WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Sobotnie mecze piłki ręcznej na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Górczyński

 KS Azoty Puławy - Selfoss 

Puchar EHF, III runda kwalifikacji (I mecz)

18 listopada, godz. 18:00

 

33:26 (16:14)

 

60 min. 33:26

57 min. 31:24

54 min. 30:22

51 min. 29:21

48 min. 28:20

45 min. 25:18

42 min. 24:17

39 min. 22:16

36 min. 21:14

33 min. 18:14

30 min. 16:14

27 min. 15:13

24 min. 13:11

21 min. 12:9

18 min. 11:8

15 min. 10:7

12 min. 8:5

9 min. 7:3

6 min. 5:1

3 min. 3:1

 

 

 

 

 

 

Skomentuj 1
[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

 KPR Gwardia Opole - Zagłębie Lubin 

PGNiG Superliga (11. kolejka)

17 listopada, godz. 19:00

 

--:-- (16:7)

 

51 min. 27:17

48 min. 25:16

45 min. 22:16

42 min. 21:16

39 min. 20:15

36 min. 20:10

33 min. 18:9

30 min. 16:7

27 min. 15:6

24 min. 11:5

21 min. 10:4

18 min. 10:4

15 min. 7:3

12 min. 5:2

6 min. 3:2

3 min. 0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj 0
[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

 MKS Mazur Sierpc - OKPR Warmia Energa Olsztyn 

I liga grupa A (8. kolejka)

17 listopada, godz. 17:00

 

27:22 (12:9)

 

60 min. 27:22

55 min. 23:21

50 min. 20:16

45 min. 18:14

40 min. 17:11

35 min. 15:11

30 min. 12:9

25 min. 8:8

20 min. 7:7

15 min. 4:5

10 min. 3:4

5 min. 0:2

 

 

 

 

 

Skomentuj 0
[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

 KS Stal Gorzów - Sambor Tczew 

I liga grupa A (8. kolejka)

17 listopada, godz. 18:30

 

35:17 (20:8)

 

60 min. 35:17

55 min. 32:16

50 min. 29:12

45 min. 27:12

40 min. 22:11

35 min. 21:9

30 min. 20:8

25 min. 16:5

20 min. 14:4

15 min. 10:4

10 min. 5:3

5 min. 2:2

 

 

 

 

Skomentuj 0
[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

  •  Olimpia MEDEX Piekary Śląskie - MKS Wieluń 

    I liga grupa B (8. kolejka)

    17 listopada, godz. 18:00

     

    28:23 (15:9)

     

    60 min. 28:23

    50 min. 22:19

    45 min. 22:18

    40 min. 21:16

    35 min. 18:13

    30 min. 15:9

    25 min. 12:7

    20 min. 12:5

    15 min. 9:3

    5 min. 4:1

     

     

     

     

     

     

    Skomentuj 0
    [ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

     UKS Olimp Grodków - MSPR Siódemka Miedź Legnica 

    I liga grupa B (8. kolejka)

    17 listopada, godz. 18:00

     

    31:26 (16:9)

     

    60 min. 31:26

    55 min. 26:23

    50 min. 24:20

    45 min. 23:16

    40 min. 21:11

    35 min. 19:11

    30 min. 16:9

    25 min. 14:8

    20 min. 11:5

     

     

     

    Skomentuj 0
    [ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

     ŚKPR Świdnica - WKS Grunwald Poznań 

    I liga grupa B (8. kolejka)

    17 listopada, godz. 18:00

     

    11:12 (23:25)

     

    60 min. 23:25

    55 min. 22:23

    50 min. 20:23

    45 min. 19:21

    35 min. 14:14

    30 min. 11:12

    25 min. 8:11

    20 min. 7:9

    15 min. 5:8

    10 min. 3:5

    5 min. 2:3

     

     

    Skomentuj 0
    [ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

     AZS UZ Zielona Góra - ASPR Zawadzkie 

    I liga grupa B (8. kolejka)

    17 listopada, godz. 19:00

     

    31:29 (14:13)

     

    60 min. 31:29

    55 min. 26:27

    50 min. 23:25

    45 min. 22:23

    40 min. 20:19

    35 min. 17:16

    30 min. 14:13

    25 min. 12:12

    20 min. 9:12

    17 min. 7:11

    10 min. 5:5

    5 min. 2:3

     

     

     

    Skomentuj 0
    [ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

     KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski - AZS UW Warszawa 

    I liga grupa C (8. kolejka)

    17 listopada, godz. 17:00

     

    20:26 (12:9)

     

    60 min. 20:26

    55 min. 17:23

    50 min. 16:21

    45 min. 14:18

    40 min. 13:15

    35 min. 13:12

    30 min. 12:9

    25 min. 10:8

    20 min. 9:8

    15 min. 8:6

    10 min. 5:3

    5 min. 2:1

     

     

    Skomentuj 0
    [ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

     AZS AWF Biała Podlaska - SPR ROKiS Radzymin  

    I liga grupa C (8. kolejka)

    17 listopada, godz. 18:00

     

    44:15 (18:7)

     

    60 min. 44:15

    55 min. 38:14

    50 min. 35:13

    45 min. 29:11

    40 min. 26:9

    35 min. 23:8

    30 min. 18:7

    25 min. 16:7

    20 min. 14:6

    15 min. 8:6

    10 min. 5:4

    6 min. 4:2

     

     

     

     

     

     

     

    Skomentuj 0
    [ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz: