PlusLiga: Niedzielne mecze na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Pawłowski
BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 3:0 (25:21, 25:19, 25:22) Kaczyński atakuje w aut i komplet punktów pozostaje w Bielsku-Białej. MVP: Jose Luis Gonzalez (BBTS)
Skomentuj 0
Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 1
BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 2:0 (25:21, 25:19, 23:21) Bućko daje gospodarzom 23. punkt
Skomentuj 0
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce  0:3 (18:25, 23:25, 20:25) Sławomir Jungiewicz kończy to spotkanie. Trzy punkty wędrują do Kielc. MVP: Łukasz Polański (Effector)
Skomentuj 0
Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25, 19:23) Bartłomiej Neroj otrzymuje komplet kartek. Zawodnik zostaje wykluczony z gry! Zawodnik zbyt agresywnie protestował przeciwko nieodgwizdaniu piłki rzuconej
Skomentuj 0
BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 2:0 (25:21, 25:19, 19:17) Gonzalez zablokowany. Przerwa dla trenera BBTS-u
Skomentuj 0
  • Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25, 19:22) Cristian Poglajen przybliża gości do wygranej w trzech setach
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25, 19:20) Bartłomiej Bołądź z prawego skrzydła zdobywa punkt
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25, 17:19) Moment słabszej gry Dirka Westphala, który tym razem zagrywkę posyła w aut
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25, 15:17) Dirk Westphal atakuje w aut
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25, 15:16) Adrian Staszewski skutecznie atakuje z lewego skrzydła
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 2:0 (25:21, 25:19, 16:11) Druga przerwa techniczna przy wyraźnym prowadzeniu beniaminka. Czyżby ten mecz miał zakończyć się w 3 setach?
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 2:0 (25:21, 25:19, 14:10) Tym razem Michał Kaczyński zablokowany
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25, 14:13) Rozpoczęła się walka punkt za punkt
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 2:0 (25:21, 25:19, 12:9) Bartosz Bućko kończy akcję z przechodzącej piłki. Czas dla AZS
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25, 12:12) Sławomir Jungiewicz doprowadza do remisu
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25, 11:10) Sławomir Jungiewicz zmienia Bruno Romanuttiego
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 2:0 (25:21, 25:19, 10:8) Michał Kamiński zablokowany
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25, 8:10) Kooistra atakuje w antenkę, Poglajen skutecznie zbija i mamy przerwę dla Roberta Prygla
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 2:0 (25:21, 25:19, 7:8) Michał Bąkiewicz blokuje atak Bartosza Bućko z 6. strefy
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 2:0 (25:21, 25:19, 5:6) Bartosz Bednorz skutecznie atakuje po bloku rywali
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 2:0 (25:21, 25:19, 2:4) Tomasz Kalembka atakuje w aut
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25, 8:6) Ponownie zablokowany Romanutti
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25, 6:4) Znakomita zagrywka Pivovarciego, w kolejnej akcji zablokowany Romanutti i radomianie na prowadzeniu
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 2:0 (25:21, 25:19, 2:1) Michał Kaczyński nadział się na blok BBTS-u
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25, 0:2) Bardzo długa wymiana zakończona punktem dla przyjezdnych
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25, -:-) Na boisku w zespole gospodarzy pozostają Kędzierski i Gutkowski
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 2:0 (25:21, 25:19) Michał Błoński na czystej siatce kończy drugiego seta atakiem z 6. strefy
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom -Effector Kielce 0:2 (18:25, 23:25) Podwójne odbicie po stronie Czarnych, w kolejnej akcji Kamiński atakuje w taśmę i Effector wygrywa także 2. seta. W międzyczasie Dirk Westphal został ukarany żółtą kartką.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 1:0 (25:21, 20:15) Michał Bąkiewicz stara się poderwać kolegów. Czas dla gospodarzy
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 1:0 (25:21, 20:13) Gospodarze rozbijają AZS. Trener Kardos zdecydował się na zmianę libero. Kacper Piechocki zmienił Jakuba Bika
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 23:23) Holender demoluje rywali zagrywką! Mamy niespodziewany remis w 2. secie
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 22:23) Fantastyczny pościg radomian! Tym razem skutecznie atakuje Wytze Kooistra
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 21:23) Adam Kamiński podrywa gospodarzy do walki.
