Kokpit Kibice

Uczestnicy Finałów ATP World Tour: Tipsy time!

Janko Tipsarević w ostatniej chwili zakwalifikował się do Finałów ATP World Tour. Mówi się, że ostatni będą pierwszymi, czy zadziała to w przypadku serbskiego zawodnika?
Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Janko Tipsarević jest drugą rakietą w swoim kraju po Novaku Djokoviciu.

Janko Tipsarević to tenisista szczególny i charakterystyczny w czołówce. Znakiem rozpoznawczym Serba są oczywiście okulary, a postacią niebanalną w męskim tenisie jest z powodu rozległych zainteresowań. Wiadomo - tenisiści z mediami mają kontakt raz częściej, raz rzadziej. Tenisistki prowadzą blogi na stronie WTA, uczestniczą w specjalnych sesjach czy akcjach charytatywnych. Janko natomiast robi wszystko, nie tylko to, co jest jego obowiązkiem. Serb uwielbia czytać książki, a także stać za konsolą. Przez jakiś czas (m.in. podczas Rolanda Garrosa) miał także program, który był transmitowany w telewizji pod tytułem "Tipsy time".

Tipsarević jest zawodnikiem niezmiernie utalentowanym, a na koncie ma trzy wygrane turnieje. Niestety jest tenisistą nierównym, kiedy wydaje się, że gra fantastyczny tenis i jest w znakomitej formie, przegrywa tuż przed finałem, jak gdyby dobra dyspozycja nagle ulatywała.

Polub Tenis na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (1):