiły się w ataku. Bramkę ze skrzydła zdobywa Agnieszka Kocela. Niestety Polki nie potrafią zatrzymać rywalek.
                    Skomentuj 2
                    7 min. - 5:1 - Niestety tracimy kolejną bramkę. Kim Rasmussen prosi o czas.
                    Skomentuj 0
                    7 min. - 4:1 - Klaudia Pielesz ponownie nieskutecznie. Niestety tracimy kolejną bramkę.
                    Skomentuj 2
                    5 min. - 3:1 - Klaudia Pielesz wysoko nad bramką. Angola po kontrataku w drugie tempo zdobywa bramkę. Słaby początek Biało-Czerwonych.
                    Skomentuj 1
                    • Seb Glamour Zgłoś komentarz
                      3-1 dla Angoli,nieoczekiwany początek spotkania....komentator urwał się z kosmosu,czy jak...
                      5 min. - 2:1 - Aleksandra Zych wywalczyła rzut karny. Karolina Zalewska po raz kolejny na tym turnieju nieskutecznie. Angola wychodzi na prowadzenie.
                      Skomentuj 0
                      4 min. - 1:1 - Weronika Gawlik dobrze w bramce. Polki w ataku pozycyjnym. Klaudia Pielesz rzuca z drugiej linii, jednak nieskutecznie. W odpowiedzi kontratak Angoli i mamy remis.
                      Skomentuj 0
                      2 min. - 0:1 - Wynik spotkania otwiera Patrycja Kulwińska. Niestety mamy wykluczenie dla Polki, ukarana Monika Stachowska.
                      Skomentuj 0
                      Reprezentacja Polski spotkanie rozpoczęła w składzie (atak): Gawlik - Kocela, Pielesz, Niedźwiedź, Zych, Zalewska, Kulwińska.
                      Skomentuj 0
                      Początek meczu.
                      Skomentuj 1
                      Rozpoczęła się przedmeczowa prezentacja drużyn. O godz. 18.30 pierwszy gwizdek sędziego.
                      Skomentuj 0
                      Tak przedstawiają się kadry Angoli i Polski na środowe spotkanie.
                      Skomentuj 0
                      W składzie reprezentacji Polski doszło do zmiany.
                      Skomentuj 0
                      Znakomicie na MŚ 2015 radzi sobie Karolina Kudłacz-Gloc, która jest liderką klasyfikacji najlepszych strzelczyń turnieju.
                      Skomentuj 0
                      Starcie Biało-Czerwonych z Angolą poprowadzą Ignacio Garcia Serradilla i Andreu Marin Lorente. Hiszpanie prowadzili dotychczas starcia Serbii z Czarnogórą oraz Holandii ze Szwecją. Pokazali 20 dwuminutowych wykluczeń oraz jedną bezpośrednią czerwoną kartkę.

Skomentuj 0
                      Witamy kibiców piłki ręcznej! Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Angola - Polska.