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 19:23) Psuje zagrywkę Jozef Piovarci. Słowak nie może tego meczu zaliczyć do udanych
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 1:0 (25:21, 16:12) Trener Marek Kardos dokonuje sporo zmian. Na boisku pojawili się Zygmunt, Bednorz i Kamiński
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 15:20) Michał Kędzierski zmienia Bartłomieja Neroja, który zdecydowanie zawodzi w dzisiejszym meczu
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 15:18) Kielczanie bardzo dobrze radzą sobie w ataku środkiem
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 1:0 (25:21, 11:10) Tomasz Kalembka bohaterem ostatnich akcji. Gospodarze obejmują prowadzenie po raz pierwszy w tym secie
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 1:0 (25:21, 9:10) Na boisku pojawia się Bartosz Bućko
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 13:16) Nieporozumienie po stronie Czarnych i mamy 2. przerwę techniczną
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 12:15) Piotr Lipiński w pojedynkę blokuje Dirka Westphala. Chwilę wcześniej na boisku pojawił się Mateusz Bieniek
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 1:0 (25:21, 8:10) Utrzymuje się niewielka przewaga Akademików
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 12:13) Autowa zagrywka Romanuttiego i skuteczny blok gospodarzy pozwalają Czarnym zmniejszyć straty
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 1:0 (25:21, 5:8) Tomasz Kalembka zagrywa w siatkę i mamy I przerwę techniczną w drugim secie
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 10:13) As serwisowy Bruno Romanuttiego
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 1:0 (25:21, 3:6) Punktuje Kaczyński, początek 2. seta jak na razie pod dyktando gości
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 8:10) W aut kiwa Neroj, podwójne odbicie Pivovarciego i przewaga gości wzrasta
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 7:8) Skuteczny atak Poglajena daje Effectorowi prowadzenie na pierwszej przerwie technicznej
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 1:0 (25:21, 0:3) Skuteczny atak Kaźmierczaka, blok na Gonzalezie i o przerwę zmuszony jest poprosić trener Janusz Bułkowski
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 6:6) Czarni po porażce w pierwszej partii, drugą rozpoczęli bardzo nerwowo. Sporo chaosu po stronie gospodarzy
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 6:6) Kamiński z krótkiej, Kooistra skutecznie ze skrzydła i mamy remis
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, 3:5) Jozef Piovarci zagrywa w siatkę, Bruno Romanutti atakuje w boisko i goście obejmują prowadzenie w 2. secie
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 1:0 (25:21) Zespół gospodarzy lepiej wytrzymują nerwową końcówkę. W aut atakuje Dawid Murek, przyjezdni dotykają siatki i pierwsza partia pada łupem BBTS-u
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25, -:-) Oba zespoły rozpoczynają 2. seta w wyjściowych składach
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 0:0 (21:21) Rewanż Dawida Murka. Przyjmujący gości zablokował Gonzaleza
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:1 (18:25) Łukasz Polański skutecznym atakiem kończy 1. seta
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 0:0 (21:19) Dawid Murek zatrzymany blokiem po ataku z piłki sytuacyjnej
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:0 (17:23) Seria nieudanych zagrań Bartłomieja Neroja powiększa przewagę kielczan
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 0:0 (18:18) Zablokowany Michał Błoński i ponownie mamy remis
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:0 (16:19) Nieskuteczne ataki Pivovarciegio i Wachnika dają punkty przyjezdnym. Przerwa dla Roberta Prygla
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 0:0 (16:14) Wygląda na to, że równie emocjonująco będzie w Bielsku-Białej, gdzie po ataku Gonzaleza BBTS prowadzi dwoma punktami
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:0 (15:16) Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko w Radomiu. II przerwa techniczna przy prowadzeniu Effectora. Sędzia po ataku Holendra dopatrzył się przejścia linii środkowej
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:0 (15:15) Przypomniał o sobie Wytze Kooistra i gospodarze zniwelowali straty
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 0:0 (12:12) Zablokowany Gonzalez, skuteczna akcja Kaczyńskiego i mamy remis
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 0:0 (10:7) Zespół z Podbeskidzia powiększa przewagę dzieki dobrej grze Gonzaleza, który zdobywa 10 punkt
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:0 (8:11) Moment dobrej gry Romanuttiego pozwala przyjezdnym powiększyć przewagę
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 0:0 (8:6) BBTS zdobywa 8. punkt po ataku Gonzaleza
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:0 (8:9) Na trybunach spora grupa kibiców z Kielc
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 0:0 (6:3) Dobry początek gospodarzy. Blok na Dawidzie Murku daje im 6. punkt
    Skomentuj 0
    Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:0 (8:7) Początek meczu to gra punkt za punkt. Na pierwsza przerwę techniczną zespoły schodzą po ataku Jakuba Wachnika