Challenge Cup: AZS Politechnika Warszawska - Fenerbahce Stambuł na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Ola Piskorska
Pierwszy mecz pucharu Challenge AZS Politechnika Warszawska - Fenerbahce Grundig Stambuł 0:3 (17:25, 17:25 i 14:25). Rewanż za 3 tygodnie w Stambule.
Skomentuj 0
Atak Ivana Miljkovića daje piłkę meczową zespołowi gości, ale skutecznie atakuje z przechodzącej Stępień. Mecz kończy Maciej Pawliński zagrywką w aut 14:25
Skomentuj 0
Długą wymianę pełną efektownych obron kończy Eksi atakiem w aut. Na boisko wchodzi Dawid Gunia i blokuje środkowego Kayhana 13:23
Skomentuj 0
Po czasie Felipe Fonteles ponownie zagrywa nie do przyjęcia dla warszawiaków. Na boisku pojawia się Maciej Stępień za Juraja Zatko 10:21
Skomentuj 0
Michał Potera znokautowany mocnym atakiem po prostej Ivana Miljkovića, na szczęście na krótko. Kolejny as Felipe Fontelesa i czas dla trenera Jakuba Bednaruka 9:18
Skomentuj 0
Dobry atak Adriana Gontariu po prostej. Maciej Pawliński przyjmuje trudną zagrywkę Ivana i skutecznie atakuje z szóstej strefy 9:16
Skomentuj 0
  • Adrian Gontariu kończy swój pierwszy atak z sytuacyjnej piłki. Felipe Fonteles zdobywa punkt atakiem z drugiej linii. Kaczorowski kończy atak z lewego skrzydła 7:13
    Skomentuj 0
    Adamajtis zablokowany i na boisku pojawia się Adrian Gontariu 5:12
    Skomentuj 0
    Tym razem Paweł Adamajtis skutecznie, wysoko po palcach. Piękna odpowiedź Ivana Miljkovića po prostej. Błędy po stronie gospodarzy i czas dla trenera Bednaruka 5:11
    Skomentuj 0
    Paweł Adamajtis zablokowany 4:8
    Skomentuj 0
    Skuteczny atak Ivana Miljkovića i mocne zagrywki Felipe Fontelesa szybko dały przewagę gościom 3:6
    Skomentuj 0
    Wyrównany początek seta tym razem 3:3
    Skomentuj 0
    Fenerbahce Grundig Stambuł prowadzi 2:0 w setach z AZS Politechniką Warszawską. Rozpoczął się trzeci set, w zespole stołecznym Kaczorowski i Pawliński na przyjęciu.
    Skomentuj 0
    As serwisowy Marshalla i piłka setowa dla Turków, kończy Felipe Fonteles 17:25 Zespół ze Stambułu prowadzi już 2:0 w setach, oba wygrał do 17.
    Skomentuj 0
    Felipe Fonteles skutecznie w kontrze, trener Jakub Bednaruk bierze drugi czas 16:23
    Skomentuj 0
    Ponownie skuteczny Paweł Adamajtis. Odpowiada z lewego skrzydła Ivan Miljković 16:22
    Skomentuj 0
    Paweł Adamajtis sprytnie obija blok, a Leonel Marshall atakuje w aut 15:20
    Skomentuj 0
    Dobra zagrywka Pawła Kaczorowskiego, ale jak zwykle na kłopoty Ivan. Ale w następnej akcji zablokowany przez Nowaka 13:19
    Skomentuj 0
    Paweł Kaczorowski za Szalpuka. Kolejna trudna zagrywka Kayhana, ale sytuację ratuje dobrą kiwką Juraj Zatko 10:18
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska wygląda powoli coraz lepiej, nie psują tylu zagrywek i grają nieco skuteczniej w ataku, zwłaszcza Paweł Adamajtis i Artur Szalpuk. Jednak przewaga zespołu gości jest nadal wyraźna 9:16
    Skomentuj 0
    Fonteles pocelowany zagrywką przez Adamjtisa. Kolew zablokowany. Zablokowany również Marcin Nowak 6:12
    Skomentuj 0
    Leonel Marshall zatrzymany blokiem przez Adamajtisa. Dobra zagrywka Mateusza Sacharewicza, ale sytuację ratuje jak zawsze Ivan 4:9
    Skomentuj 0
    Artur Szalpuk kończy z przechodzącej piłki, ale po chwili atakuje w aut. Kolejna punktowa kontra Fenerbahce Grundig Stambuł 3:8
    Skomentuj 0
    Pawlińskiego zmienia Iwan Kolew. W kolejnej akcji Marshall skutecznie z szóstej strefy. Artur Szalpuk sprytnie obija ręce Turków 2:6
    Skomentuj 0
    Paweł Adamajtis ponownie spotyka się z tureckim blokiem. Piłkę oddaną za darmo kończy Felipe Fonteles. As Kayhana 1:4
    Skomentuj 0
    Pierwszy mecz Pucharu Challenge pomiędzy AZS Politechniką Warszawską a Fenerbahce Grundig Stambuł. Zespół turecki prowadzi 1:0 w setach, zaczynamy drugą partię.
    Skomentuj 0
    Po kolejnym błędzie zagrywki warszawiaków piłka setowa dla Fenerbahce Grundig Stambuł. Długą wymianę kończy Artur Szalpuk, ale w następnej akcji skutecznie Marshall. Koniec pierwszego seta 17:25
    Skomentuj 0
    As serwisowy Felipe Fontelesa. Paweł Kaczorowski zmienia Pawlińskiego 15:23
    Skomentuj 0
    Pojedynczy blok Marcina Nowaka na Marshallu. Dobra kiwka Juraja Zatko i blok na Fontelesie 15:21
    Skomentuj 0
    Adamjtis skończył atak z lewego skrzydła. Po zagrywce Artura Szalpuka goście mieli ogromne problemy, ale trudną piłkę skończył Ivan Miljković. Długą wymianę kończy skutecznie Maciej Pawliński 12:19
    Skomentuj 0
    Paweł Adamajtis zatrzymany po raz kolejny blokiem na prawej stronie. Gra jest całkowicie jednostronna, zawodnicy AZS Politechniki Warszawskiej są jak sparaliżowani 8:16
    Skomentuj 0
    Leonel Marshall zatrzymany blokiem. Warszawiacy psują wszystkie zagrywki nadal. Artur Szalpuk skutecznie atakuje po skosie 8:14
    Skomentuj 0
    Ivan Miljković atakuje w kontrze nie do obrony i trener Jakub Bednaruk bierze drugi czas 5:13
    Skomentuj 0
    Leonel Marshall spokojnie atakuje z prawego skrzydła, długą wymianę kończy Felipe Fonteles 4:11
    Skomentuj 0
    W zespole gospodarzy widać na razie stres i chaos, wszystkie zagrywki w siatkę 2:8
    Skomentuj 0
    Paweł Adamajtis przebija się przez potrójny blok, ale w następnej akcji już mu się to nie udaje. Artur Szalpuk skutecznie z lewego skrzydła 2:6
    Skomentuj 0
    Przy zagrywce Felipe Fontelesa goście szybko budują przewagę i trener Jakub Bednaruk bierze czas 0:4
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska: Pawliński, Adamajtis, Zatko, Nowak, Sacharewicz, Szalpuk oraz Potera (libero)
    Skomentuj 0
    Fenerbahce Grundig Stambuł: Fonteles, Miljkovic, Marshall, Eksi, Gok, Kayshan, Serkan (libero)
    Skomentuj 0
    Zawodnicy schodzą już z boiska po rozgrzewce, za chwilę pojawią się pierwsze szóstki obu zespołów.