Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Jerzy Janowicz - Édouard Roger-Vasselin 6:2, 6:4 - Gem, set mecz Jerzy Janowicz! Polak zdemolował Edouarda Rogera-Vasselina i zagra w półfinale turnieju ATP w Montpellier!
Skomentuj 1
Dziękujemy za Państwu za śledzenie naszej relacji z ćwierćfinałowego meczu Jerzego Janowicza i już zapraszamy na półfinał, który zostanie rozegrany w sobotnie popołudnie, jako drugi mecz od godz. 14:45, a przeciwnikiem Polaka znów będzie Francuz, obrońca tytułu Richard Gasquet albo kwalifikant Albano Olivetti. Tymczasem życzymy Miłego Wieczoru!
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz zakończył piątkowe spotkanie notując 18 asów serwisowych, ani razu nie dając się przełamać, samemu wykorzystując trzy break pointy i przy 23 niewymuszonych błędach posyłając 42 uderzenia kończące.
Skomentuj 0
To trzeci w karierze łodzianina półfinał w turnieju rangi ATP World Tour. A jego rywalem będzie Richard Gasquet bądź Albano Olivetti.
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz - Édouard Roger-Vasselin *6:2, 5:4 - Dwa asy, wygrywający serwis i trzy meczbole!
Skomentuj 2
Jerzy Janowicz - Édouard Roger-Vasselin *6:2, 5:4 - Nie nawiązał walki Janowicz przy podaniu Francuza, ale po przerwie będzie serwował, by wygrać mecz.
Skomentuj 0
  • Jerzy Janowicz - Édouard Roger-Vasselin 6:2, 5:3* - Łodzianin niepotrzebnie ruszył do siatki w pierwszej akcji, ale zapisał na swoim koncie cztery kolejne punkty i już tylko jeden gem dzieli od półfinału turnieju Open Sud de France.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Édouard Roger-Vasselin *6:2, 4:3 - Pierwszy od dawna bardzo pewnie wygrany gem serwisowy przez Rogera-Vasselina, który nie zamierza jeszcze składać broni.
    Skomentuj 1
    • Jankus Zgłoś komentarz
      Dobrze gra Edouard, ale tym, co zwraca uwagę, jest dość słabe sędziowanie liniowych. Pomijam sędziowanie przez Jerzego - to jest na pewno do poprawy.
      Jerzy Janowicz - Édouard Roger-Vasselin 6:2, 4:2* - Polak kończy gema, w którym musiał bronić trzech break pointów, wygraną akcją przy siatce.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Édouard Roger-Vasselin *6:2, 3:2 - Broni się Janowicz i to jak! As serwisowy, po którym piłka frunęła z prędkością 219 km/h.